X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......
Odpowiedz

Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na ten test PCT?

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 22 września 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie ja bym chciała dzisiaj żeby Luby przekopał kawałek ziemi celem przesadzenia poziomej i truskawek bo mi się rozpanoszyły w moim mini ogródku. Muszę zebrać papryke i ja suszyć a już jutro do pracy wracam więc i psychicznie się nastawiam.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę się przyłączyć?
    Lat 32, starania o pierwsze - oficjalnie 18 cykl. Nieoficjalnie - brak zabezpieczeń od 5 lat i kompletnie nic. Nawet biochema. Także pomału tracę nadzieję, że kiedykolwiek się uda.
    Badania w porządku (tylko mutacja MTHFR, ale wg lekarza mało znacząca).

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sleepyhead 🙂
    Najgorzej jest nie znać przyczyny bo nie wiadomo z czym walczyć, u mnie też póki co nie wiadomo

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Witaj Sleepyhead 🙂
    Najgorzej jest nie znać przyczyny bo nie wiadomo z czym walczyć, u mnie też póki co nie wiadomo
    Witaj Iskierko. U nas prawdopodobnie przyczyna u męża. Poza dobra morfologią itp, wyszedł niestety IV stopień aglutynacji, więc póki co w tym dostrzegamy problem. Niedługo wizyta u androloga, zobaczymy co zaleci. Twój partner się badał?

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy my staramy się już 4 rok u mojego męża były żylaki powrózka i dlatego też słabe nasienie ale obecnie jest 10 miesięcy po operacji i wyniki się poprawiły. Jak do końca roku się nie uda to od nowego startujemy z iui

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Sleepy my staramy się już 4 rok u mojego męża były żylaki powrózka i dlatego też słabe nasienie ale obecnie jest 10 miesięcy po operacji i wyniki się poprawiły. Jak do końca roku się nie uda to od nowego startujemy z iui
    To życzę powodzenia! Trzymam kciuki, żeby jednak i Tobie jak i mnie udało się do tego końca roku heh :)

    Iskierka87, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i również 3mam kciuki za wszystkie tu starajace się kobiety 🙂

    Kiedy macie wizytę u androloga?

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    A do robienia tych badań mogę brać acard czy nie? Bo pewnie za tydzień zacznę brać i nie wiem czy mam się śpieszyć czy mogę zrobić dowolnie. A dwa ile się czeka na wynik tych badań?

    Lepiej żebyś nie brała, czeka się do 7dni. Zależy w jakim labo, chyba najszybciej w diagnostyce.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyny niepowodzeń są niestety różne i bardzo zawiłe. Znajoma znajomej zaszła po 5 latach u docenta Paśnika po szczepieniach dopiero.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 20:08

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia oby Franca nie przyszła 🤞

    A my dziś na spacerku w lesie z psiulem i spotkanko z rodzinką dzików było 😁 chyba z dziesięć sztuk sobie spacerowało 🐗

    fabcia, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:11

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak myślałam że na tą aglutynavja dobre coś na rozcieńczenie tj. syropek
    Pamiętam jak kiedyś moja znajoma swojemu flegamine dawała

    Nona, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Mój ma obecne aglutynacje typ 3E. Czyli też podobnie tak? Zlepia się nasienie? Może ten gujazyl by pomógł?
    Mój dokładnie IVD. Probowalam się doszukać w internecie znaczeń literek ale mi się nie udało. Jeśli o numerację chodzi, Twój partner ma w mniejszym stopniu posklejane. W każdym razie ze względu na aglutynację miał zlecone usg i test MAR. Oba badania wyszly ok. Co to ten gujazyl? Na co ma wpływ? Musze pogooglować hehe

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Właśnie tak myślałam że na tą aglutynavja dobre coś na rozcieńczenie tj. syropek
    Pamiętam jak kiedyś moja znajoma swojemu flegamine dawała
    Wizyta u andro niedługo więc zobaczymy co powie. O braniu jakiś syropów powiem, że pierwszy raz słyszę. Po tym wyniku próbowałam szukać jakiś inf jak ten parametr poprawić ale nie znalazłam nic. Cóż, wydaje mi się że trafiliśmy na dobrego andro więc liczę że szybko powie co i jak, proszę trzymać kciuki :)

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wszystkim
    Mnie dziś czeka dentysta więc dzień jeszcze wolny od pracy.

    Sleepy kciuki zaciśnięte 🤞🙂

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Dobry wszystkim
    Mnie dziś czeka dentysta więc dzień jeszcze wolny od pracy.

    Sleepy kciuki zaciśnięte 🤞🙂
    Oj ile dałabym za każdy dzień wolnego hehe, zawsze mi się wydaje ze weekendy są za krótkie ;)

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 23 września 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich ja po pierwszym dniu w pracy po urlopie. Wszystko ogarnięte więc spokojnie mogę czekać na wizytę w piątek u ginekologa z kliniki. Aż jestem ciekawa co dalej nam zaproponuje.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 września 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, nie odzywałam się cały weekend. Sorka. Musical bardzo spoko, moleda się tak troszkę zaokrąglił ;D ale śpiewa bardzo ładnie nadal, dali czadu :) była tez wokalistka z accantusa. Nie wiem czy obserwujecie, ja ich bardzo lubię :)

    Bylismy dzisiaj w ikea i kupiliśmy kilka fajnych pierdół :)

    Pia88 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ