X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dupek--Duphaston
Odpowiedz

Dupek--Duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 16:34

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam dupka od pani doktor, bo powiedziałam, ze mam fazę lutealną 10-dniową. Dała wiec na zagnieżdżenie. Powiedziała, że dalej na 3 m-ce i zobaczymy. Jeśli po tym czasie nie wyjdzie, to mąż ma iść zrobić badanie nasienia. bo pni doktor po badaniu gin., usg i ogólnych badaniach przedciążowych (bez hormonów) powiedziała, że nie ma tu żadnego problemu. Nic tylko rodzić. Cykle też w sumie mam równiutkie. Czasem zdarza sie jakieś spóźnienie, ale to pewnie stres czy coś.

    Teraz będzie 3 cykl z dupkiem. Jak nic nie wyjdzie to idziemy do lekarza...

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa jedynie zauważyłam, ze w cyklach z dupkiem mam w fazie lutealnej temp. niższe o 0,2-0,3 stopnia. Nie wiem czy tak ma być.

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie chciałabym Cie załamywać ale ja od czerwca stosuje duphaston.. najpierw od 14dc teraz od 16... chociaż i tak czekam na owulkę i po skoku zaczynam brac i jak do tad bez zadnych rezultatów.. :(

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No różnie bywa. *oznałam tu dziewczyny, które z dupkiem zaszły:) hmm.. jak to brzmi :P

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niektórym nie udaje ale czy dupek akurat pomógł nie wiadomo :) Ale na pewno jest wieksza szansa :) I mam nadzieję że i Tobie się szybko uda :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczy a jak nie wiem kiedy mam owulacje, to skad mam wiedziec ze czy jak wezme duphaston od 16 dc, to czy on mi w ogole ja zablokuje?

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiesz :)
    Dupka powinno się stosować po stwierdzonej owulacji. Najlepiej potwierdzonej monitoringiem.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    hej dziewczy a jak nie wiem kiedy mam owulacje, to skad mam wiedziec ze czy jak wezme duphaston od 16 dc, to czy on mi w ogole ja zablokuje?
    Zależy też ile bierzesz tabletek? Dupek nie powinien Ci zablokować owulacji a juz napewno nie jedna tabletka

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ