X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 marca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszata mnie sie ze wszystkim:D
    no widzisz, to juz wiesz ze musisz ca powtorzyc:D

    yyy no na nfz bez skier nie przyjma, chyba ze do prywatnej to jooo


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh - rozmowa poszła jak z płatka :D
    Nawet na dzień próbny już dzwonili ...ale nie słyszałam telefonu i jutro będą się kontaktować :P

    A ja od 2 miesięcy dla relaksu robię biżuterię tak amatorsko :D
    Dzisiaj zrobiłam z małych koralików na szydełku - bransoletkę - dla mamy - rzadko się widujemy - żeby o mnie znowu nie zapomniała :D

    Wiecie co jest ważne - luz :D
    Może jak w końcu wszystko się poukłada - a zaczyna się dobrze u mnie układać to w końcu coś się urodzi z tego ;)


    P.S -Dzisiaj pełnia Księżyca Zasiewu lub orki :P Jak mój wróci to zaorze :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 19:02

    Allmita, olka30, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis jest dzien windy:D czeba moze zadzialac seksami w windzie:D

    fajnie Ci ze odwazylas sie zmienic robote,zazdro,ja to trzorz jestem i czymam sie pazurami starej:/

    Shafuli, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Hej laski. Mąż zaliczył androloga (ups, zabrzmiało a bit gay) i oto, co mu powiedziano (poza rzeczami, które już wiedzieliśmy, typu "nie przegrzewać jajek"):
    - że jego wyniki nie są tragiczne i nie tylko kwalifikują się do IUI czy in vitro, ale wręcz do naturalnego poczęcia (wszyscy lekarze to mówią, więc chyba zacznę wierzyć, a co!)
    - żeby sobie zapodał jakieś inne suplementy niż do tej pory; mogę Wam później napisać jakie, bo na razie męża nie mam pod ręką. w każdym razie kosztowało go to ponad pięć stów :0
    - żeby sobie zrobił badanie nasienia z fragmentacją DNA; niestety w macierzyństwie nie było bliskich terminów, a M. jest w Polsce tylko do Świąt. Nie wiecie czasem, gdzie by to jeszcze można było zrobić w Kraku? Zaraz pogoogluję, ale pomyślałam, że a nuż ktoś coś. No jak nie, to zrobimy "zagranico", tylko z tym będzie więcej zachodu i kasy...
    A badanie wiązania z kwasem hialuronowym? Nam lekarz zlecił te dwa razem. Mój dziś własnie był na badaniu fragmentacji DNA. Teraz tydzień czekania ...

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Wysoki ca ? Nie znam się - w sumie robiłam w trakcie okresu a podobno nie powinno się. Drożność miałam przeca w zeszłym miesiącu i oba drożne ;)

    Ja tez uwielbiam zmiany - a prace co 3 lata regularnie zmieniam (albo częściej :P)
    Pytałam o skierowanie to powiedziała żebym po prostu tam poszłą i pokazała dotychczasowe wyniki badań.
    A co to jest CA i co ma do płodności? Zielona ja :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 21:09

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Ehhh - rozmowa poszła jak z płatka :D
    Nawet na dzień próbny już dzwonili ...ale nie słyszałam telefonu i jutro będą się kontaktować :P

    A ja od 2 miesięcy dla relaksu robię biżuterię tak amatorsko :D
    Dzisiaj zrobiłam z małych koralików na szydełku - bransoletkę - dla mamy - rzadko się widujemy - żeby o mnie znowu nie zapomniała :D

    Wiecie co jest ważne - luz :D
    Może jak w końcu wszystko się poukłada - a zaczyna się dobrze u mnie układać to w końcu coś się urodzi z tego ;)


    P.S -Dzisiaj pełnia Księżyca Zasiewu lub orki :P Jak mój wróci to zaorze :P
    A ile już sie staracie? Myślisz o inseminacji? My myślimy o tym już naprawdę poważnie, stuknął nam właśnie 21 nieudany cykl.

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    A badanie wiązania z kwasem hialuronowym? Nam lekarz zlecił te dwa razem. Mój dziś własnie był na badaniu fragmentacji DNA. Teraz tydzień czekania ...

    Niestety nie wiem, czy z kwasem hialuronowym czy nie. Do tej pory kwas hialuronowy kojarzył mi się z dermatologią estetyczną - człowiek się uczy całe życie.

    Niestety nie udało mu się pójść na te badania w Krakowie, co oznacza, że będziemy musieli je zrobić po Świętach, niestety poza ojczyzną. Dam znać, jakie to było badanie - jeśli w ogóle się w tym rozeznam, bo wierzcie mi, szukanie informacji o specjalistycznych badaniach w języku, który się zna na poziomie B1, jest słabe.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, to badanie to zupełnie co innego niż fragmentacja DNA. Trzeba je zrobić osobno. Nazywa się test HBA. Może ta nazwa będzie w każdym języku taka sama.

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Płatek. Spytam się lekarza tutaj, bo już nie mam siły szukać w googlu, nic mi nie wychodzi. A można te dwa zrobić za jednym, że tak powiem, zamachem?

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://macierzynstwo.com.pl/cennik/badanie-nasienia-cena/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile się staramy ? No tak z kalendarzykiem to 9 cykli a tak bez niczego to ponad 3 lata ;)

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 24 marca 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    http://macierzynstwo.com.pl/cennik/badanie-nasienia-cena/

    Shafu, po polsku to ja wiem. Muszę sie teraz dopytać lekarza, czy to samo maja tutaj, bo googluje z Google translatorem tutejsze stronki i straszne mi głupoty wychodzą :)

    Poza tym jestem wkuwiona, bo tak by było genialnie byc teraz w ciąży i nie robić hsg. A tu dupa - testy blade jak ściana, nawet je podswietlalam jak jakaś porąbana nastolatka - i nic! Hehe, przez chwile zastanawiałam sie nawet, czy nie rozebrać tego testu na czynniki pierwsze. Myśle, ze był to przebłysk szaleństwa :)

    Shafuli, Allmita lubią tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha - moja siostra tak robiła....i w końcu sie dopatrzyła ;D więc w tym szaleństwie jest metoda :P

    Lady In Red, olka30 lubią tę wiadomość

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym szaleństwie jest metoda pod jednym małym warunkiem - trzeba byc w ciąży :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 marca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Dzięki, Płatek. Spytam się lekarza tutaj, bo już nie mam siły szukać w googlu, nic mi nie wychodzi. A można te dwa zrobić za jednym, że tak powiem, zamachem?
    Można, tylko trzeba zapłacić podwójnie. nie wiem jak tam u ciebie ale w Polsce drogo jest.
    Ja też podświetlałam testy i patrzyłam pod wszystkimi możliwymi kątami. Na głowie mało co nie stanęłam ;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja się przyznam że w zeszłym cyklu autentycznie wydawało mi się prze chwilę że widzę drugą krechę :P
    Normalnie fatamorgana jakowaś :P

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 24 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kiedyś miałam bladziocha. Nawet zdjęcie zostawiłam. No było to na granicy, ale jednak było. Tylko że na drugi dzień test tego nie potwierdził. A na trzeci dostałam okres.
    Tak samo jak dziś, fuck.
    Pozdrawiamy - ja i moja małpa.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 25 marca 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,

    ponownie...

    długo mnie nie było. zmieniło się niewiele - dalej starania w toku.
    Przeżyliśmy kryzys w małżeństwie...
    Teraz jest dobrze - wzmocniło nas to.
    Staramy się od prawie 5 lat.

    Aktualnie - mój R. ma słabe wyniki - 2% nasienia jest ok, chociaż poprawiły się z poniżej 1%.
    jestem po HSG (wczoraj), lekarz sugeruje nam inseminacje w kolejnych cyklach.

    Przygnały mnie do was obawy i potrzeba wsparcia - jesteście niezastąpione :D

    ściskam ciepło i ze łzami w oczach czytam wątek - tyle bobasków <3

    Shafuli lubi tę wiadomość

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 25 marca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Agnieszka, witamy ponownie :)
    Cieszę się, że pokonaliście kryzys. Teraz będzie już tylko lepiej.

    Widzę, że u nas podobne problemy - mój mąż według ostatnich wyników miał 1%, HSG robię w przyszłym tygodniu, a potem będziemy podchodzić do inseminacji.

    Ja też otrzymałam tu dużo wsparcia - świetnie dziewczyny tutaj są, i te z dzieciakami, i te bez :)

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agnieszka :-)
    To i ja mam podobne.
    Jestem po hsg a mój ma 2% prawidłowych (kiedyś miał 9 :'( )

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ