X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:31

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie patrze na wykres wyznaczony pprzez ovufiend tylko na reczny na innym wykresie... ja moze tez bym nie patrzyla gdyby nie to ze tylko wtedy przez dwa dni mialam rozciagliwy i przezroczysty sluz, a 25 dc byl bardzo rozciagliwy, a pozniej i wczesniej kremowy... wiec o czyms to tez musialo swiadczyc... zapytam o rade ginekologa.... wykresu i tak mu nie pokaze bo nie ma sensu z taka iloscia temperatur...

    A masz cos na pekniecie czy tylko czekacie czy sam peknie a pozniej dopiero w razie czego cos bedziesz miala? Czesto chyba pierwszy cykl z clo jest bezowulacyjny. Ja jak bede tez brala clo to na pewno razem z dupkiem albo luteina

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jakis czas mnie tutaj nie bylo ale chcialam was o cos zapytac dlatego jestem:) w zeszly piatek bylam na usg dopochwowym gin mowil ze wszystko pieknie pecherzyk super, ze mamy dzialac...wg zalecen dzialalismy:) od 6 dni biore takze luteine i caly czas bromergon....wczoraj mialam straszne wzdecie, cos mnie klulo w boku i w lewym jajniku....dzisiaj po seksie kiedy wyplynela ze mnie reszta spermy, byla tam tez jasno rozowa krew jak wytarlam papierem, pozniej jeszce moj sluz zabarwiony na rozowo i delikatnie czerowo, okres za tydzien.....martwie sie czy cos jest nie tak...czy luteina moze dawac takie objawy?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benia30 a mialas przed usg badanie? Lekarz Powiedział ze masz czysta szyjkę? Jeśli tak to może po prostu mialas owulacje i stad ten zabarwiony sluz. To się zdarza i jest normalne, także się nie martw na zapas :). W innym przypadku może to być nadzerka, na torbiel chyba za wczesnie tym bardziej ze lekarz niczego takiego nie zauważyl :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny :* gin mowil ze szyjka czysta zadnych torbieli miesniakow nie stwierdzil:) powiedzial ze same dobre rzecyy widzi! Pierwszy raz tak mam ale mam nadzieje ze to jednak implantacja;) okaze sie w czwartek czy przyjdzie @;)a poza tym mam wrazenie takie dosc dziwne jakbym miala tam wszystko w srodku napuchniete i nabrzmiałe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 13:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:18

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupek jest mocniejszy od luteiny?
    Dlatego chcę jutro spytać gin czy widział ciałko żółte... Może to sobie zapisał bo wątpię aby pamiętał. Tylko ja nawet się o dziecko teraz nie ludze bo i mój.progesteron jest niski i plemniki mojego bardzo mało ruchliwe wiec marne szanse. Chodzi mi właśnie czy mam owulacje... Można jej nie miec i nie mając przy tym pcos?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:32

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:32

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem wściekła - przegapiłam ovulke, jak mogłam serduchowac, to jej nie było, jak wyjechałam, to była - fuck. Zwłaszcza, ze to drugi cykl, gdzie przypada na 19 dc, a wcześniej książkowo 13/14;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:32

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, ale marne szanse, bo nie było śluzu płodnego, zeby przeżyły, a no i super detektor ovu pokazuje, ze czas wspołżycia słaby:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:32

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w każdym razie dobrze, ze owulka w ogóle jest:) moze uda sie w 2. cyklu, tak, jak z Zuzia;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jesli macie owu to jest juz bardzo dobrze, jesli jest tez progesteron ok to niestety musicie uzbroic sie w cierpliwosc. Dzidzia przyjdzie wtedy kiedy ma byc :). Swoja droga, masz 9 miesiecznego bobasa i juz chcesz drugie? dobra jestes :). Wrocily ci juz regulrne miesiaczki? karmisz jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 18:09

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:32

    Wróbelek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa mysle tak jak Ty...jak uda mi sie z pierwszym to od razu bede brala sie za drugie...a moze latwiej bedzie:)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, juz nie raz słyszałam - masz dziewięciomiesięczne dziecko, a chcesz kolejne...ech, chce, ho po pierwsze jestem na bieżąco, po drugie chce mała różnice wieku, a po trzecie akurat taka mam sytuacje, ze dla nas jest to dobry moment, ale of course kazdy robi jak chce...a ze jak widać, zajście w ciąże to nie taka bułka z masłem, wolałam zaczac wcześniej. A w ogóle, to zanim zaszłam z Zuzia, wiedziałam, ze będę chciała szybko drugie, a wszyscy mówili - zmienisz zdanie, jak urodzisz, ale jakos nie zmieniłam i starałabym sie wcześniej, ale miałam cc, wiec musiałam odczekać.

    Tak, nie karmie juz od miesiąca i to była moja pierwsza @ od ciazy, aczkolwiek przed nia tez miałam ovu w 19 dc, ale myślałam, ze to przypadek, bo wcześniej cykle 27 dni i ovulka 13/14.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 18:53

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka, nie zrozumcie mnie źle, po prostu cie podziwiam ze juz masz siły. Sama bym chciała podobnie ale nie wiem jak sytuacja finansowa się rozwinie... Jednak 2 tysiące to mało na życie... Ja dopiero od miesiąca zarabiam i dopiero niedawno wyszło ze nawet bezrobotne będa dostawały przez rok po tysiącu w ramach macierzynskiego i to dopiero od 2016 r. Pewnie ze łatwiej jest zajsc w ciaze karmiąc... Moja znajoma jest najlepszym na to przykładem :).

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ