Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Żabka, cały dzień cię nie było:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie miłego wieczorka:)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to czas na kolacje:): trzeba cos smacznego zrobic:):)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Lucy, ja teraz byłam na podwójnej dawce CLO i jak byłam wczoraj na monitoringi, to gin powiedziała, że jest dużo pęcherzyków i że się boi, że mogę być przestymulowana. W sobotę idę znowu na usg i zobaczymy, czy oprócz jednego inne też rosną.
    No to powodzenia, aby tego za dużo nie było.
    Bo co za duzo to tez niezdrowo :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jak wam minol dzionek ?
    My wrocilismy z zakupow wkoncu znalazlam dla siebie plaszczyk a piotrek kurtke :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu słowo zakupy wywołuje u mnie dreszcze... Jeszcze nie mam prezentów! AAAAA!! Co można kupić mamie i monżowi?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już was żegnam, ale jakbyście miały jakieś pomysły to pisać, bo nic nie mogę wymyślić :(
    Pa :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie mam pojecia bo ja poszlam na latwizne i kupuje Piotrkowi wolczer albo telefon samsung galaxy s 4 bo kasa to taka latwizna za bardzo

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zalezy co lubia...
    moja mama uwielbia kolczyki z zielonymi i niebieskimi oczkami... ale zawsze je gubi wiec teraz kupilam jej z niebieskim i bialymi oczkami z zapieciem angielskim... mam nadzieje ze teraz nie zgubi... tani i na 100% praktyczny...

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z mezem to kupilismy sobie tablet tak razem :) drogi wiec prezent dla obojga... chociaz czasem sa klutnie ( normalnie jak dzieci) heh

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla siostrzencow juz mamy kupione bo jedziemy do siostry na Wigilie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    a z mezem to kupilismy sobie tablet tak razem :) drogi wiec prezent dla obojga... chociaz czasem sa klutnie ( normalnie jak dzieci) heh
    hehe ja stwierdzilam ze tablet nam nie potrzebny bo ja mam netbooka a piotrek laptopa to na co kolejne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak po za tym nadal czekam na @

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my tez mamy tego zlomu pelno... ale on chcial... a ze byl za drogi to stwierdzilam ze prezent na gwiazdke dla obojga..

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja cos nie jestem przekonana do tabletow :)

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez.... zawiesza sie... i w ogole.. dobry zeby sobie pograc w gry:) ale nie lubie siedZiec na necie w nim... a nie nalezal do tanich wic myslalam ze lepiej sie sprawdzi... troche zaluje ze dalam sie namowic... ale juz po ptokach jak to sie mowi:P

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba pojde jutro sie do gina zarejestrowac.. wyjdzie tak jakos pod koniec stycznia wizyta... i mam nadzieje ze w koncu mnie przyja na oddzial na te badania... masakra...

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, a jakie będziesz robić badania? Żałuję, że i mi się już nie uda w tym roku. Zostanie mi jakaś niedokończona sprawa :)

    Wirbażka, to za styczeń 555.gif :) a z którego jesteś?

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    ja tez.... zawiesza sie... i w ogole.. dobry zeby sobie pograc w gry:) ale nie lubie siedZiec na necie w nim... a nie nalezal do tanich wic myslalam ze lepiej sie sprawdzi... troche zaluje ze dalam sie namowic... ale juz po ptokach jak to sie mowi:P

    Temat tablet dla mnie też dość aktualny...;) Też kupiliśmy lepszego(z miesiąc temu) i też traktowany jest jako prezent na gwiazdkę, żeby mieć czyste sumienie;)Mój M wyjeżdża i zabiera mi laptopa, więc jestem zdana tylko na tablet, ale jest ok, przywiązałam się do niego ;)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania hormonalne i na skierowaniu ktore jest juz nie aktualne jest napisane zaburzenia jajeczkowania.... 3 dnoiowy pobyt w szpitalu na oddziale ginekologicznym

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ