X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry gin w Krakowie
Odpowiedz

Dobry gin w Krakowie

Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moge serdecznie poleci pracujacego Polmedzie dr.Paciorka.
    Lekarz niesamowity. Cierpliwie wyslucha, wytlumaczy, zbada, zleci badania, bedzie dociekal i szukal lrzyczyn problemow. Pierwszy lekarz, ktory naprawde mnie sluchal i cierpliwie tlumaczyl

    48f411ed51.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 listopada 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was chodzi/chodziła do poradni ginekologicznej przy szpitalu na Siemiradzkiego? Teraz poradnia została przeniesiona na ul. Kremerowską 11. Czy któryś z tamtejszych lekarzy jest godny polecenia? Przez telefon sekretarka podała mi nazwiska (głównie lekarki): Danielak, Dłużniewska, Załuska, jaworska, Trybus, Olszewska. Będę wdzięczna za pomoc.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 26 listopada 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Czy któraś z Was chodzi/chodziła do poradni ginekologicznej przy szpitalu na Siemiradzkiego? Teraz poradnia została przeniesiona na ul. Kremerowską 11. Czy któryś z tamtejszych lekarzy jest godny polecenia? Przez telefon sekretarka podała mi nazwiska (głównie lekarki): Danielak, Dłużniewska, Załuska, jaworska, Trybus, Olszewska. Będę wdzięczna za pomoc.

    Ja niestety nie, ale chodzę do pani ginekolog, która pracuje w Siemieradzkim i uważam, że jest naprawdę super. Nazywa się Anna Wierzbińska- Spaczyńska

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 listopada 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki BiB, ja jestem bardzo zadowolona ze swojej lekarki, do której chodzę prywatnie (Marzena Kula-Prykan), ale właśnie policzyłam, że na ciążę wydałam już prawie 2 tys. zł, a to dopiero połowa! Na same wizyty i badania! Z ciążą wszystko super, ze mną wszystko super, nie widzę powodu, żebym musiała płacić za każdą morfologię krwi, nie mówiąc już o dużo większych kwotach na inne badania - a jak lekarz przyjmuje prywatnie, to nie może przepisać badań refundowanych przez NFZ. No i zdecydowałam, że muszę się przenieść do lekarza przyjmującego na NFZ, w końcu płacę te cholerne składki od tylu lat, a w ogóle nie korzystam. Dlatego potrzebuję lekarza z poradni, a w Siemiradzkim planuję rodzić. Uff...

    ejsza lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 listopada 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może któraś z Was poleci mi dobrego lekarza z innej przychodni w centrum miasta? Mieszkam na Nowym Kleparzu.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 26 listopada 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po skierowania na badania mam zamier chodzi do gin w medicoverze (do puki tam będę), a później w scanmedzie. Mam tą opiekę opłacana przez zakład pracy, więc liczę na to, że jednak na tych badaniach troszkę zaoszczędzę. Na wizycie nie mam zamiaru, bo juz chodziłam do wielu lekarzy na nfz- już im dziękuję za pomoc.

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 26 listopada 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Czy któraś z Was chodzi/chodziła do poradni ginekologicznej przy szpitalu na Siemiradzkiego? Teraz poradnia została przeniesiona na ul. Kremerowską 11. Czy któryś z tamtejszych lekarzy jest godny polecenia? Przez telefon sekretarka podała mi nazwiska (głównie lekarki): Danielak, Dłużniewska, Załuska, jaworska, Trybus, Olszewska. Będę wdzięczna za pomoc.

    Z tego co wiem to na tą ulicę została przeniesiona rowniex moja Pania Ginekolog o ktorj pisalam wyzej i polecam ja bardzo.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 listopada 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, karola, sprawdzę to.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam w przychodni na ul. kremerowskiej przyjmują tylko kobiety w ciąży? bo to przychodnia przy szpitalna.Czy to jest taka przychodnia jak każda inna?

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kremerowską 11 ja chodzę - jeśli chodzi Ci o tą przychodnie. To przyjmują wszystkie kobiety :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak o tą przychodnię mi chodzi. A jakieg lekarza polecasz? długie terminy maja?

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 maja 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do Pani dr Pauliny Marcinek i jestem bardzo zadowolona ;) tam przyjmuje tylko w środy a czy terminy mają długie ? ciężko mi powiedzieć, bo ja zawsze dzwonię wczesniej na konkretną datę bo wiem kiedy będę w Polsce i zapisuję się wcześniej ale myślę ze możesz próbować dzwonić i pytać o środę bądź następną;) jakoś specjalnie długich terminów nie ma;)

    No i jej ojciec tez tam chyba przyjmuje Antoni Marcinek tez ma dobre opinie ale ja u Niego nie byłam. Tylko drogo mają 100 zl wizyta 90 usg a ja jak byłam u innego bliżej na monitoringu to płacilam 80zl wizyta z usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2014, 10:00

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie przyjmuja na nfz

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcie, musisz pytać. Ja pracuję za granicą więc nie mam ubez w Polsce dlatego mnie nie interesuje nfz dlatego nie pytam. Zadzwoń zapytaj:-) może akurat przyjmują:)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • patysia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 listopada 2015, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Czy orientujecie się może, czy Pani Marzena Kula-Prykan nadal pracuje w szpitalu?

  • krajcarz33 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duże kompetencje ma na pewno Tomasz Łabiak. Miałam okazję go poznać podczas mojej ciąży. Były problemy ze zdrowiem moim i maluszka, i to w zasadzie pan doktor pierwszy zdiagnozował o co chodzi, dokładnie przebadał itp. Polecam.

  • markowa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją ciążę prowadzą aktualnie pod opieką pana Tomasza Łabiaka. Jestem zadowolona. Mam stały kontakt z panem doktorem, pełne wsparcie jeśli chodzi o badania, USG itp. Plusem jest na pewno, że dr pracuje w szpitalu na Kopernika na co dzień, więc jest pełny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2016, 09:05

  • Wierząca Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie polecam dr Rafała Ufnalewskiego

    f2w3rjjglu9ud89c.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze słyszenia polecam anne Wójtowicz jest lekarzem z kliniki leczenia niepłodności . Sama sie do niej wybieram jeśli ten ostatni cykl okaże sie klapa

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Wójtowicz przemiła i może skuteczna. Jednak jak mnie zobaczyła to wysłała do Janeczko żeby sprawdzić czy chociaż ivf się uda.
    Na moje problemy nie ma gina ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ