X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz nie jestesmy same. A po to tu jestesmy zeby sie wspierac. Moj piotrek mowi mi zebym przestala tyle siedziec na tym ovu bo nieraz wiem ze przesadzam

    monaaa85, Lucy91, misiaa lubią tę wiadomość

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też mi tak mówił, ale do czasu, gdy dziewczyny z ovu (i innych portali) pomogły mi zdiagnozowac mój problem
    zrobiły to szybciej niz lekarz
    dzięki nim poszłam sobie sama zrobić badania i już jestem leczona, a jakbym liczyła na lekarza to.. :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to trafic na dobrego lekarza ciezko :-/ predzej dziewczyny pomoga niz lekarz a kase biora . Ja trafilam ostatnio na gina ktory szybko badal i przerywal jak pytalam . Doslowne szybko szybko i wypad

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginka do której chodizłam odkąd jestem nastolatką to taka sama. Dała leki i mówi: To powodzenia, zapraszam za 3 miesiące z brzuchem.
    Masakra :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki masz problem Lucy jeśli wolno zapytać? ..ciekawam co można wyczytać z objawów..że dziewczyny pomogły.. Bo czasem ci lekarze..to szkoda słów..

    1usacwa1uvvludfr.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez idę do nowego ginka w środe. Niech mnie maca..a co! :-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    1usacwa1uvvludfr.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie podstawowy to hiperprolaktynemia czynnościowa. Ona powodowała słabej jakości jajeczka, bo całkiem owu mi nie hamowała, jednak uniemozliwiała zapłodnienie.
    Lekarka zrobiła mi prolaktynę podstawową, a dziewczyny poradziły zrobić badanie z obciążeniem, zrobiłam i to był strzał w dziesiątkę.
    Do tego pomogły mi z progesteronem, okazało się że mam niedomogę.
    Porobiłam sobie sama badania, zaniosłam je do drugiego gina i szybko leki.
    Teraz jem bromergon na prolaktynę, clostibegyt na jajeczka i duphaston na progesteron.
    Liczę, że ta miksutura pomoże :D

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę całym sercem powodzenia! Już jest połowa sukcesu, wiedzieć co dolega i leczyć. :-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    1usacwa1uvvludfr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jak bylam u ginatnowego to odrazu badania mi zrobil :-) pow ze polipa nie ma . A tydzien temu bylam u tego co chodzilam i widzial polip a ten w srode pow ze polipa zadnego nie ma . Musial sie wchlonac po primolucie. Wiec nie wiem gdzíe ten wczesniejszy go widzial

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję ;) I również powodzenia życzę :)

    monaaa85 lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tydzien po wizycie poszlam do tego co teraz bylam . W sobote ide po wyniki i sprawdzic czy byla owulka .

  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...zarzućcie jakiś temat bo mi się w robocie dłuży :-(

    1usacwa1uvvludfr.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez powodzenia zycze :)

    monaaa85 lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Chociaz nie jestesmy same. A po to tu jestesmy zeby sie wspierac. Moj piotrek mowi mi zebym przestala tyle siedziec na tym ovu bo nieraz wiem ze przesadzam

    hehe ciekawe bo mój Piotrek mówi to samo :D

    Lucy91, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja mam nadzieję nie mam takiego złego gina.. chociaż teraz to sama zaczynam się nad tym zastanawiać.. nie robił mi jeszcze żadnych konkretnych badań i mówi ze jestem jeszcze młoda i na wszystko mam jeszcze czas.. w sumie powiedział że jak nam się nie uda to po nowym roku zleci mi jakieś konkretne badania.. na razie to się skupiamy na moim męzu i poprawiamy nasionka :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    hehe ciekawe bo mój Piotrek mówi to samo :D
    Hehe :-) ja jak wszystko w domu yrobie i mi sie nudzi to zaraz lapka wlanczam :-) Piotrek nieraz sam mowi zeby mu pokazac wykres zapyta co i jak i to wszystko. Ja wiew ze przesadzam ale jak bym tu nie weszla chora bym byla

    monaaa85, misiaa lubią tę wiadomość

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc staraczki :)
    siedze w domku sama moj ślubny w pilke poszedl grac , wiec popisze sobie z wami wg ovuf zaczely mi sie dni plodne ale sluz i tempka nie wskazuja na to ok godz 16 zrobie testy owu i zobaczymy moze znowu sie wszystko przesunelo :(

    misiaa lubi tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hehe :-) ja jak wszystko w domu yrobie i mi sie nudzi to zaraz lapka wlanczam :-) Piotrek nieraz sam mowi zeby mu pokazac wykres zapyta co i jak i to wszystko. Ja wiew ze przesadzam ale jak bym tu nie weszla chora bym byla

    Wiesz ja mam tak samo :) A od kąd nie pracuje to laptop całymi dniami włączony bo przecież nie opłaca mi się go wyłączać i za chwile znowu włączać :D Ale mimo wszystko staram sie przy Piotrku nie siedzieć za długo bo by mnie przecież zaraz przegonił i coś do robienia wynalazł jak mi się nudzi :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    czesc staraczki :)
    siedze w domku sama moj ślubny w pilke poszedl grac , wiec popisze sobie z wami wg ovuf zaczely mi sie dni plodne ale sluz i tempka nie wskazuja na to ok godz 16 zrobie testy owu i zobaczymy moze znowu sie wszystko przesunelo :(

    Kochana owulkę możesz mieć nawet za kilka dni :) Nie stresuj się na zapas :) Ovu tylko ostrzega i zachęca do działań zielonym światełkiem :D<3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 30 listopada 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Jestem tego samego zdania. :-) jeszcze troszke i nasze marzenia sie spelnia

    Kochana a ile się staracie? <3

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ