X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:37

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mogę już Cię wpisać?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Converse nie zazdroszczę kolanoskopi. A co do dawki to rzeczywiście maleńką brałas na sam początek. A jak u Ciebie wygląda tolerancja laktozy ?
    samo badanie(a raczej zabieg jak to nazywają) mnie nie przeraża, bardziej sie stresuję, że coś znajdą.... za dużo się ostatnio dzieję i nie wiem ile jeszcze wytrzymam :( ten naczyniak na nerce też mnie podłamał :( co do tolerancji laktozy nie mam pojęcia, nie miałam nigdy robionego badania.

  • 88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie proszę :-). Miesiączki dotychczas miałam regularne co 29 dni, teraz przyjmując bromergon i euthyrox spóźnia mi się okres 3 dzień. Czy te leki mogą opóźniać miesiączke? Kiedy mogę zrobić test ciążowy, żeby nie wykonać go za wcześnie? Leki biorę od dwóch tygodni, więc nie nastawiam się na to, że się udało. Bardziej obawiam się, że coś się rozregulowało...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:37

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Czyli mogę już Cię wpisać?
    Narazie może jeszcze nie, poczekam na oficjalne potwierdzenie przez gina

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz graty! U mnie nadal plamienia,ale juz 2-3 dzien jak jest tego tylko troszke z rana i pozniej w zasadzie nic, wiec moze jednak cos pomaga ten dupek. No i przy tych plamieniach nie hylo takich malych skrzepow jak wczesniej

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:37

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jak jest inaczej to może jest dobrze :) biedzie groszek jak nic :)
    Dzieki za wsparcie :-*

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    TylkoChwila no właśnie nie wiem czy wytrzymam bez przeciwbólowych :/
    kolejną opcją jest otworzenie ponowne kanału i założenie lekarstwa (ząb już dawno był zatruty i jest martwy). zobacze co mi powie gin

    Dzięki Vuko, jutro kupie to sobie w aptece :)

    Dostałam już wyniki dzisiejszej bety (13dpo) =175,12 czyli podwojona (pierwsza: 73,80)
    niech otworzy zab i da zatrucie. Jezeli masz stan zapalny to niezbyt dobrze. Lepiej wyleczyc, pewnie trzeba kanaly przeleczyc idz do endodonty bo pewnie chodzisz do zwyklego dentysty i nie wie co z tym robic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wątpie ze bedzie zatruwany bo już był wcześniej zatruty i przeleczony kanałowo, najwyzej go przeczysci i na jakis czas da lekarstwo.
    Podobno kobiety w ciąży mają darmowe leczenie kanałowe (tam gdzie mają podpisane z NFZ) także jeśli dolegliwości powrocą i bedą sie nasilać to pewnie będę powtórnie leczyć kanałowo a pożniej najwyzej go wyrwę jak juz bedzie można.

    Jak myślicie, jest sens powtarzania bety jeszcze za tydzien-lub dwa?
    bo robiłam dosyc wczesnie - 11dpo i 13dpo

    Vuko trzymam kciuki żeby to jednak był groszek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    wątpie ze bedzie zatruwany bo już był wcześniej zatruty i przeleczony kanałowo, najwyzej go przeczysci i na jakis czas da lekarstwo.
    Podobno kobiety w ciąży mają darmowe leczenie kanałowe (tam gdzie mają podpisane z NFZ) także jeśli dolegliwości powrocą i bedą sie nasilać to pewnie będę powtórnie leczyć kanałowo a pożniej najwyzej go wyrwę jak juz bedzie można.

    Jak myślicie, jest sens powtarzania bety jeszcze za tydzien-lub dwa?
    bo robiłam dosyc wczesnie - 11dpo i 13dpo

    Vuko trzymam kciuki żeby to jednak był groszek :)
    ja mam leczony 2 x zab kanalowo, niestety zadne przeleczenie zeba nie daje 100% gwarancji na to ze bedzie dobry do konca zycia :)


    A bete dla spokoju powtorz :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja dzis jak zombiak, wrocilismy z grilla o 2 w nocy, a o 6 robilam pomiar ale w miedzyczasie wstawalam na siusiu, wiec troche zaburzona u mnie ta tempka, dlatego dalam na wykresie opcje "zignoruj temp". U nas piekna pogoda, bylam na spacerze rano ze zwierzem i pewnie pod wieczor ,jak zrobi sie chlodniej to tez pojde. A jak tam u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 12:56

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:38

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie juz mi jakos ta niecierpliwosc przeszla. Generalnie luzik,bo domyslam sie wyniku ;-) pogoda mnie skusila :-P teraz lezakuje, pozniej zakupy,obiad i z psiakiem spacer,a po drodze kupie test. Oj, wspolczuje, mi sie trafil pierwszy wolny weekend od dawna

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka, no niestety :/ przerąbane z tymi zębami-ja dopiero pierwszy raz leczyłam zęba kanałowo a tu takie z nim problemy:/

    bete zrobię chyba w przyszlym tyg bo znalazłam nawet lab gdzie kosztuje 20zł+pobranie takze spoko :)

    My dziś robiliśmy grilla z rodzinką męża na działce :) ahh nie moge się doczekać zeby sie pochwalić moim rodzicom... Ale to dopiero jak juz wszystko bedzie w porządku i będzie coś widać na usg :)

    Vuko ja tez nie byłam jakos zbytnio przekonana ze tym razem sie udało :P
    trzymam mocno kciuki za ten jutrzejszy test :)


    a i nie wiem czy to mozna zaliczyć do pierwszych zachcianek ale mam duże parcie na produkty mięsne a najbardziej na kiełbache...od 3dni jem je ciągle a dziś z grilla to zjadlam chyba 3 :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 20:46

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:38

    Vuko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to niezła historia :)
    ja byłam raz u jasnowidza (jakies 3lata temu) i wywróżył mi pierwszego syna i że poród będzie szybki bezproblemowy, może sie sprawdzi -ovy sie sprawdzilo:) no i widocznie kiełbacha tez ma w tym swój udział :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa,ale sie usmialam hahaha :-D Felicity, ja mam dosc dentystow, bo prsed zalozeniem aparatu nusialam wyrwac az 3 zeby, w tym dwa zdrowe, a ze korzenie mam dlugie, to dentysta rwal, a dwie osoby trzymaly mi glowe XD mimo znieczulenia mialam wrazenie, ze wyrywa mi cala zuchwe =-O

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ