X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przynajmniej cos CI dali:/ mi nic nie chca dac tylko patrza ze takie nieszczesne endo:/


    u5cvp2.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w szpitalu też dawali coś przeciwbólowego-buscopan i dolargan,zastrzyk w pośladek, ale i tak trochę bolało gdy wpuszczano płyn przez jajnik,takie rozpieranie-idzie wytrzymać.Z resztą każdy ma inny próg tzw. bólu. Lady-dziwne że w szpitalu nic nie dają przeciwbólowego,mogli chociaż powiedzieć co możesz zażyć.

    :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się mogę endo podzielić ...potem tylko krwawię i krwawię ;)

    A co do no-spy to juz od kilku lekarzy coś takiego słyszę. Tzn na mnie i tak nie działa - wole łykać magnez przed @ ;)

    Może i ciąć nic nie będą ale ja np krwawiłam i to bardzo, na początku- tzn. tuz po zabiegu, w kiblu to jakby szklankę wypróżnił do wc krwi... aż mi się słabo zrobiło :(

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    jeszcze pytanko do ogółu, apropos monitoringu, bo nie wiem jak to na wykresie wstawić-sa 3 opcje niski,wysoki i szczyt...to ja to rozumiem w ten sposób że niski-to pecherzyk mały, wysoki-pehcerzyk prawie do peknięcia, szczyt-owulka- dobrze kombinuje?
    Allmita wydaje mi się że dobrze kombinujesz tylko ja bym wzięła pod uwagę też jaki jest śluz:tzn.niski to śluz kremowy,wysoki to rozciągliwy,a szczyt to wodnisty,tzw.płodny(owulacyjny).

    :(
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    przynajmniej cos CI dali:/ mi nic nie chca dac tylko patrza ze takie nieszczesne endo:/
    Ja pytałam się co można wziąć na wzrost endo i doktor zapisała mi właśnie estrofem.Jak chcesz to też poproś jak będziesz na monitoringu,chyba że już tam nie zamierzasz chodzić.Powodzenia.

    :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka33 wrote:
    Mi w szpitalu też dawali coś przeciwbólowego-buscopan i dolargan,zastrzyk w pośladek, ale i tak trochę bolało gdy wpuszczano płyn przez jajnik,takie rozpieranie-idzie wytrzymać.Z resztą każdy ma inny próg tzw. bólu. Lady-dziwne że w szpitalu nic nie dają przeciwbólowego,mogli chociaż powiedzieć co możesz zażyć.

    O ja miałam Dolargan w dupę ale i tak bolało okropnie - za to miałam niezły odlot :P
    Chce zaznaczyć że mam bardzo niski próg bólu mnie dotknąć to boli :P
    Red - dasz radę :) a w szpitalu powinni mieć kurwa jakieś leki przeciwbólowe !!!

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej zrobię tam jakąś rozróbę i zażądam leków :) Dobrze prawisz, Shaf - gdzie jak gdzie, ale w szpitalu muszą mieć coś przeciwbólowego.

    Tylko muszę sobie wcześniej w słowniku sprawdzić, jak to powiedzieć, bo ja poza Polszą i nie umiem języka.

    Dobra, nie będę się schizować na zapas, jeszcze trzy tygodnie przede mną :)

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 marca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf, ja nie wiem czy Ty nie masz endomendy:/ dziwne te Twoje krwawienia:/ wez no lekarza pocisnij w tej kwestii


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 marca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady- powiedz aj nid morfin !!!! :D

    Lady In Red lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 9 marca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Lady- powiedz aj nid morfin !!!! :D

    Genialne!!!! Zrobię tak! :)

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 marca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinni zaczaic, zreszta jak bedziesz sie darla jak zarzynany prosiak to nie beda mieli wyjscia, uspia Cie, mam nadzieje ze nie mlotkiem:D

    olka30 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    powinni zaczaic, zreszta jak bedziesz sie darla jak zarzynany prosiak to nie beda mieli wyjscia, uspia Cie, mam nadzieje ze nie mlotkiem:D

    Eeeeeeej, bo nie pójdę :)

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idz:D nie kazdego ponoc boli:)


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 9 marca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam hsg na żywca. Dobrze, że wzięłam z domu ketonal, bo bym zdechła z bólu tam. Polecam wziąć :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez miałam na żywca ale sono hsg. Nie wiem czy to różnica. Wzięłam chyba dwa panadole. Nie wydaje mi się żeby pomogły. Bolało ale krotko. Za to nie krwawiłam prawie wcale. chyba nie da się tego wszystkiego przewidzieć. Każda z nas inna i nasz macice też indywidualistki.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 9 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie pytanie i juz się zamknę: krzyczalyscie?

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale syczałam i wiem że się trzesłam. Choć przyznam że jakby bolało bardziej to bym się nie krępowała ;-)

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurna na ch.j mi te wszystkie monitoringi stringi jak mi sie maż sfochował znów....no spoko niech sie fochuje-tylko czemu jak mi sie owu zbliża????
    nosz zła jestem jak nie wiem co, z seksu nici w najbliższym czasie,bo jak panicz zfochowany to sie nie da.....ech....

    sory za wulgaryzmy ale sie musiałam wygadać...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko - ja tam sobie lubię przekląć :P
    Mój się na szczęście nie fochuje ale za to często go głowa boli :P i woli komputer jak gry łóżkowe :P

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe....mój to generalnie chodzi wczesnie spać, więc czesto jak a juz sie umyje i oporzadze to on juz śpi..(albo udaje..;) ) i jak tu kurna seks uprawiać! jak nie ma focha-to jeszcze sie da nakłonic ale przy mega fochu jest trudno....

    dzis ide na druga wizyte na mon- jak mi gin powie że jest juz po owu to go chyba zastrzelę..;) choc marne szanse na szczescie-bo ja tak wczesnie raczej nie miewam...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ