X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......
Odpowiedz

Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po dentyście, trochę gęba boli po znieczuleniu bo mnie pokłuł troszkę. Nowe igły dostali jakieś masakrycznie długie brrr...
    Na szczęście już ząbki załatwione 😁

    No i jutro do pracy na popołudnie to zdążę chałupe ogarnąć bo dziś już nic mi się nie chce, nawet kolacji robić i chyba wybierzemy się do knajpy coś zjeść bo mamy jeszcze Voucher od znajomych do wykorzystania to przynajmniej zje się coś dobrego 😉

  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 23 września 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też pierwszy dzień w pracy po urlopie. Dziś zaliczyłam 10 godzin w pracy, bo tyle rzeczy do ogarnięcia. Oby jutro było krócej. Teraz czas na ćwiczenia

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:11

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby mój wgl kiedykolwiek odkurzył to by było święto 😀

    fabcia, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 września 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Mój mąż ma szczęście tez ogarnia w miarę w domu. Chociaż był tak wychowany, ze mama wszystko robiła.

    Jak tak mija dzień? Ja byłam dzisiaj na jodze a potem spełniłam swoje ostatnie marzenie i poszłam do lumpeksu, już tak długo taka chęć za mną chodziła. Moje łowy: kurtka (taka na teraz), 2 przy dżinsów, materiałowe spodnie z hmu, 2 spódnice, leginsy nike i koszula dla męża :) wyszło 159 zł wiec uważam ze zakupy udane : D

    Dzisiaj mam jeszcze wolne, zaraz biorę się za ciasto, rozmroziłam puree z dyni i muszę coś zrobić z nim. A w sobotę lece na wyjazd służbowy, a potem wakacje.

    Kurczę chciałabym już zatestować, mam takie objawy jakby ciążowe, ale tez normalne przed okresowe. Wiec nie wiem sama. Wiecie co mnie dobija najbardziej? Ze już niedługo święta, tak bardzo chciałabym być w ciąży w święta, nie chce znowu tych wszystkich życzeń... na pewno wiecie o co chodzi. To jest dla mnie najbardziej dołujący czas.

    Nona, Pia88 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Sylla Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 24 września 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, nowy wątek! Cześć, dziewczyny, jestem na forum od niedawna. PCOS, podwyższony poziom LH to mój przypadek - biorę clo i Myofolic, trochę poprawiły wyniki.
    Iskierka87 wrote:
    Sleepy my staramy się już 4 rok u mojego męża były żylaki powrózka i dlatego też słabe nasienie ale obecnie jest 10 miesięcy po operacji i wyniki się poprawiły. Jak do końca roku się nie uda to od nowego startujemy z iui

    Rzeczywiście długo... ale przynajmniej operacja się powiodła, gratuluję! A u Ciebie wszystko w porządku?

    Iskierka87, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny coś cicho na naszym wątku się zrobiło, gdzie się wszystkie podziały pezez cały dzień?

    Witaj Sylla długo się stracie już?
    U mnie poki co już wszystko ok więc czekam na efekty do końca roku 😉

    Nada doskonale wiem co masz na myśli, ja też tego nienawidzę 😠 to może zatestuj jutro skoro masz przeczucie 🙂

    Fabcia mój chociaż dobrze gotuje to już przymykam oko na resztę zajęć i robię sama 😀

    fabcia, Nona, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:12

    nada, Iskierka87, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 września 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest sens testować bo brałam zastrzyk ovitrele a on się długo utrzymuje.

    Kurczę niby nic dzisiaj takiego nie zrobiłam, a jestem zmęczona.

    U mnie wt, piatki joga rano :) muszę dobrać do tego coś jak wrócę z wakacji

    Nona, Pia88 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Spijam kawę i mykam do pracy. Miłego dnia życzę wszystkim 🙂

    fabcia, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mało nas na tym wątku bo cisza praktycznie cały dzień.

    Odkurzacz bezprzewodowy też kiedyś sobie zafunduje bo wygoda musi być w końcu ciągle ja odkurzam 😀

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 25 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie leczo zrobiłam. Jutro mam najcięższy dzień w pracy, więc próbuje się jakoś zrelaksować, choć ciężko idzie.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 26 września 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo, mi leczo zalega w lodowce i muszę wyrzucić 🤦‍♀️Macie coś takeigo, ze czasami coś ugotujecie i nie macie na to ochoty? Ja tak czasami mam niestety, zwłaszcza jak ugotuje coś mega zdrowego XD

    Dziewczyny pokusiłam się o test, ale sikałam o 3 rano. Nie chciało mi się czekać Tych 5 minut i poszłam spać. Tzn poczekałam chwile i nic nie bulo A teraz o 7 wstałam i jest kreska, ale kontrolna pewnie. kurna to był taki głupi pomysł z tym sikaniem w nocy.

    PplPp1.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 26 września 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dzuewczyny
    Nada to może powtórz jutro ale o jakieś bardziej akceptowalne porze 😉 żeby nie było wątpliwości

    Ja w pracy. Jak strasznie mi się wstawać nie chciało to nawet nie wiecie, myślałam że budzik sobie zerty robi a ja głowę przyłożyłam do poduszki. Jedno pocieszenie mam a mianowicie jutro wolne bo mam wizytę w klinice.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 26 września 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to chyba najwcześniej jutro siknę. No nic. To był od początku głupi pomysł.

    PplPp1.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 26 września 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada pomysł nie był głupi ale pora barbarzyńska 😀

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim

    Nada a ile to dni po ovitrelle?

    Mi się jakoś niespokojnie spało, budziłam się w nocy i wiercilam. Teraz kawa i do pracy. Coś pochmurno dziś ech jesień
    Swoją drogą wiecie że jesień to najbardziej niebezpieczna pora roku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2019, 08:51

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 26 września 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe. Podobno więcej starszych ludzi odchodzi jesienią.

    Okres w sobotę ma byc. Zastrzyk był o 2 w nocy w niedziele 15. Tak kazali 🤷🏼‍♀️

    Ja nie wiem. Mam wszystkie możliwe przedokresowe objawy. To była pewnie kontrolna linia albo faktycznie reszta tego zastrzyku. Może kupie test i jutro sikne jeszcze rano. I sprawdze tak jak się powinno po 5 minutach XD

    Mi się dobrze spało, w ogóle teraz w końcu można spać bo jest chłodniej i nie budzę się zlana potem XD tylko się na siku ciagle budzę

    Sleepyhead, Pia88 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to ovitrelle może się utrzymywać do 10 dni od podania. Oczywiście 3mam kciuki 🙂

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:12

    Iskierka87, Sleepyhead, nada, boo123, Pia88 lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ