X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:38

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis kupilam test w rssmanie na galerii bo moj nie-malz jechal kupic cos dla taty. I schowalam go pod koszule zeby nic nie wiedzial, a gniotlo mnie w samochodzie jak cholera XD Morwa, zdrowko Twoje przede wszystkim. Ja juz mykam spac bo po wczorajszej nocy musze odespac. Dobranoc :-*

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:38

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasiuralam na patyk i od razu widzialam,ze pojawia sie juz jedna krecha,ale jakos nie czulam specjalnie zawodu, bo sie nie nakrecalam. Koncze sobie spokojnie siuranie i mysle co jest ze mna nie tak. Patrze po 30sec, a tam cien cienia i z kazda sekunda ciemnieje, az wreszcie ma prawie taki kolor jak krecha kontrolna (pozniej wrzuce fote). Zawsze myslalam, ze jak zobacze te 2 krechy to sie porycze z radosci albo ze strachu, a tu...nic! Patrze na te 2 kreski i po prostu nie dowierzam! Mysle: kurde, a moze to test owulacyjny, cos sie pimylili jak pakowali? Pozniej musze kupic ze 2 testy w aptese, bo ten byl taki za 7zl w rossmanie. Nie chcialam wydawac kasy,bo pomyslalam,ze i tak nic z tego :-D teraz tylko zastanawiam sie co z duphastonem. Brac dalej po jednej? Odstawic? Brac 2x1? Dzis nie zadzwonie do gina, bo niedziela. Jutro skocze na bete i progesteron, ale fo z tym dupkiem? Bo plamienia znikome,ale nadal sa. Dzieki dziewczyny za wsparcie, a zwlaszcza Tobie Morwa, bo zawszemialas dla mnie dobre slowo :-*

    Felicity, nataliano, Morwa lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VUKO super!!! czułam że tak będzie!! Gratulacje :) :) :)

    wg mnie powinnaś dalej brać dupka, skoro są plamienia. Ja w cyklach przed zajściem miałam niski progesteron po owulacji i w tym szczęsliwym mialam brac luteine od razu po owulacji no i teraz mi sie konczy opakowanie, myśle ze gin wypisze mi kolejne

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Felicity! Ja biore dupka dalej raz dziennie, jutro zrobie bete i progesteron i zadzwonie do gina zrby zapytac co i jak. U mnie niby zawsze po owulacy bylo powyzej 20,ale mialam te plamienia, dlatego mi zalecil duphaston w tym cyklu gin.

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko gratulacje,))

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko, gratuluje :) i bierz dupka dalej, a mialas brac jeden raz dziennie czy dwa? bierz tak jak lekarz kazal, dziecku na pewno nie zaszkodzi :).
    FeliCity tylko mam nadzieje ze tez nie znikniecie tak jak zakrecona? i kiedy masz wizyte u gin?

    Vuko lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:34

    Vuko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Vuko, gratuluje :) i bierz dupka dalej, a mialas brac jeden raz dziennie czy dwa? bierz tak jak lekarz kazal, dziecku na pewno nie zaszkodzi :).
    FeliCity tylko mam nadzieje ze tez nie znikniecie tak jak zakrecona? i kiedy masz wizyte u gin?

    do gina ide we wtorek (mam nadzieje ze nic mu nie wypadnie), akurat jutro skończy mi sie luteina (bralam 2xdziennie)

    jutro chyba pójde do lekarza rodzinnego, może mi cos da na to moje chore gardło- męcze sie juz od środy z suchym kaszlem(przewaznie przechodzilo po 3-4dniach) a dziś wcale nie jest lepiej-to co mi zalecil gin nie pommoglo, wolałabym zeby obylo sie bez antybiotyku no ale zobaczymy :/

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to powiedz rodzinnemu ze jestes w ciazy to cos wymysli :).
    Vuko, Ciebie tez na razie nie zapisywac?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Vuko jeszcze raz gratuluję :* nawet nie wiesz jak się cieszę ,że Ci się udało :) tak mocno trzymałam za Ciebie kciuki i pewnie nie tylko ja :)
    Wiem Slonko, muslalam o Tobie jak sikalam :D
    Girl, wpisz mnie, wizyte mam 5 maja i wierze, ze wszystko bedzie ok. Albo zaczekaj az zrobie bete jutro :)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • 88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko gratuluję :* Świetna wiadomość.
    Morwa zrobiłam ten test jak radziłaś, kreska jedna także szkoda. Ale okresu nadal nie mam... Za nim zaczęłam przyjmować bromergon i euthyrox miałam wszystko jak w zegarku co 28,29 dni, a dziś jest 33 dzień i nic, żadnych objawów. Nie wiem czy czekać, czy kontaktować się z moim lekarzem?

    Vuko lubi tę wiadomość

  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej dziewczyny, kilka dni mnie nie ma a Wy już w ciąży hehhe :D gratuluję wszystkim przyszłym mamom ! <3 my chyba w tym cyklu odpuścimy bo za dużo stresu jest. Ale za miesiąc mam nadzieję, że będziemy działać :) o ile mąż nie wyjedzie do pracy .. :/

    Vuko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko serdecznie Ci gratuluje :)

    Vuko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, byłam dziś u rodzinnego bo nadal nic nie przechodzilo, powiedziałam mu o ciazy i stwierdzil ze jak juz sie mecze z tym od środy to musi dać antybiotyk :/ no i przepisał ROVAMYCINE i do tego Stodal..

    troche sie obawiam tego antybiotyku :(

    Vuko byłaś na becie? :)

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebralam wyniki progesteronu. Tylko mam maly mentlik... wynik to 0,533 ng/ml norma dla fazy folikularnej 0,2-1,5 faza owu 0,8-3.0 faza lutealna 1,7-27. i jesli zalozmy bylam w 1 dniu po owulacji to czy to nie jest za malo? jesli gin widzial cialko zolte to oznacza ze moge miec faktycznie niski progest ale jesli nie widzzial tylko sugerowal sie dc to znowu zmarnowalam badanie... tylko sluz typu bialko jaja mialam wlasnie w dniu wizyty u gin a na natepny dzien tez sie ciagnal i tez byl bezbarwny tylko mniej sie juz rozciagal, a od niedzieli susza.. sorki, dzis zauwazylam bialy sluz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 12:24

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl kochana, za wczesnie zrobilas, powinnas w 7-8dpo. Idz jeszcze raz. Ja Ci powiem,ze ja w tym cyklu mialam zero sluzu plodnego ;-) i bylam zalamana bo tak sobie hodowalam to bagienko a tu nic :-P
    Tak, bylam dzis na becie i od razu prpgesteron, ale wyniki dopiero jutro.

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity, lekarz wie co robi. Glowa do gory :-*

    Felicity lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... Ale teraz musze czekać na @... Tylko teraz już sumiennie musze mierzyć bo takto nic nie wiem... Cykle póki co mam od początku roku co 37 dni wiec wiem kiedy muszę zacząć Mierzyć tylko on widząc ten wynik pewnie przepisze mi od razu progesteron sztuczny a to zafalszuje wyniki... Ostatnio jak mu powiedzialam ze duphaston biore dopiero po skoku to powiedział ze coś kombinuje i ze powinno się brać od 16 dc...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ