Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie, trzymam kciuki za Was, a wy za mnie :-) sciagnijcie mnie na ziemie bo zyje brakiem okresu i nie mysle racjonalnie….

    Pobudka dzis byla o 5.45, 'Monsz' zaspal… wylecial z lozka niczym poparzony z haslem "Jezus". Patrzcie, dzis dal rade wstac bez pieciu pobudek… ale jak mu o tym przypomnialam to powiedzial ze mu bylo slabo, w glowie sie krecilo i byl blady: -p hahaha

    Chcialabym zjesc dzis paczka ale jakos go nie czuje. W ogole nic mi sie jesc nie chce :-( zaraz zaparze sobie melise. Kto mi potowarzyszy???

    W ogole to jestem zmierzla, niedobra :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 08:19

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    hehe staram się ;) ale mąż mi cały czas mówi, że czuje ze sie udało :P a ja wręcz przeciwnie ;) sorry jakis dołek mnie dopadł już nie bede marudzić

    Powiedz Mu, że się nie zna :)
    Wystawiaj dupsko ;D zaraz go zlejemy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Wlasnie, trzymam kciuki za Was, a wy za mnie :-) sciagnijcie mnie na ziemie bo zyje brakiem okrezu i nie mysle racjonalnie….

    Poczekaj, przyjdzie Dżona to usłyszysz ;D

    dżona lubi tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam porannie :)

    Bursztynko, Groszku dopóki @ nie ma jest dobrze :) trzymam mocno kciuki za Was :)

    Czrna czasem tak bywa, mnie w tym cyklu tez jakoś tak bardziej bolą jajniki niz zwykle :) myślę że jest wszystko ok :)

    Gosiu, gin mi mówił ze jak te skrzepy są małe to nie ma się czego obawiać, endometrium mogło być grubsze i teraz tak bardziej się złuszcza i to przez to :)

    Magdas u Ciebie wykresik ładny, nie ma się czym martwić, serducho jest troszke wcześniej ale to spokojnie powinno wystarczyć :)

    Dziś dzień pączkowy :) Ja zamieniam pączki na pomarańcze :D Przez cały tydzień nie jadłam słodyczy i to mi bardzo służy :):)

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas, dzisiaj jestem niezastapionym kompanem do marudzenia wiec mozemy razem ;-)) dawaj co Ci lezy na watrobie

    Poczekaj jeszcze troche, wszystko sie wyjasni :-)



    (Niezla jestem, co? Kazdemu doradze, ale sobie nie potrafie, ot szczyt szczytow!)

    Magdas, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Poczekaj, przyjdzie Dżona to usłyszysz ;D

    A czemu akurat ja :) hehehe

    Lenka jak się dziś czujesz?

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze jesli chodzi o skrzepy, to ja zawsze mialam obfite skrzepowe miesiaczki, lalo sie jak cholera…. Ale u mnie to byla norma. Z narzadami bylo wszystko ok. Mysle, ze to indywidualna sprawa...

    Wlasnie, opowiadajcie co tam u Was kobietki ? :-))

    Dzona mnie nie ochrzanila, wiec mysle ze nie jest tak zle :-))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 08:27

    dżona lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :D dobra wyleje se smuty i mi przejdzie :D tak se myślę jak mi ta błona dziewicza nie pękła to co kurczę niepokalane poczęcie będzie :D? no nie nastawiam się na ten cykl ale ide we wt na usg i znowu do gina i zepnę poślady w następnym cyklu i będziem <3 w pozycji którą zaleca gin. trochę tak nie lubię ale jakoś damy radę ;)

    dobra limit marudzenia wyczerpany!
    Lena dupsko wystawiam lej :D
    Dżona no wcześniej bo od poniedziałku miałam zakaz <3 bo wczoraj cytologię robiłam. Wcześniej owulację miałam wyznaczoną na niedzielę teraz przeskoczyła no ale i tak już teraz nic nie poradzę co ma być to będzie ;) dziś może męża namówię na dorabianie uszu :D

    dżona lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Niezla jestem, co? Kazdemu doradze, ale sobie nie potrafie, ot szczyt szczytow!)

    To jest akurat normalne (chyba) założe się ze nie tylko Ty tak masz :):)

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudzicie jak stare baby. !!
    Powinnyscie cieszyc sie kazdym dniem .
    Wiem ze jak @ przychodzi czy sie zbliza to juz dol . Sprobujcie dac na luz.
    Nie marudzcie bo bede na was mowic marudy !
    No raz dwa glowa do gory musi byc dobrze . A jesli w tym cyklu sie nie uda to dajcie z siebie w nastempnym cyklu dwa razy tyle!!!!

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Dzona mnie nie ochrzanila, wiec mysle ze nie jest tak zle :-))

    hahahaha aż taka straszna nie jestem :) :)

    Na razie marudzenia Wasze mieszczą się na granicy w normie :P :P

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Ogłaszam wszem i wobec, że JESTEM W CIĄŻY!!! :D

    Gratulacje!!!

    No i witam serdecznie w ten zimny poranek Tłustoczwartkowy :)

    dżona lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Marudzicie jak stare baby. !!
    Powinnyscie cieszyc sie kazdym dniem .
    Wiem ze jak @ przychodzi czy sie zbliza to juz dol . Sprobujcie dac na luz.
    Nie marudzcie bo bede na was mowic marudy !
    No raz dwa glowa do gory musi byc dobrze . A jesli w tym cyklu sie nie uda to dajcie z siebie w nastempnym cyklu dwa razy tyle!!!!

    Ej no stara jestem to marudzę jak stara baba :D Matko dwa razy tyle toż to mój mąż tego nie zniesie ;D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie ze wszystkie tak mamy :-) pomagamy i doradzamy a gdy nas spotka taka sama sytuacja to nie wiemy co robic i w jaka strone ruszyc hehe :-) ale od tego tu jestesmy- wiec pieknie Wam dziekuje za Wasza obecnosc :-)

    Nawet nie mowie o spoznianiu sie okresu swojej przyjaciolce bo ta by dopiero panikowala :-p

    nick nieaktualny, dżona lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ewelinka :)

    Zastępujesz mnie dzisiaj widzę :) :P

    jak Twoja fasoleczka? Brzusio masz śliczny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Ej no stara jestem to marudzę jak stara baba :D Matko dwa razy tyle toż to mój mąż tego nie zniesie ;D
    Trzeba myslec pozytywnie.
    Musi sie udac.
    Innej opcji nie ma !

    dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    No pewnie ze wszystkie tak mamy :-) pomagamy i doradzamy a gdy nas spotka taka sama sytuacja to nie wiemy co robic i w jaka strone ruszyc hehe :-) ale od tego tu jestesmy- wiec pieknie Wam dziekuje za Wasza obecnosc :-)

    Nawet nie mowie o spoznianiu sie okresu swojej przyjaciolce bo ta by dopiero panikowala :-p
    z mojego doświadczenia Ci powiem,że im bardziej myślisz i wypatrujesz @ tym bardziej on się spóźnia przerobiłam to w tamtym miesiącu :)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Trzeba myslec pozytywnie.
    Musi sie udac.
    Innej opcji nie ma !
    Kurczę z rana opiernicz dostaje ;D Ja to wiem,że musi się udać i następny cykl będzie nasz :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No iEwelinka zaprowadzila porzadek na tym forum ;-)

    Magdas, jaka pozycje Wam gin zalecil? Moze akurat sie uda a noz widelec w tym cyklu?? I co??

    Oglaszam Tlusty Czwartek Dniem Marudy :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja juz w pracy :) Dziewczyny co to za marudzenie dziś ?

    age.png
‹‹ 1157 1158 1159 1160 1161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ