X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulacyjne robię po pracy :P

    Jutro idę marker zrobić i tarczyce i chyba wątrobowe próby też zrobię i morfologie i krzepliwość i żelazo - bo mnie się to nie podoba wszystko :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 22:31

    olencja lubi tę wiadomość

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 17 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafu, a nie bierzesz jakichś aspirynopodonych leków? Mnie kiedyś na lekach zalało po kolana - nawet nie chce sobie przypomina, taka trauma.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Shafu, a nie bierzesz jakichś aspirynopodonych leków? Mnie kiedyś na lekach zalało po kolana - nawet nie chce sobie przypomina, taka trauma.

    No własnie oprócz Bromergonu , foliowego i D nic już nie biorę :/
    Zastanawiam się tak i dochodzę do wniosku że odkąd biorę Bromka to mi sie skrzepy robią i przez nie krwawię ...wcześniej to tylko może 2 razy w życiu tak miałam ...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez po aspirynowym cyklu zalalo ze w czerwonych spodniach wracala


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf a TY idziesz tez do zwykłego endo oprócz Milewicza?
    własnie w jednym wątku dziewczyna mi pisała że endo-gin może nie ogarnać innych hormonów poza płciowymi i lepiej do zwykłego endo...takze juz zgłupialam..;) a teraz podglądnełam sobie notatki na Twoim wykresie i widze że Ty do endo tez idziesz...:)

    to widze że Cię zalewa jak mnie w tamtym...ja juz się boje okresu w tym msc,tamten to jakaś masakra była..mnie akurat @ wypada w ok świąt-lub po, także bede mieć krwawe święta..;)

    a wogole nie krzyczcie ale wzięłam dzis ta luteinę-śluz dalej rozciągliwy,22 dc, T stoi w miejscu(od przyszłego msc wracam do pomiarów dowcipnych,te doustne u mnie to totalna porażka- w cały świat wychodzą), ale stwierdziłam że mam juz dosć czekania-cykl i tak bezowulacyjny-wiec mała strata...niech się skończy szybciej...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 18 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogóle w ramach badan stwierdziłam że pójde do lek ogolnego i wysępie chociaz skierowanie na TSH, zawsze to troche grosza w kieszeni..;) bo nic innego mi nie przychodzi do głowy co moglabym jeszcze dostac od internisty-moze morfologia....

    podobnie mam zamiar "wrócić" na chwilę do gina do któreg chodziłam na nfz...nie mam do niego zaufania juz niestety,ale może uda mi sie też jakieś skierowanko na prolaktyne czy cuś...(kiedyś dał...)...

    kupiłam w kauflandzie te zioła sroki-ale sie kapnełam że to chyba nie te...:) mi chodziło o te na I fazę, a te wydaje mi się że są na II....facet wogóle nie wiedział o co mi chodzi wiec wziełam te co były....chyba mi nie zaszkodzą w sumie u mnie z II faza tez rewelacji nie ma,hehe...ale zaczne je pić od poczatku nowego cyklu chyba...
    od dzis pije natomiast imofen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 11:11

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idz do interny ponarzekaj na to ze np schudlas/przytylas szybko, ze jestes zmeczona, spac Ci sie chce, ze masz sucha skore, ze nigdy nie badalas sie porzadnie a w rodzinie jest haszimoto:D


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam zamiar zrobić...niestety nie moge jej ściemniac że w rodzinie jest hashimoto bo ona nas wszystkich zna,hehe...

    co do zmeczenia nie musze ściemniać, bo ostatnio faktycznie zasypiam na siedząco, sucha skóre mam od dawna(ale nigdy jej nie wspominałam..;)) i tez po prostu chyba jej powiem że staram się (DŁUGOOOOO) o dziecko i też chce to sprawdzić....zazwyczaj mi nie odmawiała różnych badań..

    Shafuli lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam TSH i ft3 i 4 no i markera CA-125 i żelazo ....i 100zł poszło...na więcej mnie nie stać na razie
    Po morfologie pójde też do ogólnego ...Allmita czytasz mi w myślach :P
    I jeszcze jej powiem że taka sytuacja i że się martwie i że dłuyo się staramy :P Nie zna mnie baba bo dopiero co sie przepisałam do niej ...ale w sumie kłamac i tak nie będę bardzo ;)

    All a może byś się dała nakłonić na wyprawę do szpitala Rydygiera - na dole jest rejestracja na ginekologiczny oddział i 3 dni czekania ... lekarza nie da się wybrać - jednak jest to na nfz.
    No i jak już raz sie pójdzie to potem już można wybrać :)
    Koleżanka moja tam pracuje - sprząta i poleca :)

    Do endo jestem zapisana na 31 bo już 3 miesiące czekam ...zobaczę co Milewicz powie i albo zrezygnuję z endo albo pójdę ...bo kasy mi w sumie szkoda ale ja się serio boje że się wykrwawię kiedyś :(
    Już pomijając ciążę ...to coś jest ze mną nie tak i to mnie bardzo martwi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 17:42

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj wszystko poniżej pasa boli i ciągnie, sluzik nietypowy - cionsza jak nic! :)
    A tak serio, to miewam cykle, kiedy prawie nic mi nie jest aż do @, a czasem mam milion objawów. Jaka szkoda, ze wszystko kończy sie tak samo.


    Shafuli lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red - Ty wiesz że ja w Ciebie wierzę :D Będzie dobrze :) i będzie niespodziewanie ;)

    Lady In Red lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    All a może byś się dała nakłonić na wyprawę do szpitala Rydygiera - na dole jest rejestracja na ginekologiczny oddział i 3 dni czekania ... lekarza nie da się wybrać - jednak jest to na nfz.
    No i jak już raz sie pójdzie to potem już można wybrać :)
    Koleżanka moja tam pracuje - sprząta i poleca :)
    :/

    wyprawa do Rydygiera,hehe..:) w szpitalu byłam raz w zyciu, ona ostrym dyżurze jak z konia spadłam,;) a jak to wygląda-normalny oddział na nfz...tylko 3 dni sie czeka??? nawet nie wiem kto tam przyjmuje, trzeba by sie zorientować...ale to może jak porobie jakieś badania-bo tak to co ja im powiem- że staram sie od 3 msc(no dobra nasciemniam że od pół roku), nie wiem jak brać luteine bo lekarze mówia tak i tak a dziewczyny z forum inaczej..:P i i na ostatnim minitoringu nie miałam owulacji??..:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    wyprawa do Rydygiera,hehe..:) w szpitalu byłam raz w zyciu, ona ostrym dyżurze jak z konia spadłam,;) a jak to wygląda-normalny oddział na nfz...tylko 3 dni sie czeka??? nawet nie wiem kto tam przyjmuje, trzeba by sie zorientować...ale to może jak porobie jakieś badania-bo tak to co ja im powiem- że staram sie od 3 msc(no dobra nasciemniam że od pół roku), nie wiem jak brać luteine bo lekarze mówia tak i tak a dziewczyny z forum inaczej..:P i i na ostatnim minitoringu nie miałam owulacji??..:)

    Tak - normalny oddział nfz i całkiem do rzeczy lekarze, którzy tez mają prywatne gabinety ...więc :) Krótkie terminy. Ja sie przejdę jak dalej będę miała takie miesiączki...można powiedzieć że Ty tez masz bardzo krwawe a to jest niepokojące, moim zdaniem nadaje się na wizytę :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam co wieczor atak wrzodow:( kurwa,wykoncze sie:(


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzody rzecz niefajna :/ U mnie w rodzinie każdy chyba miał ...mnie pewnie też czeka :/

    Idę po wyniki badań...trzymajta kciuki za to ca125...:P

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jeszcze zes nie wrocila?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dopiero :)
    OCZYWIŚCIE wyniki będą w poniedziałek :/

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 marca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to troche zajelo Ci ustalenie kiedy kuzwa wynik!!:D

    Shafuli lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To była bardzo zabiegana sobota :D Po całym Krakowie jeździłam samochodem w różnych sprawunkach heheeh
    Prawdę powiedziawszy wolałabym motocyklem ale kuźwa zimno jest :(

    W ogóle to MIŁEGO 1 DNIA WIOSNY :D

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 marca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a joo!wzajemnie:D a kiedyś 1 dzień wiosny nie był 21go?:D


    u5cvp2.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ