Forum Starając się - ogólne Dwurożna macica
Odpowiedz

Dwurożna macica

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Angela Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia 🙂 widzę że leczysz się w gyncentrum, ja też. Mam nadzieję że ta macica nie jest wielkim problemem.

26l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -1.19

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Maria87 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, a jak przetrwałaś hsg? Ty leczysz się w Krakowie?

Rozpoczęcie procedury IVF po 16-stu cyklach starań naturalnych.

24.05.2020 - start długi protokół

6.02.2020 - start krótki protokół, stymulacja przerwana (tylko 5 pęcherzyków)

Macierzyństwo Kraków

👎 Hashimoto (Euthyrox 88)
    👉 AMH 1,48
    👉 ANA słabo dodatnie
    👎 MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G homo
    👎 wysoka homocysteina
    👎 anty-TG, anty-TPO
    👍 Ujemne: p/c przeciwplemnikowe i przeciw antygenom jajnika, antykoagulant toczniowy.

🧔 całkowita liczba 565 mln (było 355 mln), morfologia 3% (bez zmian), ruch postępowy 48%, ruch całkowity 56%, HBA 94%, fragmentacja DNA 28% (było 32%), USG ok, brak bakterii.

instagram
  • Angela Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bielsku Białej.

Zabieg na początku się nie udał bo cewnik w ogóle nie chciał przejść przez szyjkę macicy, wszystko się wylewało. Dostałam kolejny termin i miałam robione pod narkozą. W następnym cyklu będę miała histeroskopie bo wyszło że mam też polipa i trzeba go usunąć

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Maria87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wyszło, że mam polipa, choć ostatnio nie pytałam podczas usg, czy jeszcze tam jest. A czemu kolejne hsg miałaś pod narkozą?

Rozpoczęcie procedury IVF po 16-stu cyklach starań naturalnych.

24.05.2020 - start długi protokół

6.02.2020 - start krótki protokół, stymulacja przerwana (tylko 5 pęcherzyków)

Macierzyństwo Kraków

👎 Hashimoto (Euthyrox 88)
    👉 AMH 1,48
    👉 ANA słabo dodatnie
    👎 MTHFR_677C-T hetero, MTHFR_1298A-C hetero, PAI-1 4G homo
    👎 wysoka homocysteina
    👎 anty-TG, anty-TPO
    👍 Ujemne: p/c przeciwplemnikowe i przeciw antygenom jajnika, antykoagulant toczniowy.

🧔 całkowita liczba 565 mln (było 355 mln), morfologia 3% (bez zmian), ruch postępowy 48%, ruch całkowity 56%, HBA 94%, fragmentacja DNA 28% (było 32%), USG ok, brak bakterii.

instagram
  • Angela Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2019, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie mogli się tam dostać podczas pierwszego hsg chociaż próbowała rozciagnac jakoś ta szyjkę ale nic to nie dało i się nie odbyło. A pod narkozą powiedziała że będzie to mogła zrobić bardziej agresywnie bez obaw że będzie mnie bolało.

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.