X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj jak nie ma czasu teraz to i nie gochuje sie,ale jest po robocie zjebany jak kon po westernie wiec seksy nie wchodza w gre z umarlakiem:/


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Ostatnie pytanie i juz się zamknę: krzyczalyscie?
    Nie, zaciskałam powieki i trzymałam się za głowę :P. Mimo to jak lekarz mówił, że jeszcze tylko chwila, ja twierdziłam, że ok wszystko wytrzymam. Wiecie, cel uświęca środki.

    Lady In Red lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    kurna na ch.j mi te wszystkie monitoringi stringi jak mi sie maż sfochował znów....no spoko niech sie fochuje-tylko czemu jak mi sie owu zbliża????
    nosz zła jestem jak nie wiem co, z seksu nici w najbliższym czasie,bo jak panicz zfochowany to sie nie da.....ech....

    sory za wulgaryzmy ale sie musiałam wygadać...
    Ja bym chyba zamordowała za taką postawę! Mój raz nawet jak był na mnie sfochowany, to przylazł w dni płodne goły do łóżka. Efekty długotrwałej tresury. Dni płodne - rzecz święta.

    olencja, Shafuli, Lady In Red, sylwanka26, olka30 lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    hehe....mój to generalnie chodzi wczesnie spać, więc czesto jak a juz sie umyje i oporzadze to on juz śpi..(albo udaje..;) ) i jak tu kurna seks uprawiać! jak nie ma focha-to jeszcze sie da nakłonic ale przy mega fochu jest trudno....

    dzis ide na druga wizyte na mon- jak mi gin powie że jest juz po owu to go chyba zastrzelę..;) choc marne szanse na szczescie-bo ja tak wczesnie raczej nie miewam...
    To lepiej, żeby jednak nie bylo po owu bo jak zastrzelisz to już w ogóle nie będzie z kom dzieci robić ;)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj bylam u lekarza, w celu wytłumaczenia mi jednodniowej @. A lekarz znów - wszystko super. Endometrium idealne - 10 mm, owulka była, nie wiadomo czemu @ jednodniowa, o przecież wszystko super. A moja ciąża wciąż teoretycznie powinna już być.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to moze nie zauwazyl jej?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek ....a może zmień lekarza...ja to tak regularnie zmieniam :P
    To jest jak z mechanikiem - każdy widzi co innego ;)
    Ja też niby mam owulacje - tylko jakoś nigdy nie widać ciała żółtego i nikt jej nie "przyłapał".
    Też niby spoko - to dla czego chce co miesiąc się wykrwawić a od roku takie skrzepy wielkości dłoni ze mnie wychodzą.
    MOja siostra jak była w ciąży pozamacicznej to dopiero 5 lekarz po jej 3 prośbie na usg zobaczył co to i dopiero trafiła na stół... tak więc....maskara :/

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf- endometrioza?


    u5cvp2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi to przyszło ma mysl. Shafu rozmawiałaś o tym z lekarzem? Wczoraj wspominali o tym w tv... Ze co 5 kobieta to ma.
    Moje miesiączki tez sa raczej obfite i takie skrzepymam ale trwają w miarę krótko i sa regularne co do dnia. Raz miałam USG w 12 dniu cyklu i endometrium było w sam raz.
    Ale mysle ze powinnaś to sprawdzić jesli lekarz jeszcze tego nei sprawdzał.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze zrob chociaz ca125, wprawdze czasem klamie zle przy zaawansowanej endo raczej bedzie duzo ponad norme


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Ja bym chyba zamordowała za taką postawę! Mój raz nawet jak był na mnie sfochowany, to przylazł w dni płodne goły do łóżka. Efekty długotrwałej tresury. Dni płodne - rzecz święta.

    mój nie wiedział kiedy mam płodne w tym msc, w tamtym pytał to mu mówiłam,a w tym nie pytał to tez nie informowałam...
    tak czy siak-maz sie odfochował-wczoraj było juz dobrze i było porzadne serducho..:)....tyle,ze wiadomo że nic z tego serducha nie będzie..:(
    wczoraj na usg-okazało sie że pecherzyk stanał w miejscu i sie juz degeneruje więc kicha...:( cykl bezowulacyjny-i wogóle w tym msc nie ma sensu juz przychodzić, dopiero w przyszłym mam sprawdzić czy ja wogóle owuluuje...
    wiem,wiem ze każdej moze się zdarzyc taki bezowu-ale mnie to podłamało wczoraj-mam juz wizje totalnej bezpłodności..;)....nawet mi sie T odechciało mierzyc-ale zmierzyłam rano....co sie bierze na ten wzrost jajek?? gin dała mi tylko próbki inofolicu, mówi ze jak nastepny bezowu to trzeba by clostibegytem ruszyć....ale wczesniej konieczne sa bad męża.....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki masz jajniki i dobre AMH to nie jestes bezplodna czupku :D


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jakie mam AMH, jajniki mam-sama widziałam,hehe ;)
    wogole jak pytałam się ginki czy robic jakies bad to mówiła że narazie nie.....a z drugiej strony powiedziała że jesli dalej bedzie taka sytuacja to trzeba by było nad gino-endo pomysleć.....kurde gdzie ja znajde takiego lekarza,nie chce mi sie znów zmieniac gina-dopiero zmieniłam.....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    któras z Was łykała ten inofolic albo stymulowała clostibegytem??

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore drugi miesiąc "pregnacare his&her conception" to sa jakies suplementy wspomagające płodność z kwasem foliowy, podejrzewam ze to samo co Infolic.
    Ja łykam różowe, moj maz bierze czarne. Poki co drugi miesiąc. Nie wiem czy pomoże ale w składzie ma mase witamin i innych minerałów wspomagających płodność.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inofolic za drogi i bez sensu, lepiej sam inozytol z myprotein pic
    suple sa o kant dupy jak sa w niedobranych dawkach a te wszystkie pseudo preparaty na plodnosc to porazka, tam sa takie dawki wszystkiego jak w homeopatii
    All, ile sie staracie juz?
    zadnych badan nie masz? zacznij robic bo to bez sensu czekac


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam clostilbegyt.. Jajka rosły jak malowane, czasem aż za szybko, a jajniki bolały tak, że ledwo chodzić mogłam. I tak nic nie pomogło, bo miałam endometriozę i dopiero jak usunęli to zaszłam.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 marca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clo jest malo polecany ze wzgledu na to ze uposledza wzrost endo, jednak mozna od niego zaczac, u mnie lekarka powiedzial ze szkoda czasu i dala lamette od razu


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    inofolic za drogi i bez sensu, lepiej sam inozytol z myprotein pic
    suple sa o kant dupy jak sa w niedobranych dawkach a te wszystkie pseudo preparaty na plodnosc to porazka, tam sa takie dawki wszystkiego jak w homeopatii
    All, ile sie staracie juz?
    zadnych badan nie masz? zacznij robic bo to bez sensu czekac


    patrzyłam na ten Twój inozytol-ale tam znalazłam ze nie ma pewności że jest myo-inosytol czy jakos tak,a to podobno istotne...kupie sobie ten inofem jest tanszy od infolicu a sklad podobny(taki sam?)...65 zł na msc dam rade...chyba...

    z badan mam narazie tylko TSH i prolaktyne-oba ok ale z czerwca,ale ginka twierdzi że nie ma sensu narazie powtarzać...
    nie wiem czy sama dla siebie nie zrobie jakiegos FSH i LH, może estrogeny na poczatku cyklu i powtórze najwyzej TSH i prolaktyne...narazie nie chciałam badac pro bo jakos bylam zestresowana ostatnio a to podobno ma wpływ na wynik...musze sie odstresować i wtedy zrobie te badania..;)

    u mnie z endo jak widac może szału nie ma,ale jest i wzrosło-może i rosnie dalej ale tego sie narazie nie dowiem..clo i tak nie zaczne stosować póki mój małż nie odda nasienia...więc dlatego chciałam choc ten inofem....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa jeszcze te ziółka....pije któras te cuda..?.;) nie wiem czy pomoze ale zioła generalnie lubie wiec mogłabym pic bez problemu....
    na owu to te sroki nr 3,tak? któras sie orientuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 17:52

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ