X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 29 listopada 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 swietny watek dopisuje sie :) staramy sie lacznie rok z przerwa kilkumiesieczna o pierwszego szkraba i mam nadzieje nie jedynego:) zawsze marzylam o trojce urwisow;)
    Predzej cZy pozniej kazdej z nas sie uda;)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Ewelina23 swietny watek dopisuje sie :) staramy sie lacznie rok z przerwa kilkumiesieczna o pierwszego szkraba i mam nadzieje nie jedynego:) zawsze marzylam o trojce urwisow;)
    Predzej cZy pozniej kazdej z nas sie uda;)
    Hej kochana :-) no pewnie ze sie uda . Musimy byc tylko cierpliwe <3

    Inga, monaaa85 lubią tę wiadomość

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 29 listopada 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też myślimy o pierwszym :)
    Staramy się świadomie od pół roku, wcześniej miałam tabletki no i jak odstawiłam ujawnił się tysiąc problemów z jajnikami :/ Ale dajemy rade, mam pół roku na leczenie, więc wierzę, że następne serduszkowanie będzie już owocne :D

    48f411ed51.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 29 listopada 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    My też myślimy o pierwszym :)
    Staramy się świadomie od pół roku, wcześniej miałam tabletki no i jak odstawiłam ujawnił się tysiąc problemów z jajnikami :/ Ale dajemy rade, mam pół roku na leczenie, więc wierzę, że następne serduszkowanie będzie już owocne :D

    Oby oby :)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    My też myślimy o pierwszym :)
    Staramy się świadomie od pół roku, wcześniej miałam tabletki no i jak odstawiłam ujawnił się tysiąc problemów z jajnikami :/ Ale dajemy rade, mam pół roku na leczenie, więc wierzę, że następne serduszkowanie będzie już owocne :D
    My kochana przestalismy sie zabezpieczac prawie rok temu i zawsze bylo do konca i nic z tego dopiero zaczelam sledzic swoje cykle kiedy znalazlam owu czyli 3 cykl z ovuF . Szybko ten czas leci . W tamtym cyklu jak dowiedzialam sie ze cykl bez owulki to moja mysl byla taka ,, no nie znow cykl do dupy '' na dodatek tamten cyk byl dlugi a w tym cyklu bylam juz 3 raz u gina dwa razy u takiego co mi nonstop przerywal i nie dal dojsc do slowa a na sam koniec mi powiedzial ze martwi go moja ilos pecherzykow i wiecej mi nic nie powiedzial . No to jak wrocilam do domu umowilam sie z innym ginem bardzo fajny poswieca pacjetce tyle czasu ile potrzebuje wszystko wyjasnia jak sie nie rozumie . No i odrazu zrobil mi badania hormonalne , chlemydie i rzezaczke nie pytajac mnie czy chce takie badania ale pow mi skoro pani sie stara tyle czasu wiec trzeba zrobic badania zeby byla jasnosc ide za tydz w sobote na kolejna wizyte i jesli ze mna bedzie ok to czas na Piotrka ale on do tej pory unika tego tematu czuje ze sie boi jak wyjdzie cos nie tak tlumaczylam mu juz zeby sie nie bal; no ale on swoje . Gin mi pow ze przez te tabletki co bralam w tamtym cyklu moze nie byc owulki niby widzial w srode 9mm pecherzyk i moze byc owulka w nastepnym tyg ale on nie wie czy ten pecherzyk peknie bo u mnie 2 raz juz pojawil sie torbiel . Czekam na wyniki zobaczymy co wyjdzie mam nadzieje ze bedzie ok no i w sobote ide sprawdzic czy ta owulacja byla

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 29 listopada 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku roku zmieniłam lekarza z racji tego że się przeprowadziliśmy i trafiłam do super kobiety dopiero teraz wiem że ta poprzednia nic tylko umiała recepty wypisywać ta odkryła u mnie guza piersi na szczęście niegroźna torbiel trafić na dobrego lekarza to podstawa

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    Ja na początku roku zmieniłam lekarza z racji tego że się przeprowadziliśmy i trafiłam do super kobiety dopiero teraz wiem że ta poprzednia nic tylko umiała recepty wypisywać ta odkryła u mnie guza piersi na szczęście niegroźna torbiel trafić na dobrego lekarza to podstawa
    No ja sie ciesze a polecily mi go dziewczyny z ovu ktore tez mieszkaja w Irlandii . Bo do tego co chodzilam zalezalo mu chyba tylko na kasie szybko sprawdzic co i jak dac recepte nastraszyc nie wyjasnic i tyle :/

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o malenstwu marzylam juz przed slubem ale moj uparł sie ze poczekamy. Nie bylo sensu naciskać na niego. A po slubie postanowilismy oboje poczekac :) zeby sie soba nacieszyc. Teraz jestesmy rok i 7 miesiecy po slubie :). Niczego nie zaluje, w koncu kiedys sie uda, wyszalelismy sie chociaz. Teraz brakuje nam tylko malego szkraba do szczescia. Problemu z zaciagnieciem go do lozka nie mam :) zakladam seksi pizamke i wie o co chodzi nie potrafi odmowic :). Na razie nie chorowalismy na nic (odpukac). Owulacje mam potwierdzona usg. Wydaje mi sie ze poprostu nie trafilismy w owu a staramy sie trzeci cykl. Moze ostatni, pochwale sie wam :). Oby jak najwiecej z nas zobaczylo dwie kreski w najbliższym czasie :)

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z Wami i czekam na Maleństwo :-) kiedyś musi się nam udać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja weszlam na chwile lece sie z Piotrkem poprzytulac :D co by nam cieplej bylo hihi do jutra milego wieczorku i dobranoc buzka

    Malwina89, Lucy91 lubią tę wiadomość

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego wieczoru i owocnych serduszkowan :-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja także się dopisuje do wątku. Oby nam wszystkim udało się w najbliższym cyklu....;)

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kochane ja weszlam na chwile lece sie z Piotrkem poprzytulac :D co by nam cieplej bylo hihi do jutra milego wieczorku i dobranoc buzka


    tez mam Piotrka ;p

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 29 listopada 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh ja też :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sa taci uparcy? Moj z pod znaku koziorozca :-) to jest moj 3 partner í zawsze trafialam z pod tego znaku :-) a ja chodze do tylu rak :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2013, 22:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. A co to za spanie ? Wstajemy :-) ja juz w pracy dzis tylko do 12 :-)

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !

    Czekam na @, nie przychodzi... :)

    Malwina89 lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 30 listopada 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Tez sa taci uparcy? Moj z pod znaku koziorozca :-) to jest moj 3 partner í zawsze trafialam z pod tego znaku :-) a ja chodze do tylu rak :-)



    Uparty jak osiol :) haha

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 listopada 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska, ja też czekam na @. Miała być wczoraj i coś nie przychodzi. A na pewno będzie, bo beta wyszła negatywna.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to samo :-D

    ADA 28 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ