Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 27 lutego 2014, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratuluję z całego serduszka!!!!!!!!!!!!!!!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu pierwsza :D
    Ale miałam ciężką noc. Kręciłam się z boku na bok. W brzuszku bulgotanie (?) cycki w końcu zaczynają boleć :D podbrzusze strasznie twarde. Poza tym popijam herbatkę, robię śniadanko i czekam aż mężulek wstanie.
    Wczoraj jeszcze podczytywałam Wasze posty. Uśmiałam się ile wlezie :D

    Misty daj znać jak po wizycie :)
    Bursztynka czekam na zielone!

    Życzę Wam miłego dnia <3 po południu zajrzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 20:55

    nick nieaktualny, dżona, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 27 lutego 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochane spodziewałam się dziś rano spadku tempki i jednej kreski. Tylko jedno się sprawdziło - 1 kreska i ani cienia cienia.
    Myślę że gdyby coś było na rzeczy to jus cień cienie mógłby być... Także pewnie nie dziś bo spadku nie ma, ale jutro lub pojutrze @ mnie dogoni.

    I życzę wam dzisiaj dużo miejsca w brzuchach na przyjęte pączki. A jeszcze bardziej nam życzę żeby szybko się zdematerializowały i tłuszczyku po sobie nie zostawiali ;-)

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    U mnie też ciężka noc.Tak mnie jajniki bolały,że aż się obudziłam.Temp. dzis minimalnie do gory.Podejrzewacie od czego moze być ten ból??nadmieniam,że nigdy tak nie miałam. :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka mocno przytulam <3
    Mam jednak nadzieję, że @ nie przyjdzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna164 wrote:
    Witajcie!
    U mnie też ciężka noc.Tak mnie jajniki bolały,że aż się obudziłam.Temp. dzis minimalnie do gory.Podejrzewacie od czego moze być ten ból??nadmieniam,że nigdy tak nie miałam. :/

    Czarna ja tak miałam w każdym cyklu, może nie aż taki mocny, ale też bolały jajniki. Nie wiem od czego to może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Czarna ja tak miałam w każdym cyklu, może nie aż taki mocny, ale też bolały jajniki. Nie wiem od czego to może być.
    Dziwne to wszystko.Zresztą ten cykl jest jakiś inny.W takim razie czekam na @ (albo i nie)....
    Lecę do pracy
    Miłego dnia Pączka :)

    Macierzanka:), Maniuś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no i zaczął mi się gęsty kremowy śluz dzis.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje panie. Jade juz do pracy. Dzis powinnam byc ostatni dzien ale jeszcze nikogo nie znalazla. Moze da rade kogos znalesc do pon .

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna wyluzuj sie. A zobaczysz zmiany na lepsze.

  • goskos86 Koleżanka
    Postów: 36 38

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! czy skrzepy podczas @ to normalne czy nie za bardzo? wcześniej nigdy tego nie zauważałam :-(

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goskos86 wrote:
    Cześć dziewczyny! czy skrzepy podczas @ to normalne czy nie za bardzo? wcześniej nigdy tego nie zauważałam :-(
    hej moim zdaniem normalne :)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    No kochane spodziewałam się dziś rano spadku tempki i jednej kreski. Tylko jedno się sprawdziło - 1 kreska i ani cienia cienia.
    Myślę że gdyby coś było na rzeczy to jus cień cienie mógłby być... Także pewnie nie dziś bo spadku nie ma, ale jutro lub pojutrze @ mnie dogoni.

    I życzę wam dzisiaj dużo miejsca w brzuchach na przyjęte pączki. A jeszcze bardziej nam życzę żeby szybko się zdematerializowały i tłuszczyku po sobie nie zostawiali ;-)

    Bursztynka póki nie ma @ jest nadzieja :)


    mi ovu przesunęło owulację a tam niema już <3 i wogle jakos myślę, że ten cykl mamy stracony. w tamtym miałam wiarę, że się uda w tym, że nie ehh wogle jakieś zniechęcenie mnie dopadło :/
    nawet na pączka nie mam ochoty hehe ;D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • goskos86 Koleżanka
    Postów: 36 38

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdas, odkąd zaczęliśmy starania widzę rzeczy na które wcześniej nie zwracałam w ogóle uwagi :-)

    Magdas lubi tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goskos86 wrote:
    Dzięki Magdas, odkąd zaczęliśmy starania widzę rzeczy na które wcześniej nie zwracałam w ogóle uwagi :-)
    skąd ja to znam ;) ale spokojnie skrzepy na pewno są normalne przynajmniej nigdy nie słyszałam,żeby to coś oznaczało złego. No chyba,że one są wielkie to wtedy bym się skonsultowała z gin

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • goskos86 Koleżanka
    Postów: 36 38

    Wysłany: 27 lutego 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gin tydzień temu i mówił że wszystko w porządku i że spokojnie możemy działać :-)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam wszystkim ;-) kolejny dzien brak @, dzis juz sie stresuje… od tygodnia brzuch boli jak na okres a tu dupa, dzis mi bylo niedobrze, wczorajszy test negatyw.. Ide dzis na nocke do pracy :-((( help! Czy ja juz zwariowalam?

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)

    Bursztynko Ja dalej zaciskam kciuki i nie puszczę dopóki @ nie będzie :D

    Goskos86 Dokładnie dopóki nie mają one jakiś większych rozmiarów to wszystko jest w porządku :)

    Groszku zejdź na ziemię i zacznij normalnie żyć ;D, nie zwariowałaś :) jutro zrobisz jeszcze raz test albo w sobotę :)

    Magdas przestań już marudzić ;D, odpuść troszkę i nie myśl :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 08:12

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :) ja od rana wstałam i pozmywałam całą górę talerzy i zmieniłam pościel - najbardziej cieszą się z tego psy, które szybko rozpanoszyły się na łóżku ;)

    nie było dziś najgorzej z mdłościami ale to łączy się z tym, że nie muszę wstać szybko itd. Na pączki nie mam dziś ochoty więc chyba obejdę się bez ;)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Witam z rana :)

    Bursztynko Ja dalej zaciskam kciuki i nie puszczę dopóki @ nie będzie :D

    Goskos86 Dokładnie dopóki nie mają one jakiś większych rozmiarów to wszystko jest w porządku :)

    Groszku zejdź na ziemię i zacznij normalnie żyć ;D, nie zwariowałaś :) jutro zrobisz jeszcze raz test albo w sobotę :)

    Magdas przestań już marudzić ;D, odpuść troszkę i nie myśl :D

    hehe staram się ;) ale mąż mi cały czas mówi, że czuje ze sie udało :P a ja wręcz przeciwnie ;) sorry jakis dołek mnie dopadł już nie bede marudzić

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
‹‹ 1156 1157 1158 1159 1160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ