X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uciekam... milego wieczoru i spokojnej nocy:) Dobranoc kochane:)

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dziś zaciagnelam swojego na <3 ,jest to ostatni dzien, bo święta u mamy

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Temat tablet dla mnie też dość aktualny...;) Też kupiliśmy lepszego(z miesiąc temu) i też traktowany jest jako prezent na gwiazdkę, żeby mieć czyste sumienie;)Mój M wyjeżdża i zabiera mi laptopa, więc jestem zdana tylko na tablet, ale jest ok, przywiązałam się do niego ;)
    Martii my od roku mamy tablet i go uwielbiam. Miesci sie do torebki ma gpsa i same plusy. Robi niezłe zdjecia)) co do wielkości-kwestia przyzwyczajenia)

    Martii lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Martii my od roku mamy tablet i go uwielbiam. Miesci sie do torebki ma gpsa i same plusy. Robi niezłe zdjecia)) co do wielkości-kwestia przyzwyczajenia)

    Przydatne urządzonko, ktoś dobrze to wymyślił ;) No i Ovuf można mieć pod ręką :)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Zycze wam milego dnia <3

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :)
    Cudowny dzień, bo ostatni dzień w pracy w tym roku i mam zamiar wyjść wcześniej :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Ja od wczoraj mam L4, aż do 26 :)
    Ale mówić nie mogę, tak mnie gardło boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane schowalam swoj wykres bo denerwuja mnie te kometarze . Dzis spadek wiec czekam na @ .


    olka30 zazdroszcze ja jutro ,wtorek i piatek do pracy jeszcze .

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wam, dziś piąteczek!

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane,ja dzis tez ostatni dzien w pracy przed swietami i po pracy wyjazd do Polski,ale sie ciesze:)chcialabym Wam zyczyc wesolych swiat,zabawy w sylwestra do bialego rana i oby przyszly rok przyniosl nam to czego wszystkie tutaj tak pragniemy:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dodaje tez ze pewnie moze mnie nie bedzie na forum przez najblizszy czas bo w Polsce mi zawsze czasu brakuje tyle zalatwien i w ogole ale jak wroce to sie odezwe i wszystko nadrobie:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to najchętniej wzięłabym wolne do 8, miałabym ponad 2 tyg., ale nie da rady:) Się cieszę, bo w tym roku nie miałam porządnego urlopu, więc jestem tak styrana, że głowa boli. Trzeba podładować akumulatory i w przyszłym roku już wakacji nie odpuszczę..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś tu czasem się nie da wszystkiego nadrobić :) Udanego urlopu ci życzę :)

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Witam Was kochane,ja dzis tez ostatni dzien w pracy przed swietami i po pracy wyjazd do Polski,ale sie ciesze:)chcialabym Wam zyczyc wesolych swiat,zabawy w sylwestra do bialego rana i oby przyszly rok przyniosl nam to czego wszystkie tutaj tak pragniemy:)
    Kochana tobie również wesołych świąt i udanego skoku do nowego roku <3

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Witam Was kochane,ja dzis tez ostatni dzien w pracy przed swietami i po pracy wyjazd do Polski,ale sie ciesze:)chcialabym Wam zyczyc wesolych swiat,zabawy w sylwestra do bialego rana i oby przyszly rok przyniosl nam to czego wszystkie tutaj tak pragniemy:)
    spokojnych świąt i szczęścia w nowym roku

    Maniuś lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka ja niestety mam bardzo nietrafiony prezent dla męża. Będąc w ciąży mu się spodobało to kupiłam, a pech chciał że w ciąży już nie jestem. Koszulka z narysowaną kobietą w ciąży i napis "game over". Dupne te święta będą w tym roku :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rzeczywiście :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki!

    Maniuś, wszystkiego dobrego na ten Święta! Zasłużonego dopoczynku wrodzinnym ciepełku! :)

    Olka, nie mam pojęcia co mogłabym Ci doradzić :) Bo każda osoba inna. Ja sobie z mężem od jakiegoś czasu nie robię prezentów, jeśli już to kupujemy wspólnie coś bardzo praktycznego :) a z moją mama to bardzo różnie. Skórzane rękawiczki, kosmetyki, fajna bluzka, raz nawet kupiłam rodzicom biovital, a z rodzeństwem zrzuciliśmy się na porządny płaszcz.

    Maniuś lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś wymyślę, muszę..
    Zawsze wszyscy wszystkim robiliśmy symboliczne prezenty, kupa kasy na to szła, a każdy dostawał w sumie pierdy i w tym roku, pierwszy raz zrobiliśmy losowanie i każdy robi jednej osobie, ale konkretny, określony kwotowo prezent, więc muszę się wysilić. Pół prezentu dla mamy mam, ale coś muszę dokupić. W tamtym roku fajną tunikę ode mnie dostała, a teraz nie mam pomysłu :(
    A z chłopami zawsze mam ciężko :( Miałam super prezent wymyślony dla mojego to go sprzedałam mamie i wcześniej mu to kupiła (wylosowała mojego M), jeszcze nie taki jak chciałam, lepszy miałam upatrzony i w efekcie zła jestem i zostałam bez pomysłu:( Tablety to nie mój zasięg cenowy. Nie obrażając, jak czytam jakie tu dziewczyny robią zakupy to tylko zazdroszczę zarobków, mnie na takie rzeczy nie stać, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. A już na pewno nie robiłabym takich prezentów dzieciom, bo mam dość sztywne poglądy na ten temat.

    Dzięki za podpowiedzi, pewnie coś mi wpadnie w oko w sklepie, ale stresuje mnie to że nie mam pomysłu :)

    Czarna94, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Ostatni dzień w pracy, ale wieczorem muszę wrócić na firmową wigilię, a mam tyle spraw do załatweinia jeszcze nie wiem jak ogarnę :/ ehhh

    Macierzanka ja z 15? A Ty? ;)
    My też nie robimy sobie prezentów ostatnio, tylko kupujemy to co jest potrzebne albo co chcemy. po ślubie sobie mieliśmy mały budżet na gadzet dla siebie mój oczywiście w wędki kolejne zainwestował a ja w lustrzanke ;) A do tego mój ma takie pomysły czasami, jakie to cuda nie są mu potrzebna, że powątpiewam żebym trafiła ;)


‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ