X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kar0lina wrote:
    Witajcie, mam na imię Karolina, rocznik 83, od ponad roku staramy się z mężem o pierwsze dziecko.
    Chętnie do Was dołączę, razem raźniej :)
    Hejka ;) ja mam na imie Gosia ;)

  • Ana_08 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem Ania, 29 lat, walczymy o pierwsze dziecko 1,5 roku

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie ;) Z tej strony Basia, rocznik 90 :) Starania ok. półtora roku, już kilka przeszkód po drodze pokonanych (m.in. niedrożne jajowody), niestety co chwile coś nowego niechcianego przybywa.. Ale jak ktoś czegoś bardzo pragnie, to kiedyś to otrzyma :)

    relgh371p970veew.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Basiu. Patrząc na sygnaturkę rozumiem, że możemy gratulować? ;)

    Basia90 lubi tę wiadomość

  • MarcowaBabcia Znajoma
    Postów: 28 25

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu witaj, gratulujemy <3

    Basia90 lubi tę wiadomość

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z gratulacjami jeszcze się wstrzymajcie ;) Coś mi się poprzesuwało w tym cyklu, sygnaturka jest na szczęście od pierwszego dnia :) Póki co okres mi się spóźnia już 2tyg, na teście cień cienia cienia ;D ale poleciałam zapobiegawczo do gina w środę, ponieważ mam tendencję do torbielek, miałam już nawet z tego powodu laparoskopię i teraz wolę chuchać na zimne. Okazało się, że w macicy jest pęcherzyk, ale póki co nie wyglądał na ciążowy, lekarz powiedział, że jeszcze za wcześnie żeby to stwierdzić. Póki co w środę robiłam betę, zaraz mąż przywiezie mi wyniki, a kolejna wizyta w przyszły piątek, żeby zobaczyć czy to dzidzia ❤
    Proszę was więc o kciuki !!

    relgh371p970veew.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam mocno, pochwal się betą! :)

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, beta <1 .. Ale nie ma tego złego, bete robiłam przy okazji innych badań, w grudniu podczas okresowych badań w pracy wyniki wyszły mi strasznie słabe, lekarka dała mi skierowanie żeby pilnie je powtórzyć. Podejrzewała stan przedbiałaczkowy ;/ Badania ze strachu zrobiłam dopiero w środę, dzisiaj dostałam wyniki i wszystko już jest w porządku!

    Strasznie się cieszę :)

    relgh371p970veew.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu-tak mi przykro że beta wyszła <1,to tak jak u mnie w poniedziałek robiłam i do tej pory @ brak ale czekam.Może następny będzie dla nas łaskawszy.

    Basia90 lubi tę wiadomość

    :(
  • MarcowaBabcia Znajoma
    Postów: 28 25

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu ja też ostatnio jestem bo zrobieniu bety, niestety <2. Ale walczymy dalej! <3

    Basia90 lubi tę wiadomość

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po @ również ani widu ani słychu.. Już by przyszła i byśmy zaczęli od nowa, ale się uparła i ma już 3 tygodnie spóźnienia ;/

    relgh371p970veew.png
  • MarcowaBabcia Znajoma
    Postów: 28 25

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dupek/luteinka? Nie używasz?

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarcowaBabcia wrote:
    A dupek/luteinka? Nie używasz?

    Używałam dawniej, jednak od półtora roku moje cykle są regularne i trwają od 29 do 31 dni, bez konieczności wywoływania. Dopiero ten cykl jakiś zagmatwany, ale może przez to, że marzec i kwiecień były dla mnie dość ciężkie ze względu na zmianę pracy, więc może też i to się przyczyniło.

    Póki co byłam w zeszłą środę u gina i kazał mi jutro przyjść ponownie żeby sprawdzić co się tam przez ten tydzień podziało, więc mam nadzieję, że jutro już będą jakieś konkrety :)

    relgh371p970veew.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dawno mnie nie było :/
    Patrze po tematach i chyba troche mam do nadrobienia ;)

    Jak wam mija majowka ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrabiam z opóźnieniem ;) Majówka mocno pracująca, miałam jednak sporo zajęć, żeby nie myśleć i nie testować za szybko. Tempka jednak spadła i małpa przyszła, więc nawet nie było po co testować. Bez sensu wszystko.

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też @ przyszła więc lekkie załamanie było, trochę płaczu - teraz mi przeszło i czekam na ovu żeby zabrać się do roboty :)
    a88 - nie trać nadziei <3

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.Ja odpuszczam troszke staranka ze wzgledow zdrowotnych.Mam bakteria w moczu i dostalam 3 rozne opakowania tabletek...Musze czekac..
    Ale co sie odwlecze to nie uciecz.

    Mam drugi cykl gdzie @ trwal 2-3 dni

  • Słaba Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my już trzy lata się staramy o pierwsze maleństwo :( za tydzień ma być @ czekamy..

  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 474

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja również z mężem czekamy na nasze pierwsze maleństwo po 2-letnim staraniu się.


    j36regz209hdv9cb.png
  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wreszcie nieśmiało mogę so€ pochwalić dsoma kreseczkami ;) po półtorarocznych staraniach.. w pogmatwanym cyklu wlekącym się jak tasiemiec..

    Beta z poniedziałku: 303, dziś ją powtarzałam, wyniki jutro lub pojutrze, oby było wszystko dobrze..

    Pączek lubi tę wiadomość

    relgh371p970veew.png
‹‹ 1447 1448 1449 1450 1451
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ