X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duzo pecherzykow w jednym jajniku .
Odpowiedz

Duzo pecherzykow w jednym jajniku .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Ewelinko trzymam kciuki!!!Już bym chciał byś napisała o tam...

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super Ewelina że w końcu trafiłaś na spoko lekarza.
    A u mnie pęcherzyk urósł do 12mm, więc wciąż mały, ovu się pomyliło bo owulacji nie było. Za tydzien znów idę na usg i aż się boję co mi powie co wyjdzie z tego ;( ryczec mi się chce ;(


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    no to super Ewelina że w końcu trafiłaś na spoko lekarza.
    A u mnie pęcherzyk urósł do 12mm, więc wciąż mały, ovu się pomyliło bo owulacji nie było. Za tydzien znów idę na usg i aż się boję co mi powie co wyjdzie z tego ;( ryczec mi się chce ;(
    kochana dzis u mnie 19 dc i pecherzyk jest 9mm wiec on jest maly albo cylk sie wydluzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie :/ wiec nie zalamuj sie bo u zdrowej kobiety moze nie byc owulki do 2 razy w roku

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby wiem to kochana ale to tak jakoś dołujące :*


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem cos o tym bo tydzien temu bylam u tamtego to wsacalam i wylam bo tak naprawde mnie tylko nastraszyl . Bd dobrze kochana musi byc dobrze :-)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 listopada 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie rosly pecherzyki ale po kilku suplementach i izoflawonach sojowych ( bardzo male dawki) w koncu owulka jest, a mialam cykle nawet 150dniowe, zero miesiaczki bez luteiny. Masz juz wyniki badan?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis kochana dopiero pobieral ja cykle mam regularnd 36 dniowe tylko od 3 cykli mialam skapa malpe i w drugim cyklu plamienia . Wyniki beda za tydz w sobote mi pow jak bede na kolejnej wizycie i tez da mi odrazu tabletki na owulke jesli w tym cyklu nie bd . Czekam tez na testy owu bo zamowilam ale pow ze jesłi dojdzie do owulki to bd ona w nastempnym tyg kolo srody czwartku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PSorki ale pisze z tel

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 listopada 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Mi tez nie rosly pecherzyki ale po kilku suplementach i izoflawonach sojowych ( bardzo male dawki) w koncu owulka jest, a mialam cykle nawet 150dniowe, zero miesiaczki bez luteiny. Masz juz wyniki badan?

    ja nie mialam ąz tak dlugich cykli, najdłuższy to 46 dni


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    ja nie mialam ąz tak dlugich cykli, najdłuższy to 46 dni
    ja przy tabletkach na wywolanie @ mialam taki cykl 49 dni ale to normalne przy tabletkach a tak to mam normalnie cykle 36 dni

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 listopada 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie właśnie jest różnie :/


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam ponownie u gin (u innego) i na prawym jajniku znowu mam dużo (nie wiem ile) małych pęcherzyków przez co nie dochodzi do owulacji. Czyli potwierdziło się to co mówił tamten. Tamten kazał mi brać castangus i od 19 dc luteinę dopochwowo 2x2 tabletki. Zastanawiam się czy to ma pomóc na te pęcherzyki czy na coś innego? On mi dokładnie nie wyjaśnił, a ja oczywiście w gabinecie nie potrafię sensownego pytania tak na szybko wymyślić...

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86, a lekarz Ci nic nie wspomniał na temat PCO? bo przy tym schorzeniu wystepuje duza ilosc pecherzykow, mysle ze gin powinien pomyslec o stymulacji owulacji(CLO) , aby pecherzyki rosły, wtedy dochodzilo by do owulacji, moja szwagierka miała tak samo jak ty i podczas stymulacji w 4 cyklu zaszła

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby wspominał (zresztą dwóch lekarzy tak samo powiedziało), ale badania hormonów wyszły ok i uznał, że to nie to. Dał mi tylko te dwa leki i nic więcej - powiedział, ze jak w ciągu trzech cykli się nie uda to pomyślimy.

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jak dla mnie to strata twojego czasu tylko kochana

  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama mam takie przeczucie... :/

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzę Aniu, że Ty drugi cykl z CLO - trzymam kciuki :-) jak się po tych lekach czujesz? ja luty sobie odpuszczam, ale jak pójdę w marcu do gin to zapytam o to CLO.

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ