Forum Starając się - ogólne Dwurożna macica
Odpowiedz

Dwurożna macica

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Angela Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia 🙂 widzę że leczysz się w gyncentrum, ja też. Mam nadzieję że ta macica nie jest wielkim problemem.

26l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -1.19

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Maria87 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, a jak przetrwałaś hsg? Ty leczysz się w Krakowie?

Rozpoczęcie procedury IVF po 16-stu cyklach starań naturalnych.

6.02 - start krótki protokół, stymulacja przerwana (tylko 5 pęcherzyków)

Macierzyństwo Kraków

Hashimoto (Letrox 75).
    AMH 1,48.
    ANA słabo dodatnie.
    MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G homo,
    anty-TG, anty-TPO.
    Ujemne: p/c przeciwplemnikowe i przeciw antygenom jajnika, antykoagulant toczniowy.
    On: 565 mln (było 355 mln), morfologia 3% (bez zmian), ruch postępowy 48%, ruch całkowity 56%, HBA 94%, fragmentacja DNA 28% (było 32%), USG ok, brak bakterii.
  • Angela Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bielsku Białej.

Zabieg na początku się nie udał bo cewnik w ogóle nie chciał przejść przez szyjkę macicy, wszystko się wylewało. Dostałam kolejny termin i miałam robione pod narkozą. W następnym cyklu będę miała histeroskopie bo wyszło że mam też polipa i trzeba go usunąć

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Maria87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wyszło, że mam polipa, choć ostatnio nie pytałam podczas usg, czy jeszcze tam jest. A czemu kolejne hsg miałaś pod narkozą?

Rozpoczęcie procedury IVF po 16-stu cyklach starań naturalnych.

6.02 - start krótki protokół, stymulacja przerwana (tylko 5 pęcherzyków)

Macierzyństwo Kraków

Hashimoto (Letrox 75).
    AMH 1,48.
    ANA słabo dodatnie.
    MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G homo,
    anty-TG, anty-TPO.
    Ujemne: p/c przeciwplemnikowe i przeciw antygenom jajnika, antykoagulant toczniowy.
    On: 565 mln (było 355 mln), morfologia 3% (bez zmian), ruch postępowy 48%, ruch całkowity 56%, HBA 94%, fragmentacja DNA 28% (było 32%), USG ok, brak bakterii.
  • Angela Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie mogli się tam dostać podczas pierwszego hsg chociaż próbowała rozciagnac jakoś ta szyjkę ale nic to nie dało i się nie odbyło. A pod narkozą powiedziała że będzie to mogła zrobić bardziej agresywnie bez obaw że będzie mnie bolało.

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)