Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo.. ok.....

    bede myslec dalej:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    noo.. ok.....

    bede myslec dalej:)
    Jak wroce do domu moge ci wyslac przepis. Jak chcesz oczywiscie?

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    noo.. ok.....

    bede myslec dalej:)

    Może krówka, albo tiramisu :) Mój np uwielbia też bananowca albo różnego rodzaju ptasie mleczka i ciasta z galaretką :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 15:16

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wyjeżdżamy, a że lubię kucharzyć więc u rodziny już złożyłam liste składników i mam zamiar piec sernik z rosą, stefankę i ciasto św jakuba(ostatnio robiłam i bardzo fajne ) a i jeszcze marchewkowe ciasto :)

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam sernik z rosa.... jest taki delikatny .... i wcale duzo sie z nim bawic nie trzeba...


    oczywiscie ze chce przepis kochana... zobaczymy te twoje cudo:):)

    moj M uwielbia prawie wszystkie ciasta oprocz zakrapianych alkoholem i suchych np babki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do krowki to ostatnio jak bymam z wizytą to im zawiozłam plus babeczki z nadzieniem bananowym:P ktore uwielbia moj brat

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo albo shreka :) Ja osobiście uwielbiam :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie sobie przepis przepisuje.. no ja nie przepadam ale wiem ze rodzinka lubi...:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do sernika z rosą nie wiem czy kiedyś miałam okazje spróbować :) Coś podobnego moja mama robiła ale nie wiem czy to to :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobijcie mam go pierwszego na liscie ulubionych ciast....

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę kiedyś spróbować :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam :) :)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA też będę robiła serniczek z rosą. Zawsze wychodzi, a do tego jest przepyszny. Też na pierwszym miejscu mojej listy :):)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sernik z rosą ( u nas nazwa łzy wałęsy :D ) pyszny i bardzo łatwy.
    Shrek też daje radę.
    Ja jakoś za słodyczami nie jestem zjem kawałek i tyle, ale lubię innym sprawiać przyjemne doznania kulinarne :D

    Little Frog lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robię biszkopt z galaretką i wiśniami, 3 bita (łatwo się robi) i czekoladowe :)

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem w trakcie sprzątania swojego pokoju i zastanawiam się czy ubierać w tym roku choinkę czy nie :) W sumie chyba ubiorę. Może poczuję chociaż odrobinkę świątecznego klimatu :):)

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.ciasta.net/wuzetka.php



    chyba zrobie tez te ciacho:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wuzetka :) Moja mama ostatnio często robiła :) jest przepyszne :D

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gdzie to ja mam przyjechać na degustację tych wszystkich pyszności? :D:D

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ubierma choinki i tak nas nie będzie to po co;) kotek by miał tylko zabawe ;)

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ