X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym roku postawiłam na prezenty do "poczytania". Ponieważ także szukamy oszczędności to zakres naszym zakupów został ściśle określony. Robimy prezenty dla chrześniaków, bratanków moich i małża, a dla moich rodziców i teściowej po jakiejś słodkości... Od małża dostałam prezent, taki zaj... praktyczny, a jemu kupuję golarkę, jako prezent świąteczno-urodzinowy, bo mnie na każdą okazję z osobna nie stać.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 to zależy czym się jara teraz twój, mój jak wędkarstwem to coś pod tym kontem kupowałam, potwm miał chwilową fascynacje tym jedzącym robale gryllsem to mu to kupowałam... teraz mu sie butla turystyczna przyśniłą z jamiś tam palnikiem i coś tam heheh

    na pewno coś znajdziesz :) teraz wszystko jest

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mu teraz złapał bakcyla na rybki, kupił akwarium, nakupiłabym mu rybek i jakichś carów dlatego, ale nie miał kiedy zrobić z tym akwarium i czeka na jakąś pompkę, więc nie wiem czy je uruchomi do świąt :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mojemu małżowi ciężko cokolwiek kupić... jest po pierwsze wybredny, a po drugie ma takie potrzeby, na jakie mnie nie stać... więc kupuję praktycznie :) co mu brakuje w życiu codziennym...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też tak robię, ale tym razem chciałabym się trochę wysilić, zwłaszcza że już mu kupiłam koszulę, więc coś bardziej odlotowego by się przydało :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wirbażka 11, uparty rogacz :D

    U nas, w sensie ja+mąż w tym roku prezentów nie ma, ale my nie przywiązujemy do tego takiej wagi. Wydaliśmy tyle kasy na wizyty, badania, wyjazdy, nie mówiąc o lekach, że po prostu nie mamy na to funduszy. I też jestem zdania, że kupowanie byle pierdów (jak to okreśłiła Olka :) ) jest bez sensu, bo ani z tego pożytku, ani kasy nie ma w portfelu.
    Siostrzeńcy mieli Mikołaja, a rodzice słodycze :)

    Natomiast mam zamiar poszaleć z wypiekami i w ogóle w kuchni :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to kup mu książke o tym - kiedyś koledze z pracy kupiliśmy bo tez sie jarał rybkami i akwarium i był wniebowzięty bo tam było wszystko opisane co i jaki

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie przeszło mi to przez myśl wirbażka :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparty a jaki wredny :D

    No nas czeka kapitalny remont bo mamy od niedawna mieszkanie po starszej osobie i wszystko jest do zrobienia po naszemu :) więc na tym się skupiamy i nasze wolne fundusze.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Uparty a jaki wredny :D

    No nas czeka kapitalny remont bo mamy od niedawna mieszkanie po starszej osobie i wszystko jest do zrobienia po naszemu :) więc na tym się skupiamy i nasze wolne fundusze.

    2422174hqav6wiquj.gif

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!! :):) Widzę, że tu gorący, świąteczny temacik :) Widzę, że wszyscy są podobnego zdania, że to w większości problem w tymi prezentami. Mnie to cieszy jak kupię komuś coś trafionego, ale z tym to czasami bardzo ciężko. Z mężem póki co nie kupiliśmy sobie prezentów i w zasadzie już raczej nie kupimy. Nie mamy czasu ani zbytnio pomysłów. Ustaliliśmy, że jak będziemy coś kupować, to się umówimy na konkretne rzeczy, bez niespodzianek. W zeszłym roku myślałąm, że oszaleję z tego myślenia. Moim bratanicom kupiliśmy dywanik do pokoju i do tego dokupimy jakieś słodycze (dziewczynki wszystko mają, a rodzice po remontach spłukani uznali, że to będzie fajny prezent). Bratankowi kupiliśmy książkę plus dokupimy też słodycze i siostrzeńcom męża damy kasę (wiemy, że to ich bardziej ucieszy, bo też wszystko mają)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak ogólnie, to mąż mi mówił, że kupi mi jakąś piłę, a ja jemu też jakiś sprzęt, bo to wszystko mu się teraz przy pracy przyda :):)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was.... ja jakos nigdy nie mam problemow z prezentami.... juz 2 tyg temu mialam wszystko zapakowane i podpisane co do kogo ( 14 prezentow wyszlo w tym roku)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz małą rodzinę hehe :) U nas ja mam 3 rodzeństwa, mąż 5. I do tego każdy ma kogoś. i dzieci. Każdemu coś wymyślać nie da rady.

    My także mamy losowanie jednej osoby, a z mężem nie robimy sobie prezentów na żadną okazję, tylko kupujemy coś dla nas wspólnego. W tym roku kupiłam te pieprz... koszulki i będą musiały poczekać na kolejną okazję. Może wielkanoc? Mam nadzieję..

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciki za wykorzystanie koszulek na Wielkanoc:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, temat prezentowy :)
    Ja prezenty dla rodziny juz mam.
    Co do mnie, to ja dostanę od męża pieknie wydany przepisnik. Sama sobie wybrałam :D Niespodzianki nie będzie, ale przynajmniej bardzo trafiony prezent dostane :D
    A ja z nim to mam problem, bo zapasy perfum czy żeli pod prysznic ma. Sweterków ma od groma, koszul to samo. Pasek i portfel dostał niedawno. Stwierdził, że kasy nie ma, te badania itd, to że on nie chce prezentu.

    No ale ja z ukrycia kupiłam mu to, na co mnie stać aktualnie :D
    Pakę nowych gaci i jakieś psikadło pod pachę:D heheheehhe to się zawsze przyda

    Żadnych drogich prezentów sobie nigdy nie robimy, bo po co :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jedziemy na swieta do moich rodzicow... wiec nie musze nic gotowac ale moja mama nie lubi piec ciast a ja wrecz odwrotnie wiec zaproponowalam jej ze upieke...

    chcialam upiec 4 ale nie mam pomyslow...
    1 sernik z rosa
    2 makowiec .....
    a dalej nie wiem...
    pomozcie...

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie sernik makowiec i ciasto czekoladowe i starczy ciast bo kto to zje .



    Tak wogle to gdzie ta moja @ ? :-/

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasto czekoladowe?? masz gdzies przepis w necie?

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    ciasto czekoladowe?? masz gdzies przepis w necie?
    W necie nieb tego bo to przepis od Piotrka siostry

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ