X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • ant0sia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 witaj, biorę tylko folik od x czasu, lekarze mówią że u mnie nic więcej nie trzeba bo wina leży po stronie partnera :/ mam nadzieje że tym razem jego wyniki się polepszą i przystąpimy do inseminacji bo naturalnie to chyba nie mamy szans aczkolwiek tu na forum czasami o takich cudach można przeczytać, oby i u mnie się zdarzył :)
    daisy aszka ma rację 3 cykle to zbyt mało żeby się martwić że coś nie tak ale trzymam kciuki że za 4 razem się uda :)

  • kasia_czarna Autorytet
    Postów: 544 376

    Wysłany: 18 marca 2014, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    jestem teraz :D
    hahah nio to sie obudzilas hehehe...

  • kasia_czarna Autorytet
    Postów: 544 376

    Wysłany: 18 marca 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Olka, ach te poniedziałki.
    Melula, wątek ucichł, bo wszystkie się przeniosły na inne. Ja jestem w 'na temat i nie na temat' , bo czasem odbiegam od tematu :P i jest to do mnie adekwatne :D

    antOsia, testy owulacyjne wychodzą pozytywne, nawet jak później do owulki nie dojdzie, bo one pokazuja, czy był pik LH. A jak bliżej wygląda Twoja hitoria?

    Daisy, życzę Ci cierpliwości i powodzenia!

    kittykate, powodzenia!

    roletka, Tobie również, a łykasz może metforminę?

    Aszka, kasia czarna, sylvka pozdrawiam!
    Hej hej Macierzanka... ehhhh mam taka cicha nadzieje ze bede testowac pod koniec miesiaca:D ovu ma byc w srode zobaczymy jak tam cialo bedzie dawac znaki... boze ale bym chciala aby sie udalo... wkoncu trafilismy na moje dni plodne :D

  • kasia_czarna Autorytet
    Postów: 544 376

    Wysłany: 18 marca 2014, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jeju jeju wszystkie znowu spia:( a ja jakos nie moge.. eh dziewczyny wspierajcie mnie tu szybciutko z rana bo wiem ze zagladacie...ja teraz 3 dni do pracy i piatek sobota niedziela wolne... kierunek moj kochany jeszcze 2 dni plodne to moze cos sie uda zrobic heheh buziaki

    aszka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana i życzę miłego dnia.. Chociaż wam, bo mojego raczej nic nie poprawi :( @ się rozkręca. Przede mną ostatni cykl stymulacji hormonalnej, a potem mogę się pogodzić z tym, że bycie matką nie jest moją drogą :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wspieramy :* buziak.
    Olka to spróbuj z hormonalna, moze sie uda :)
    Komu kawki?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka stymulację hormonalną można mieć max. pół roku, to mój ostatni cykl stymulacji więcej mieć nie mogę.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę kawę :) Bo coś dobudzić się nie mogę. Witam wszystkie staraczki :)

    olka30, Macierzanka:), aszka lubią tę wiadomość

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka wlasnie moze mozna powtorzyc? A inne metody?
    Cara ja się tez dobudzic nie moge dzis, jakas tragedia :(

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt mi innej metody nie zaproponował.

    A co do ziółek i wspomagaczy to brałam już wszystko o czym piszą inne dziewczyny, dosłownie wszystko.. Jakby miało pomóc to już by pomogło.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, a nie myślałaś o napro?
    Długo to czasem trwa, ale przynosi efekty...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka tak niskie, 2 kawki juz za mna, wiecej nie pije bo z kolei skoczy.
    Juz troche oczy otwieram :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to zazwyczaj 1 kawka w pracy dziennie, ale dziś chyba zasnę przy biurku, więc coś czuję, że i na drugą się skuszę :)

    aszka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa. Staram się o pierwsze dziecko. Jestem tydzień po terminie @. Robiłam testy - na każdym dwie kreski. Zrobiłam betę 13.03 - 30,20, 17.03 - 39,30. Wczoraj byłam u lekarza, nic nie widział, żadnego pęcherzyka i powiedział, że z tego ciąży nie będzie i mam czekać na @. Czy ktoś z was miał taką sytuację, że pomimo niskiej bety ciąża się udała i wszystko skoczyło w górę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, zazwyczaj nalezy sie opierac na zdaniu lekarza. My tu sobie mozemy gdybac, rozne sa historie, ale jednak zazwyczaj lekarz zna sie na badaniach i wie co mowi, chociaz oczywiscie zycze Ci zaby sie pomylil :)

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, a ja byłam przekonana, że 2 kreski na teście dają 100% pewność, że doszło do zapłodnienia....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 12:31

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jeszcze urośnie :) głowa do góry :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo do zapłodnienia doszło, ale zarodek mógł obumrzeć i nie zagnieździć się. Bardzo bym chciała, żeby urosła, ale w sumie nie mam złudzeń.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania lekarze na USG pęcherzyk ciążowy widzą dopiero po 6 tygodniu, nie za wczas poszłaś??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do naprotechnologii to ze swojego organizmu mogę czytać jak w książce, znam swój cykl doskonale, wiem kiedy co się dzieje i kiedy są jakieś zaburzenia, żaden ksiądz mi tego nie musi tłumaczyć.. Jestem wierząca, ale w Boga, a nie kościół i ich czar mary.. Oczywiście nie piszę tego, żeby kogoś urazić, czy coś, więc w razie czego przepraszam jeżeli którąś obraziłam..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 1437 1438 1439 1440 1441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ