X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mój też się spieprzył w jednym momencie. Boże dobrze, że za 25 min. kończę pracę, bo mnie tutaj wszystko dobija. Nie mam już sił :( Co dzień to gorzej. Muszę się rozglądnąć za inną pracą, bo się tu w końcu wykończę nerwowo.

    smileys-kuschel-552823.gif

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj.. kobietki troszke usmiechu... czasem wszystko sie wali... ale trzeba byc silnym

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka bedzie radość jak w koncu uda się mimo tych wszystkich przeciwnosci i nerwów :)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina podziwiam Cię, ja bym już wyła w poduszkę!! Styczeń będzie nasz :D
    Ewelina23 wrote:
    test juz by wyszedl nawet cien cienia :)
    ee bedzie kolejny cykl lepszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Ewelina podziwiam Cię, ja bym już wyła w poduszkę!! Styczeń będzie nasz :D
    aj kochana nastempny bedzie lepszy tyle czasu sie staramy ze chyba mi juz ten cykl jeden nie robi roznicy po co sie denerwowac jak i tak nic nie zmienimy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, a im więcej nerwów tym gorzej... Ja jestem teraz na CLO i mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy. A za Ciebie trzymam mocno kciuki :)
    Ewelina23 wrote:
    aj kochana nastempny bedzie lepszy tyle czasu sie staramy ze chyba mi juz ten cykl jeden nie robi roznicy po co sie denerwowac jak i tak nic nie zmienimy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Masz rację, a im więcej nerwów tym gorzej... Ja jestem teraz na CLO i mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy. A za Ciebie trzymam mocno kciuki :)
    no ja tez bede w nowym cyklu na clo juz mam zakupiony lezy i czeka na swojczas :) a ty masz CLO i co jeszcze bierzesz . Luteine bierzesz czy dupka ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko clo...
    Ewelina23 wrote:
    no ja tez bede w nowym cyklu na clo juz mam zakupiony lezy i czeka na swojczas :) a ty masz CLO i co jeszcze bierzesz . Luteine bierzesz czy dupka ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam tez tylko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff to dobrze, bo bałam się, że jestem jedyna, większość Dziewczyn ma luteine albo dupka
    Ewelina23 wrote:
    no ja mam tez tylko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    ufff to dobrze, bo bałam się, że jestem jedyna, większość Dziewczyn ma luteine albo dupka
    no wlasnie dlatego pytalam hehehe

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    oj.. kobietki troszke usmiechu... czasem wszystko sie wali... ale trzeba byc silnym

    Dlatego mówię, że flaszka załatwi chyba sprawę :) Tylko się zastanowię nad zawartością ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 15:55

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niedobrze. Clo upośledza ciało żółte oraz zeżera, dosłownie endometrium.
    Koniecznie trzeba się wspomagać duphastonem.

    Dziwni Ci lekarze teraz, tacy beztroscy :D

    Ja jak zaczynałam z clo, to tez wiązałam z nim ogromne nadzieje. Ale dupa, właśnie mija 3ci cykl niedługo 4ty cykl z Clo. Już nie chciałam, ale ginka mnie namówiła na podwójną dawkę, a do tego dołożyła czopki na pekanie pęcherzyków, no zobaczymy eh


    Ale może Wam się uda, Clo w sumie jest bardzo skutecznym lekiem, aby pęcherzyki pękały to siup, dzidzi :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może grzane winko dla radę - wczoraj małż mój przyniósł z Wigilii zakładowej. Mmmmmmmm, ale poczekam na @, żeby nie było... Na święta będzie jak znalazł...

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    A mój dzień mija tak, że chyba sobie kupię flaszkę za chwilę...
    Odebrałam wyniki cytologii... no i jakbym miała mało problemów to cytologia niefajna, trzeba leczyć i to, ale to już przerabiałam, więc nic nowego, tylko szkoda, że wszystko na raz mi się pier***i
    Szybko kochana wyleczysz i bedzie dobrze <3

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Szybko kochana wyleczysz i bedzie dobrze <3

    Wiem Słońce! Ja to ogólnie twarda baba jestem :) Zresztą Ty widzę też. Tylko za dużo się tego nawarstwia czasem i za duży ciężar.

    No i tym samym wracając do astrologii... ;) liczę na to, że jak nadejdzie Nowy Rok to zabłyśnie jakaś nowa gwiazdka na niebie dla mnie i dla Was!!!
    animaatjes-sterren-97980.gif

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Wiem Słońce! Ja to ogólnie twarda baba jestem :) Zresztą Ty widzę też. Tylko za dużo się tego nawarstwia czasem i za duży ciężar.

    No i tym samym wracając do astrologii... ;) liczę na to, że jak nadejdzie Nowy Rok to zabłyśnie jakaś nowa gwiazdka na niebie dla mnie i dla Was!!!
    animaatjes-sterren-97980.gif
    Wiem cos o tym tez tak mam nie raz jak by bylo malo problemow to jeszcze jeden sie znajdzie ale to zawsze jest pod gore abysmy pozniej mogly spokojnie schodzic w dol <3

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, ja teraz byłam na podwójnej dawce CLO i jak byłam wczoraj na monitoringi, to gin powiedziała, że jest dużo pęcherzyków i że się boi, że mogę być przestymulowana. W sobotę idę znowu na usg i zobaczymy, czy oprócz jednego inne też rosną.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka wyleczysz i będzie dobrze :)

    Tak i styczeń należ do nas :) będzie fala zielonego, a co! ;)

    A teraz relaksujmy się i generujmy siły!

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!! :):)
    Wczoraj dotarłam do domku. Byłam wykończona. W sumie praktycznie 24 godziny w podróży podczas @ :| Ale przeżyłam, nawet nie zdążyłam odespać, nie wyrabiam ze wszystkim i nie ogarniam niczego. Postanowiłam nie nadrabiać, bo zbytnio nie mam na to czasu i weny. Życzę miłego wieczorka :):):)

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ