X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My po wizycie u urologa.. no i dostaliśmy promyczek nadziei :)
    zbadał męza.. USG jąder prawidłowe, lewe minimalnie mniejsze od prawego ale spełnia swoje funkcje i taka róznica jest dopuszczalna.
    Wszystko z jego narządami dobrze.
    Rozwinięte prawidłowo, żylaków powązka nasiennego nie ma.
    Przepisał na 10 dni antybiotyki gdyby w jądrach była jakaś infekcja żeby ją wyleczyć, rano mamy brac 1 tabl androvitu, a wieczorem 1 salfazinu.
    MACE będziemy brać nadal. Przepisał hormon testosteron, który ma zażywać przez pierwszy miesiąc 2 razy dziennie abo pobudzić jądra do pracy a następny miesiąc raz dziennie. ograniczyć biały cukier, słodycze do minimum i używki (z tym akurat ie będzie problemu).
    Badanie nasienia zrobić za 3 miesiące. Jak sie uda w między czasie napisac urologowi sms :) powiedział że dużo takich par jak my juz do kontroli za te 3 misiące nie przychodzi bo zaciązą. A profesor robiący badanie nas tak nastraszył choćbyśmy juz nigdy mieli nie miec dzieci.
    Będzie dobrze z Boża pomocą napewno sie uda :)))))) bardzo sie uspokoiłam :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooo :P

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Joannaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 67

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Potrzebuje Waszej porady.. od trzech dni boli mnie brzuch jak na @.. cykle mam 27-28 dniowe. Dzisiaj 29 dc aa ja mimo bólu podbrzusza i krzyzów nadal go nie mam. Fakt.. staramy się o dziecko, ale ból tak przypomina mi @.. moze jest stłabszy i troszke inny.. Sama nie wiem co myśleć..

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaa wrote:
    Hej dziewczyny! Potrzebuje Waszej porady.. od trzech dni boli mnie brzuch jak na @.. cykle mam 27-28 dniowe. Dzisiaj 29 dc aa ja mimo bólu podbrzusza i krzyzów nadal go nie mam. Fakt.. staramy się o dziecko, ale ból tak przypomina mi @.. moze jest stłabszy i troszke inny.. Sama nie wiem co myśleć..
    prowadzisz wykres ??? jaka temp i ile dpo ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Joannaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 67

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cuklu nie mierzyłam temp.. jedynie testy owulacyjne. Wg nich 13dpo. O ile wogóle była, bo jednak one nie dają 100% gwarancji o czym wiem doskonale wiem.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannaaa wrote:
    W tym cuklu nie mierzyłam temp.. jedynie testy owulacyjne. Wg nich 13dpo. O ile wogóle była, bo jednak one nie dają 100% gwarancji o czym wiem doskonale wiem.
    14-15 dpo możesz spokojnie testowac :) a cycochy bola ??? jak tak to owu było :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Joannaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 67

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis sie zaczełam zatanawiać, ból wczoraj był mocniejszy niż dzisiaj. No ale prócz czestegomoczu i dużych wrażliwych piersi i sutków na którch są jakby gruczoły nic nie mam. Może to objawy na @.. ogłupiałam..

  • Joannaaa Przyjaciółka
    Postów: 81 67

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy wcześniej też nie zauważyłam tych gruczołów na sutkach o ile tak to się nazywa :P Eh.. ale testować się boje, bo jak to kolejne rozczarowanie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:02

  • Lili266 Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hej. My po wizycie u urologa.. no i dostaliśmy promyczek nadziei :)
    zbadał męza.. USG jąder prawidłowe, lewe minimalnie mniejsze od prawego ale spełnia swoje funkcje i taka róznica jest dopuszczalna.
    Wszystko z jego narządami dobrze.
    Rozwinięte prawidłowo, żylaków powązka nasiennego nie ma.
    Przepisał na 10 dni antybiotyki gdyby w jądrach była jakaś infekcja żeby ją wyleczyć, rano mamy brac 1 tabl androvitu, a wieczorem 1 salfazinu.
    MACE będziemy brać nadal. Przepisał hormon testosteron, który ma zażywać przez pierwszy miesiąc 2 razy dziennie abo pobudzić jądra do pracy a następny miesiąc raz dziennie. ograniczyć biały cukier, słodycze do minimum i używki (z tym akurat ie będzie problemu).
    Badanie nasienia zrobić za 3 miesiące. Jak sie uda w między czasie napisac urologowi sms :) powiedział że dużo takich par jak my juz do kontroli za te 3 misiące nie przychodzi bo zaciązą. A profesor robiący badanie nas tak nastraszył choćbyśmy juz nigdy mieli nie miec dzieci.
    Będzie dobrze z Boża pomocą napewno sie uda :)))))) bardzo sie uspokoiłam :)

    Hej Monia :) to super, że wszystko ok u Twojego męża :) a powiedz mi proszę jakie miał wyniki badań zanim poszliście do urologa? Mój mąż też ma słabsze nasienie, ale robiliśmy tylko raz badanie i nie wiem czy do urologa mam go zapisać czy tylko futrować witaminami ;)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili266 wrote:
    Hej Monia :) to super, że wszystko ok u Twojego męża :) a powiedz mi proszę jakie miał wyniki badań zanim poszliście do urologa? Mój mąż też ma słabsze nasienie, ale robiliśmy tylko raz badanie i nie wiem czy do urologa mam go zapisać czy tylko futrować witaminami ;)
    upłynnienie natychmiast, wszystko ostro zaniżone i bardzo mała ilośc plemników i prawidłowe 8%

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Lili266 Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile było plemników ruchu A? i B?

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic o ruchu A i B tam nie pisało w wynikach.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 18 marca 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Co do naprotechnologii to ze swojego organizmu mogę czytać jak w książce, znam swój cykl doskonale, wiem kiedy co się dzieje i kiedy są jakieś zaburzenia, żaden ksiądz mi tego nie musi tłumaczyć.. Jestem wierząca, ale w Boga, a nie kościół i ich czar mary.. Oczywiście nie piszę tego, żeby kogoś urazić, czy coś, więc w razie czego przepraszam jeżeli którąś obraziłam..
    Ale napro to nie kościół :D To jest tylko metoda, którą kościół popiera i tyle. Chodzi mi o lekarza naprotechnologa...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • ant0sia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 19 marca 2014, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane pomóżcie. wczoraj w tescie owulacyjnym mialam wynik pozytywny (to juz trzeci pozytywny). dzis o 6 rano temperatura mi podskoczyla do 38.14, czy to możliwe ze przy owulacji moze byc tak wysoka? dodam że wczoraj nie najlepiej się czułam i bardzo boli mnie głowa. myślę że to wirus ale może któraś z was też tak miała. miłego dnia

  • ant0sia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 19 marca 2014, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz jak wpisalam ta temperature to pojawila sie przerywana kreska w 8 dniu cyklu :? ja już nie wiem o co tu chodzi :( czy któraś z was może zerknąc na mo wykres? plis plis plis ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ant0sia wrote:
    a teraz jak wpisalam ta temperature to pojawila sie przerywana kreska w 8 dniu cyklu :? ja już nie wiem o co tu chodzi :( czy któraś z was może zerknąc na mo wykres? plis plis plis ;)
    pokazuje ze masz owulke to na seksik lec :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 07:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia brawooo :) to teraz w lozeczku szalejecie i witaminy jecie :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hejooo :P
    hejo :p

    Anutka lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1438 1439 1440 1441 1442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ