X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    A ja jestem nowa i się nie pieklę! :) Bo to bez sensu :) I zaczęły mi się płodziaki więc nie ma co się spinać :D Spokój tym razem będzie moja siłą :D
    Eee Z Ty taka nowa to znowu nie jestes...:)) a poza tym jestes nasza:))

    Driada0102, Z., dżona lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    tak myślisz? przez głupote moge nie zajść
    nie stresuj się :)

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Aaa ja myślałam, że piwko zieelone zieloneee i taka ciekawa byłam, a Ty o kolorze puszeczki mówisz! Już mi mózg dziś po całym dniu pracy zlasowało :D :D :)
    Też się dałam na to nabrać!! :D Ale ja to cała zielona jestem :D

    Z., Driada0102, sara_nar, Fidelissa, dżona lubią tę wiadomość

  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasza miki :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam. Byłam od 17-19 w pracy. Wracaliśmy od teściów po trasie, M. tak mnie wkurzył, że zrobiłam przesiadkę i się nie odzywałam do niego. Bo poucza mnie i jak jadę z nim, to czuję presję, żeby zaraz czegoś nie powiedział i zawsze coś zrobię na diabła, dzisiaj ledwo co przed facetem się zatrzymałam, który skręcał w prawo z przyczepką i już wielkie halo było, a to przez to gadanie, bo czasem już nie wiem jak jechać.
    Mam nadzieję, że teraz peace&love zagości na forum, ale bez przesady.
    Macierzanka, ja lubię hardcor , baaa jestem hardcorem i akurat jak M. w d*pkę mi `włazi` lubię, tylko trzeba pamiętać, że dobry lubrykant to podstawa :D
    jutro wyniki tsh odbieram. Ale będę musiała po przyjeździe (akurat wypłata będzie) iść na ft3 i ft4.

    Little Frog, Fidelissa, dżona lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Spoko spoko! Na razie go rozpiszczam i pozwalam oglądać sport :D Niech się nacieszy, a później noc jest dłuuuuga :D

    U Ciebie chyba też płodziaki nadchodzą hm? :>
    yhyy :D
    nadchodzą, ale nie liczę na zbyt wiele... wiesz ja jestem chyba zatkana, jak rurka z kremem... :P no i którędy ma przepłynąć to moje wojsko?
    (chyba zielone mi w łeb idzie)

    Driada0102, Little Frog, Z., Fidelissa, dżona lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Narazie pierwsze :)
    Bo się tak zastanawiam... która tu Mogena nadużyła ostatnio? Chyba Santoocha o ile się nie mylę?
    No i tak zalała robala, że teraz w tym cyklu ma Fasolę :)

    a faktycznie, ona mogenowała :D
    może to jakiś wspomagacz nasz forumowy będzie ten Mogenek?

    Macierzanka:), santoocha lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Bursztynka :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wróciłam. Byłam od 17-19 w pracy. Wracaliśmy od teściów po trasie, M. tak mnie wkurzył, że zrobiłam przesiadkę i się nie odzywałam do niego. Bo poucza mnie i jak jadę z nim, to czuję presję, żeby zaraz czegoś nie powiedział i zawsze coś zrobię na diabła, dzisiaj ledwo co przed facetem się zatrzymałam, który skręcał w prawo z przyczepką i już wielkie halo było, a to przez to gadanie, bo czasem już nie wiem jak jechać.
    Mam nadzieję, że teraz peace&love zagości na forum, ale bez przesady.
    Macierzanka, ja lubię hardcor , baaa jestem hardcorem i akurat jak M. w d*pkę mi `włazi` lubię, tylko trzeba pamiętać, że dobry lubrykant to podstawa :D
    jutro wyniki tsh odbieram. Ale będę musiała po przyjeździe (akurat wypłata będzie) iść na ft3 i ft4.
    Mój też komentuje, a ja komentuję jak on jeździ... Po wypadku i dachowaniu to się ze mnie straszna panikara zrobiła i jak widzę samochód jak dla mnie dość blisko przed, to staram się nie odzywać, ale nogą wciskam hamulec....pomimo tego, żę nie mam go pod nogą, bo siedzę na miejscu pasażera :D Jeszcze kilka dłuższych tras i pojedziemy jak Flinstonowie :D

    Z., Fidelissa, Macierzanka:), sara_nar, dżona lubią tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wróciłam. Byłam od 17-19 w pracy. Wracaliśmy od teściów po trasie, M. tak mnie wkurzył, że zrobiłam przesiadkę i się nie odzywałam do niego. Bo poucza mnie i jak jadę z nim, to czuję presję, żeby zaraz czegoś nie powiedział i zawsze coś zrobię na diabła, dzisiaj ledwo co przed facetem się zatrzymałam, który skręcał w prawo z przyczepką i już wielkie halo było, a to przez to gadanie, bo czasem już nie wiem jak jechać.
    Mam nadzieję, że teraz peace&love zagości na forum, ale bez przesady.
    Macierzanka, ja lubię hardcor , baaa jestem hardcorem i akurat jak M. w d*pkę mi `włazi` lubię, tylko trzeba pamiętać, że dobry lubrykant to podstawa :D
    jutro wyniki tsh odbieram. Ale będę musiała po przyjeździe (akurat wypłata będzie) iść na ft3 i ft4.

    Ja z moim też nie lubię jeździć bo on mnie stresuje i krytykuje jak jeżdzę, więc daje się wykazać jemu i daję się wozić wszędzie :D
    A co do drugiej części to otrooo!
    Macierzanka:) wrote:
    yhyy :D
    nadchodzą, ale nie liczę na zbyt wiele... wiesz ja jestem chyba zatkana, jak rurka z kremem... :P no i którędy ma przepłynąć to moje wojsko?
    (chyba zielone mi w łeb idzie)

    Miejmy nadzieję, że "zielone" piwko poluzuje gdzie trzeba i rurka z kremem się odetka :D :D

    Fidelissa, sara_nar, dżona lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Wróciłam. Byłam od 17-19 w pracy. Wracaliśmy od teściów po trasie, M. tak mnie wkurzył, że zrobiłam przesiadkę i się nie odzywałam do niego. Bo poucza mnie i jak jadę z nim, to czuję presję, żeby zaraz czegoś nie powiedział i zawsze coś zrobię na diabła, dzisiaj ledwo co przed facetem się zatrzymałam, który skręcał w prawo z przyczepką i już wielkie halo było, a to przez to gadanie, bo czasem już nie wiem jak jechać.
    Mam nadzieję, że teraz peace&love zagości na forum, ale bez przesady.
    Macierzanka, ja lubię hardcor , baaa jestem hardcorem i akurat jak M. w d*pkę mi `włazi` lubię, tylko trzeba pamiętać, że dobry lubrykant to podstawa :D
    jutro wyniki tsh odbieram. Ale będę musiała po przyjeździe (akurat wypłata będzie) iść na ft3 i ft4.
    Hej Sara:)( a ja zaczęłam prawko..na razie mam wykłady:)) obym dała radę z testami:))
    Tez by mnie wkurzał:))
    Ale jak jest szansa na love:)?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    dzień dobry :)
    bursztynka myslalam ze te twoje motylki sie bzykaja ;p

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    dzień dobry :)
    Czesc Bursztynko dobrze Cię widzieć:)) jak tam?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Mój też komentuje, a ja komentuję jak on jeździ... Po wypadku i dachowaniu to się ze mnie straszna panikara zrobiła i jak widzę samochód jak dla mnie dość blisko przed, to staram się nie odzywać, ale nogą wciskam hamulec....pomimo tego, żę nie mam go pod nogą, bo siedzę na miejscu pasażera :D Jeszcze kilka dłuższych tras i pojedziemy jak Flinstonowie :D
    hhehe u mnie to samo :D a mój mąż do mnie ze spokojem "i tak nie zahamujesz tylko dziure zrobisz" :D

    Little Frog lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w ciąży pewnie nie będę przez najbliższe sto lat i w dupę z tym wszytskim!

    Anutka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobiłam stronki
    przeleciałam avanti
    zostaję tutaj
    u mnie też niedługo powinny być płodniaki

    Fidelissa, Macierzanka:), Z., Little Frog, dżona, santoocha lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zabciu:)) jak tam ?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć wino dobre na endometrium, więc trzeba pić. Ja to dawno się nie upiłam, a przydałoby się.
    NIe wiem jak wy, ja to pijana jeszcze bardziej zboczona i mąż wręcz ucieka, bo mówi, że ja i tak ogierzyca, a jak wypiję, to chcę go zajeźdźić :Pna co ja, że to chyba dobrze, bo on leży i nawet się nie spoci.

    Z., Fidelissa, Little Frog, Nati89, dżona, santoocha lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a ja w ciąży pewnie nie będę przez najbliższe sto lat i w dupę z tym wszytskim!

    Ojej, a dlaczego tak myślisz?

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 1410 1411 1412 1413 1414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ