X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    ale w sensie że ma juz gotową mieszanke czy zioła?? to całkiem blisko mnie..hehe Shaf pewnie mieszkamy koło siebie...;)

    Gotową mieszankę ma :)

    I tak - pewnie jesteśmy sąsiadkami :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    ja tez mam skrzepy....znaczy przez pewnien czas nie miałam,ale w ostatniej to mega....i też mówiłam niejednemu-i bez reakcji....hmmmm.....iedys czytałam że przy tyłozgięciu sa skrzepy-bo krew przez pewnien czas nie moze sie ładnie wydostac za szyjkę, wiec sie gormadzi i tworza sie skrzepy....ale teraz na usg mam napisane przodozgięcie-więc moja teoria o moich skrzepskach padła...;)

    pies???:) a Ty przypadkiem nie masz kota?(ów)- załamia sie biedaki...:)


    No włąsnie ja też te skrzepy w sumie mam kilku cykli dopiero a wcześniej to raz 3 lata temu - tak to nie miałam nigdy.
    No ale ja mam dalej tyłozgięcie :P

    Mam 2 koty - własnie się ciągle zastanawiam czy się nie pozjadają nawzajem :D
    A koty mam nietuzinkowe bo łysolki, więc ....charakter też mają nietypowy ;)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 marca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A są jakieś objawy endometriozy, które mogą być wskazaniem do bardziej zaawansowanych badań? sumie jak nie widać na żadnym usg to po długich staraniach każda powinna mieć laparo, żeby stwierdzić, czy nie ma endometriozy.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 marca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endo daje duzoobjawow,zaleznie gdzie jest umiejscowiona,ale bolesne i obfite miesiaczki sa najczetszymi
    czesto tez wzdecia, bole jelit, krew w kupie jesli sie umiejscowi na jelitach


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam bym chciała laparo - tylko czy mi ktoś to zrobi ? Na nfz oczywiście - bo 3 tysiaków nie mam na zbyciu. A aż takich bolesnych miesiączek nie mam żeby być zdesperowaną :P
    Pogadam z moją ginekolog - chociaż jak raz pytałam to powiedziała że nie poleca laparoskopi jeśli nie jest ona konieczna bo po zabiegu mogą zrobić się zrosty w macicy.
    Pójdę też do szpitala koło mnie na oddział ginekologii - tylko tam się czeka cały dzień ...no i nie wiadomo co powiedzą.

    Z drugiej strony jeśli endometrioza umiejscowiła się gdzieś poza macicą to jaki ma to wpływ na zajście w ciążę jak jajowody drożne ??

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 marca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie mi tez na razie odradzaja laparo,ale jak nic nie pmoze to bedzie trzeba zrobic
    enomenda gdziekolwiek bedac powoduje rozchwianie gospodarki hormonalnej i nieplodnosc

    Shafuli lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyniki hormonów są ok to gwarancja, że nie ma endometriozy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już świruje :(

    Z tego co czytam to nic nie daje pewności :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 03:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nowy cykl dopadł - jebać system - pije piwo :P

    Wasze zdrowie kobiety :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 03:18

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 14 marca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    A jak wyniki hormonów są ok to gwarancja, że nie ma endometriozy?
    nie e


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:

    Mam 2 koty - własnie się ciągle zastanawiam czy się nie pozjadają nawzajem :D
    A koty mam nietuzinkowe bo łysolki, więc ....charakter też mają nietypowy ;)

    a łysole...:) to takie troche koto-psy to moze będzie dobrze...:) ale Ci fajnie z sierścia nie masz problemu, u mnie jest masakra...znaczy mi nie przeszkadza ale małż narzeka...;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Ja już świruje :(

    Z tego co czytam to nic nie daje pewności :/
    No właśnie...Właściwie wszystko niepewne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    a łysole...:) to takie troche koto-psy to moze będzie dobrze...:) ale Ci fajnie z sierścia nie masz problemu, u mnie jest masakra...znaczy mi nie przeszkadza ale małż narzeka...;)
    No - medaja ogonkami, chodzą przy nodze i ciagle aportuja - straszne przylepy - nigdy nie jesteśmy sami w łożku :P
    A sierści nie lubię i w sumie z tąd też taki wybór :)

    Olencja - chyba zrobię ten marker na początek- chyba że kosztuje nie wiadomo ile :P

    W sumie to ten cykl tez taki stracony bo owulacja wypada mi w święta :P i nikt mi nie zrobi monitoringu ...ehhh...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niee,on nie jest drogi,mniej niz 50 zl

    Shafuli lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toś mnie namówiła :P

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rob rob,poczytaj tylko w ktorym dc,bo nie pamietam czy ma to znaczenie


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedys mi tu dziewczyny pisałyscie o ginekologach z Krakowa...zapamiętalam nazwisko Milewicz i Mirocki- czy oni sa też endokrynologami.?..zastanawiam sie poważnie nad wizyta u endo-ginekologa....niby podoba mi się nowa pani Gin, ale sama ostatnio cos powiedziała że jak nastepny bedzie bezowulacyjny to trzeba nad endo pomysleć....zresztą dalej nie podoba mi sie to branie luteiny " w ciemno" i tak się zastanawiam nad wizyta u endo-gina jak juz sobie porobie wszytskie badania na spokojnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 12:13

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All, a masz plodny sluz? wiesz kiedy Ci sie konczy?jesli masz to bierz lute 3 dni po ostatnim dniu ze sluzem


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam płodny...nawet dzis 20dc(albo 18-bo mi sie tak dziwnie zaczął że nie wiem)....i teraz sama nie wiem...gin twierdzi że tak mała dawka nie zablokuje owulki-inna sprawa że i tak mam cykl bezowu w tym msc wiec co ja sie przejmuje wogóle...;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak konczy sie sluz,odczekaj 2-3 dni i bierz lutke


    u5cvp2.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ