X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak chyba zrobie...zobacze jeszcze...kurde to chyba z 35-40 dni cyklu bede mieć ;)-skoro teraz jest 20-nie zanosi sie na koniec śluzu-a potem mam brać 11 dni luteinę...ech...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 13:14

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita czemu nie stosujesz testów owulacyjnych, te paskowe można kupić na allegro za złotówkę, a raczej są skuteczne. Nie musiałabyś brać lutki w ciemno..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem w tym że w tamtym cyklu mi ani jeden nie wyszedł...wiec w tym stwierdzilam że je olewam...;)

    ale też wlasnie dzis stwierdziłam że sobie zrobię-tylko zastosuje dłuższy post na picie niz ostatnio....zaraz wracam do domu i mam sobie zrobić

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez owu testy nie wychodza a na usg owulacja jak byk


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dupen-ujemny test...dalej nic nie wiem..poczekam pare dni-albo na wzrost tempki, albo zmiane sluzu-generalnie zawsze po wzroscie tempki nie mam sluzu płodnego wiec jakas tam zaleznosc jest....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    problem w tym że w tamtym cyklu mi ani jeden nie wyszedł...wiec w tym stwierdzilam że je olewam...;)

    ale też wlasnie dzis stwierdziłam że sobie zrobię-tylko zastosuje dłuższy post na picie niz ostatnio....zaraz wracam do domu i mam sobie zrobić
    Ja przed testem nie piję 2 godziny i staram się robić codziennie o tej samej porze. W tym cyklu pozytywny wyszedł 2 dni. Kiedyś też nie miałam do tych testów cierpliwości. Tyle, że robiłam je od przypadku. Teraz robię codziennie przez 5 dni i porównuję każdego dnia jak zmienia się kolor na ciemniejszy.

    Shafuli lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię jak Płatek :)
    Pierwsze 2 cykle nic nie wychodziło, teraz zawsze jest ...


    All - ja też włąśnie miałam dzwonić do Tomasza Milewicza - na Sadowej przyjmuje - jest endokrynologo-ginekologiem - podobno cudotwórca - tylko że dość specyficzny z niego człowiek - ma humory, przyjmuje w różnych godzinach i potrafi zasnąć na wizycie.
    Jedni go chwalą inni nienawidzą ...

    A Mirocki to lekarz z Macierzyństwa - też podobno coś tam wie o hormonach - robi in-vitro itp. podobno świetny tyle że droższy bo prywatnie przyjmuje.

    Milewicz na Kopernika pracuje też i tam często bierze na oddział pacjentki.

    Cały dzień myślę o mojej endometriozie i się zastanawiam czy iść do jednego czy do drugiego czy ...aaaaaa

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pozytywne kieeedys wychodzily a teraz tylko po zastrzyku:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja nie masz wykresu to nic nie widać ...ale czytam że 5 IUI ...trzymam kciuki :)
    Zastrzyk w d i kop[a na szczęście :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no za tydzien @, wylkresu nie mam bo nic na nim nie robie:D


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze najwyższe stężenie hormonów jest w pierwszym porannym moczu, a nie wierzę że każda nie idzie od razu po wstaniu zrobić siusiu, więc wtedy bach testa i nie ma możliwości żeby szwankował.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacyjnych si enie robi rano tylko po poludniu

    Shafuli lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 17 marca 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli, jakbyś jednak szła do Milewicza, to napisz jak wrażenia. Ja go ceniłam, ale ostatnio zastanawiam sie nad czymś. On był jedynym lekarzem, który powiedział, ze przy moich dolegliwościach (takie tam z układem krwionosnym) nie moge mieć IV. Żaden z innych lekarzy, a było ich do kupy z siedmiu, tego nie potwierdził. Inaczej - wszyscy inni zaprzeczyli. I pytanie - on sie mylił czy oni?

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ovulacyjne robie zawsze rano i mi wychodza pozytywne.
    Bo w ciagu dnia pije duzo płynów No i 4 godzin bez toalety to ja bym nie wytrzymała.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:

    All - ja też włąśnie miałam dzwonić do Tomasza Milewicza - na Sadowej przyjmuje - jest endokrynologo-ginekologiem - podobno cudotwórca - tylko że dość specyficzny z niego człowiek - ma humory, przyjmuje w różnych godzinach i potrafi zasnąć na wizycie.
    Jedni go chwalą inni nienawidzą ...

    A Mirocki to lekarz z Macierzyństwa - też podobno coś tam wie o hormonach - robi in-vitro itp. podobno świetny tyle że droższy bo prywatnie przyjmuje.

    Milewicz na Kopernika pracuje też i tam często bierze na oddział pacjentki.

    a Milewicz to na nfz przyjmuje,skoro piszesz że Mirocki prywatnie? myślalam że obaj to prywaciarze..:)
    kurde no chyba sie na niego zdecyduje,choc wolalabym żeby nie zasypiał mi na wizycie,hehe...no kurde sama nie wiem
    tak czy siak musze poczekac porobic sobie badania bo bez badan bez sensu isc do endo...

    ja w tamtym cyklu robiłam 9 testów z rzędu-rzaden nie wyszedł taki jak powinien-choc teraz mysle że jeden chyba był pozytywny-tylko po prostu nie wybarwił sie jak na ulotce,ale był sporo bardziej wybarwiony od poprzednich....teraz w sumie zrobiłam tylko jeden wiec tak naprawde to do dupy takie sprawdzanie....dzis nie robie bo nie jestem w stanie nic sie dzis nie napić,jakas wyschnieta jestem...może zrobie z rana z drugiego moczu...zobacze...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze robiłam z porannego i nigdy nie szwankowały.. 2 dzieci z tego jest :)

    Milewicz przyjmuje prywatnie Allmita.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak - prywatnie ale często na oddział bierze już na nfz ;)

    Właśnie zapisałam się do Milewicza na 30 marca na 21...;)

    I dzisiaj się normalnie wykrwawiam :(
    Żywa czysta krew jak ze świeżej rany :(
    Jak do jutra nie przejdzie idę do szpitala :/

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilas marker ca125?


    u5cvp2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na owulacyjnych jest napisane, żeby nie robić rano, więc sama już nie wiem. W sumie tak by było najprościej i nie trzeba potem mysleć, żeby nie pić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulacyjne robię po pracy :P

    Jutro idę marker zrobić i tarczyce i chyba wątrobowe próby też zrobię i morfologie i krzepliwość i żelazo - bo ie się to nie podoba :/

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ