X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Ponoć wino dobre na endometrium, więc trzeba pić. Ja to dawno się nie upiłam, a przydałoby się.
    NIe wiem jak wy, ja to pijana jeszcze bardziej zboczona i mąż wręcz ucieka, bo mówi, że ja i tak ogierzyca, a jak wypiję, to chcę go zajeźdźić :Pna co ja, że to chyba dobrze, bo on leży i nawet się nie spoci.

    Ja tam w pierwszym cyklu odstawiłam jak głupia alko i wkurzona wewnętrznie chodziłam, że się nie mogę napić i jeszcze mężowi wypominałam.
    Teraz dałam spokój i tak nie pilnuję, bo mi to stresa napędzało. Owszem ograniczyliśmy mocniejsze picia ale delikatnych sobie nie odmawiamy. I taka lampka winka czy piwko i sama ochota na bzykanko nachodzi. I ginka też mi powiedziała, żeby całkiem nie odstawiać. Dobra jest :):):)

    Z., Nati89, Little Frog, Fidelissa, dżona, santoocha lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już kiedyś wspominałam mąż ma żylaki, właśnie jedna dziewczyna mi napisała,że właśnie długo się starali i okazało się że przez to mają problemy, trzeba zabieg zrobić,badania nasienia itp. czyli sto lat upłynie. !
    Na pocieszenie kilka miesięcy temu lekarz mówił,że krew ma dobry przebieg ale i tak pewnie do dupy!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Japitolę, nie wyrabiam - tak śmigacie z tymi postami!! :P Hej Anutka :)
    ja jeden post a Wy 10 :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    O! Widzisz zapomniałam wypić siemienia! Idę wstawić :D
    I co ja bym bez Was zrobiła? Zapomniałabym na śmierć
    o jacie, ja też zapomniałam
    idę też nastawić gluta

    natomiast co do pozostałych prochów to trochę ograniczyłam, bo zauważyłam że mi na żołądku zaczęły siadać i ostatnio było mi cały czas niedobrze po jedzeniu

    Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    macierzanka :) mam pytanie jako do autorytetu :) powiedz mi... co może oznaczac pulsowanie lewego jajnika od 2 dni... ??? obstawiam torbiel albo biechemiczną...
    Anutka masz ładny wykresik. Wystąpiło u Ciebie plamienie co by znaczyło. że jakby zagnieżdżenie czy coś. Owulacja wyznaczona, Mnie jajo bolało na owulacje chodź nie jestem pewna czy czasami leciutenko nie przez @ ktorej niedostalam.
    Trzymam kciuki ;)

    Anutka, Fidelissa lubią tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam kochane :) Dobranoc :):)

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc :)

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    jak zaczełaś brac bromergon od 1/4 tabletki 4 dni czy odrazu po całej? jaki miałaś pierwszy wynik?

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    jak już kiedyś wspominałam mąż ma żylaki, właśnie jedna dziewczyna mi napisała,że właśnie długo się starali i okazało się że przez to mają problemy, trzeba zabieg zrobić,badania nasienia itp. czyli sto lat upłynie. !
    Na pocieszenie kilka miesięcy temu lekarz mówił,że krew ma dobry przebieg ale i tak pewnie do dupy!

    To że u kogoś to przeszkodziło nie znaczy, że u Was musi zadziałać tak samo? Tak mi się wydaje. To chyba Wasz 1 cs z tego co pamiętam więc nie masz co się dołować na starcie... A nuż będzie złoty strzał? :) Głowa do góry!

    a tym co mykają życzę dobrej nocki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 20:23

    Fidelissa, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    Anutka masz ładny wykresik. Wystąpiło u Ciebie plamienie co by znaczyło. że jakby zagnieżdżenie czy coś. Owulacja wyznaczona, Mnie jajo bolało na owulacje chodź nie jestem pewna czy czasami leciutenko nie przez @ ktorej niedostalam.
    Trzymam kciuki ;)
    plamienie to na owu było, a na zagnieżdzęnie za szybko raczej, bo zwykle jest 7-12 dpo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 20:24

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej nocki Nati! :)

    Ja właśnie bawię się w DJ. Mąż jak jest na bieżni, to koniecznie musi mieć podkład muzyczny. Także prawie codziennie w moim mieszkaniu odbywają się koncerty punkowe....sąsiedzi jeszcze się nie skarżyli, więc luzik :)

    Driada0102, sara_nar, Fidelissa, Macierzanka:), dżona lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    jak zaczełaś brac bromergon od 1/4 tabletki 4 dni czy odrazu po całej? jaki miałaś pierwszy wynik?
    cały czas mam brac 1/2 tabletki, prokaltyna 43,06 przy normie do 26 :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    bambucza, a pamiętasz jak Ci mówiłam ci że te Twoje długie płodniaki są jak najbardziej ok, co tak się dziwiłaś ileż można być płodną? :D :D :D

    u mnie oki poza faktem że ząb mnie czasem pobolewa a na odlotowy fotel do odwiertów jestem zapisana dopiero na 4.04 :/
    No pamietam pamiętałam:))
    Tez mi sie dentysta szykuje:))

    Bursztynka lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 104,19 przy normie do 26
    4 dni brałam 1/4
    4 dni 1/2
    i do dziś po całej
    pytałam gina czy jak utrzymuje się przy dolnej granicy normy to mam zaczac brac po pół,a on że nie ...

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Długo się nie odzywałam, ale to nie znaczy, że mnie z Wami nie było :) Gratuluję nowych fasolek! :) Cieszę się razem z Wami.
    Trochę się wyciszyłam, targają mną różne skrajne emocje. Na pierwszej wizycie lekarz widział na usg tylko pęcherzyk, jeszcze bez zarodka, mimo, że to 6 tydz…. I kazał przyjść za 2 tyg by zobaczyć, „czy coś się z tego rozwinie”.
    Zaczęłam się więc bać, dopuszczać do siebie najgorsze myśli…. I tak dzień po dniu, raz gorzej, raz lepiej, na szczęście mam wokół siebie mnóstwo osób, które mówią „wszystko będzie ok, głowa do góry!”.
    Tak więc czekam. Od pierwszych dni tego cyklu, od 11 stycznia, cały czas na coś czekam. Czekam by się upewnić. Najpierw czy są dni płodne, czy jest beta, czy są objawy, czy jest ciąża, czy jest zarodek???
    To czekanie jest straszne.
    A to dopiero 2 miesiąc.. Jak ja dotrwam do porodu, jak będę co chwilę się o coś martwić…
    Takie moje przemyślenia na ten wieczór. W środę wizyta na której albo zobaczę maluszka, albo czeka mnie skierowanie na zabieg.
    Proszę trzymajcie mocno kciuki.
    Pozdrawiam Was serdecznie i cieszę się, że jesteście :)

    Fidelissa, Macierzanka:), dżona, Ania07 lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na helikopter najlepsze jest uziemienie. Sprawdzone ! Kładziesz się z boku łóżka i jedną nogę stawiasz na podłogę.
    Nati mój M. powiedził dzisiaj, że widzi, że ja taki chojrak i czuję się zbyt pewnie, to ja powiedziałam, żeby jeszcze pogadał i docisnęłam pedał gazu. Ja wiem, że świeżak jestem, ale jak widzę piękną prostą drogę i szeroki asfalt, to żal nie przycisnąć. Już mu powiedziałam, że najlepiej mi samej się jeździ i nie robię głupich błędów, nawet samochód lepiej mi chodzi jak jadę sama :)
    Haha M. wylazł z łazienki i patrzy co robię, zobaczył avatar littlefrog i mówi: tylko ty mi do domu żadnej żaby nie przynoś :D Pewnie dlatego, że często na allegro buszuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 20:30

    Little Frog, Fidelissa, Z., Macierzanka:), dżona, santoocha lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, najważniejsze to udać się do lekarza. Ja też się ciągle kłuję w laboratorium, mój ma zrobić nasienie a nie wydaje mi się żeby te badania trwały pięćdziesiąt lat (drugie pięćdziesiąt zarezerwowałam na zabieg Twojego :)
    To dopiero Twój pierwszy cykl starań z tego co widzę na wykresie. I Twój wykres to trochę mógłby być może ładniejszy gdyby dało rade mierzyć tempkę o jednej porze.
    Nie załamuj się na samym początku.

    Fidelissa, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Witam te co dotarły.
    Fidelissa od razu polecę Ci stronę. Mi instruktor dał płytkę z testami z imagu i to każdy w mieście daje taką samą, a one są o kant tyłka, tzn. na wewnętrznym u instruktora i owszem, ale w Wordzie jak jedno podobne pytanie się trafi, to dobrze. Ja żałuję, że wcześniej nie znalazłam tej stronki : zdamyto. pl bez spacji. Abonament miesięczny 12zł,naprawdę warto. Jak byś miała z czymś problem to pytaj. Mojej siostrze dzisiaj tłumaczyłam co i gdzie ma szukać :)
    Dzieki kochana:)) zajrze na pewno:) jakieś regułułki mamy i tzw sytuacje na drodze hehehe:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja miałam 104,19 przy normie do 26
    4 dni brałam 1/4
    4 dni 1/2
    i do dziś po całej
    pytałam gina czy jak utrzymuje się przy dolnej granicy normy to mam zaczac brac po pół,a on że nie ...
    u to faktycznie miałas mega wynik :) a jak długie stania ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Długo się nie odzywałam, ale to nie znaczy, że mnie z Wami nie było :) Gratuluję nowych fasolek! :) Cieszę się razem z Wami.
    Trochę się wyciszyłam, targają mną różne skrajne emocje. Na pierwszej wizycie lekarz widział na usg tylko pęcherzyk, jeszcze bez zarodka, mimo, że to 6 tydz…. I kazał przyjść za 2 tyg by zobaczyć, „czy coś się z tego rozwinie”.
    Zaczęłam się więc bać, dopuszczać do siebie najgorsze myśli…. I tak dzień po dniu, raz gorzej, raz lepiej, na szczęście mam wokół siebie mnóstwo osób, które mówią „wszystko będzie ok, głowa do góry!”.
    Tak więc czekam. Od pierwszych dni tego cyklu, od 11 stycznia, cały czas na coś czekam. Czekam by się upewnić. Najpierw czy są dni płodne, czy jest beta, czy są objawy, czy jest ciąża, czy jest zarodek???
    To czekanie jest straszne.
    A to dopiero 2 miesiąc.. Jak ja dotrwam do porodu, jak będę co chwilę się o coś martwić…
    Takie moje przemyślenia na ten wieczór. W środę wizyta na której albo zobaczę maluszka, albo czeka mnie skierowanie na zabieg.
    Proszę trzymajcie mocno kciuki.
    Pozdrawiam Was serdecznie i cieszę się, że jesteście :)
    Trzymam Kciuki <3

    f2wli09kvv5ashuy.png
‹‹ 1412 1413 1414 1415 1416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ