X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 15 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej KOCHANE. Oczywiście nie wytrzymałam. Nie dam rady nadrobić. Chwilowa sama z mamą i Olim jesteśmy w domu, ale niedługo wróci E. Poza tym nie chcę, żeby wyczaiła, że piszę na tym forum.
    MISTY gratuluję bliźniaków ;) ale super.
    E. w ciąży 4msc, pali jak smok, pije kawę litrami,wczoraj nawet piwo piła, nie widziałam, żeby jakieś owoce, warzywa jadła, za to słodyczy sporo je. Jak patrzę, to szlag mnie trafia .... no człowiek się stara i nie udaje się, a tu jest fasolka i takie niedbalstwo. Wczoraj mama powiedziała coś o ośmioraczkach, to E. powiedziała, że jakby ona urodziła tyle dzieci to by wybrała jedno najładniejsze, a resztę oddała. Ręce opadają.
    Holandia jak holandia, wioska taka, wczoraj w Bredzie byliśmy, kupiłam sobie butki i fajną narzutkę z długim rękawem. Zła jestem bo kartą nie mogłam zapłacić mam Visę, a tu ING przeważnie, ale mam nadzieję, że z bankomatu uda mi się wybrać pieniądze.
    Olinek super, słodki, spokojny i jaki mądry 2,5roku ma. Tak jak patrzę na szwagra z małym smutno mi, bo wiem, że M. chciałby też mieć takie małe szczęście. Zmykam. Więcej relacji zdam po powrocie :)
    Pozdrowienia z Holandii :D

    Fidelissa, Macierzanka:), Lena87, Kaśka28, dżona lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara kochanie baw sie dobrze:)))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili266 wrote:
    Cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ale czasu brak..
    Moja mama miała w czwartek operacje założenia bajpasów i strasznie się martwię, nie umiem patrzeć jak ktoś cierpi :( Mam nadzieję, że szybko wróci do domu...
    Współczuję z całęgo serca! <3
    Wróci szybko i do zdrowia też! Trzymam kciuki za mamę!
    Rozumiem Cię bardzo dobrze!


    Lili266 lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, właśnie zaczęłam 10 cykl :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    cześć dziewczyny, właśnie zaczęłam 10 cykl :(
    trzymaj sie Anutka..

    qq87j44jhto0od0f.png


  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 16 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny witam się na wątku:)
    w kwietniu kończę 24 lata, od ślubu czyli od 4 lat staramy się o bąbelka niestety bezskutecznie, mam zdiagnozowane pcos, w styczniu byłam stymulowana gonalem i nie było żadnej reakcji ze strony jajników, od lutego jestem na euthyroxie i bromergonie, ten cykl spisany na straty a dwa następne na antykach żeby jajniki wyciszyc, może po tym coś ruszy:)

    tule te które nawiedziła @ i trzymam kciuki za te które czekają na testowanie &&&&& :)

    Ania_84 jak patrzę na twój awatar to jakbym patrzała na mojego kota i też uwielbia zielony koc:D

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • kasia_czarna Autorytet
    Postów: 544 376

    Wysłany: 16 marca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny jest tu ktos... czy wszystkie juz spia??

    aszka lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że forum ucichło... szkoda...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miłego dnia:)

    aszka lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę wszystkim miłego dnia, choć u nas strasznie pochmurny i ponury.. W dodatku poniedziałek :)

    aszka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałabym się dopisać, staramy się teraz 2 cykl. To mój 2 cykl z ovuF.
    Zakupiłam testy owulacyjne by niczego nie przegapić i miec pewność że
    występuje :) Bardzo chciałabym by nam się udało!
    Pozdrawiam wszystkie starające!!!

    olka30, Macierzanka:), Angell lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • ant0sia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) to mój pierwszy cykl z ovuF natomiast starania rozpoczęliśmy już ponad 3 lata temu. Póki co moja temperatura nie rośnie :( natomiast test owulacyjny wyszedł pozytywny w sobotę tuż przed północą czyli, tzn wtedy wyszły dwie kreseczki ale jedna troszeczkę jaśniejsza wiec tak jakby owulacja się zbliżała ale jeszcze nie nastąpi w ciągu 24 godz. W niedziele wieczorem wyraźne dwie kreski i sądziłam że dziś poranna temperatura będzie wyższa ale okazało się że była jeszcze niższa niż poprzednia 36.4, ostatnia szansa jest wiec jutro bo na ulotce napisali że jak będą dwie kreski to owulacja nastąpi w ciągu 24-36 godz. czyli poniedziałek ewentualnie wtorek ale rano.
    I tu moje pytanie do Was... może któraś też tak miała. zmierzyłam temperaturę w południe i miałam 37.2, wiem że mierzy się tylko rano ale tak jakoś gorzej zaczęłam się czuć i teraz nie wiem czy może być to owulacja czy raczej przeziębienie. aha cały ostatni tydzień brałam antybiotyki na helicobakters. pozdrawiam was gorąco i z niecierpliwością czekam na wasze opinie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ant0sia hej :)jak bralas antybiotyki to raczej mała szansa na owulacje, jednak lek robi swoje, z tego co czytałam, choc pewnie sa wyjatki. Z mierzeniem to trzeba mierzyc w ciagu 3 godzin od wstania rano, inaczej nie ma co tego brac pod uwage, w trakcie dnia temperatura w srodku sie zmienia, pod wpływem ciepła (bielizna) lub braku itd. Owulka dopiero bedzie na tescie jak masz dwie ciemne krechy, dlatego rob codziennie moze trafisz :)A badaliscie sie w ogole obydwoje? Nasienie itd?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Cześć dziewczyny, miłego dnia:)
    wzajem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_czarna wrote:
    hej Dziewczyny jest tu ktos... czy wszystkie juz spia??
    jestem teraz :D

    kasia_czarna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Również życzę wszystkim miłego dnia, choć u nas strasznie pochmurny i ponury.. W dodatku poniedziałek :)
    u mnie to samo, szkoda a było tak ładnie :(

  • ant0sia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka u mnie wyniki byly ok, jedyne czego lekarze sie czepiali to dlugie i niestety nieregularne cykle, czasami 29-37 dni. natomiast mój partner ma nie najlepsze wyniki 4 mln plemniczków. od wielu miesiecy bierze multisperm ale nic nie pomagają :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 14:26

  • daisy224 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) my się staramy 3 cykl ale póki co nic z tego nie wychodzi :(

    daisy224
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Antosia, leczysz się jakoś??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ant0sia poki zywe to ok, jest nadzieja :). Nieregularne cykle ja tez mam, nawet 60 dniowe, po tarczycy.
    Daisy hej, 3 cykle to mało, jak bedzie z 8-10 to trzeba sie przebadac.

‹‹ 1436 1437 1438 1439 1440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ