X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny, wiem, ze ten temat był juz milion razy wałkowany, ale chciałam Wam powiedzieć, ze jestem wielka fanka lnu. Piję toto od dwóch miesięcy (bardzo mi smakuje) i widzę taka różnicę... No po prostu konsystencja, ilośc, rozciągliwość - wszystko jest super! Po trzydziestce stwierdziłam, ze sluzik juz chyba zawsze będzie taki nijaki, a tu taka niespodzianka, juz drugi cykl.

    Poza tym idę właśnie do nowego gina, zobaczymy, co wymyśli.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Len powiadasz...a jak to się pije ? :D

    Przyznam, że człowiek z wiekiem trochę schnie :P

    Stiffi - Witajcie :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Ej dziewczyny, wiem, ze ten temat był juz milion razy wałkowany, ale chciałam Wam powiedzieć, ze jestem wielka fanka lnu. Piję toto od dwóch miesięcy (bardzo mi smakuje) i widzę taka różnicę... No po prostu konsystencja, ilośc, rozciągliwość - wszystko jest super! Po trzydziestce stwierdziłam, ze sluzik juz chyba zawsze będzie taki nijaki, a tu taka niespodzianka, juz drugi cykl.

    Poza tym idę właśnie do nowego gina, zobaczymy, co wymyśli.
    Ja trochę piłam a teraz jakoś zapomniałam. Trzeba by do tego wrócić.
    Lady napisz co tam nowy gin wymyślił.
    A my jutro jedziemy na inseminację.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    A my jutro jedziemy na inseminację.

    Trzymam mocno kciuki i nie denerwujcie się koleżanko na zapas :) Będzie dobrze :*

    Płatek szkarłatny, rybka33 lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem taka spokojna, że to aż podejrzane. Może jutro zacznę się trząść na fotelu...
    No chyba, że to już totalna rezygnacja mnie dopadła.

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Ja trochę piłam a teraz jakoś zapomniałam. Trzeba by do tego wrócić.
    Lady napisz co tam nowy gin wymyślił.
    A my jutro jedziemy na inseminację.

    Płatek, powodzenia na IUI. Nowy gin był super. Konkretny i do rzeczy. Od przyszłego cyklu wchodzę na lek (chyba odpowiednik Clo) i tez robimy IUI. Mam nadzieje, ze nie przytyje na tym clo.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Len powiadasz...a jak to się pije ? :D

    Przyznam, że człowiek z wiekiem trochę schnie :P

    Stiffi - Witajcie :)

    Shaf, poprosiłam w aptece o siemię lniane, a dali mi len mielony. Zalewam gorąca woda łyżeczkę i pije takie glutki. Pyszności!

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez piłam siemię :) Dobre to to na śluz, a jak sie pije z całym ziaren to i na cały organizm same korzyści (mielone tracą wiele właściwości).


    Płatek, powodzenia!

    Płatek szkarłatny, rybka33 lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Shaf, poprosiłam w aptece o siemię lniane, a dali mi len mielony. Zalewam gorąca woda łyżeczkę i pije takie glutki. Pyszności!

    lepsze podobno jest z ziaren-lepsze gluty wychodza..;) ja tak pije-piłam juz kiedys bo generalnie mi to smakuje-hehe-większość odrzuca..śluzu faktycznie mam chyba troche więcej-ale u mnie generalnie nigdy z tym szału nie było,tylko pare dni-czy to przed 30-stką czy po...ale chyba jest go faktycznie nieco więcej...wczesniej miałam więcej takiej galaretki a teraz sie ładnie rozciąga...:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Płatek, powodzenia na IUI. Nowy gin był super. Konkretny i do rzeczy. Od przyszłego cyklu wchodzę na lek (chyba odpowiednik Clo) i tez robimy IUI. Mam nadzieje, ze nie przytyje na tym clo.
    Ja mam wrażenie, że trochę przytyłam jak brałam pół roku. Ale jak tylko przestałam to schudłam. Może to wcale nie jest tycie tylko organizm zatrzymuje wodę.

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek, a teraz przy IUI nie bierzesz? W ogóle jak poszło dzisiaj?

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Płatek, a teraz przy IUI nie bierzesz? W ogóle jak poszło dzisiaj?
    Biorę ale po dwumiesięcznej przerwie i jeszcze nie zdążyłam przytyć ;).
    Zabieg był krótki i bezbolesny. Lekarz powiedział, że ładne nasienie. Powiedział, że mamy jeszcze "poprawić" dzis i jutro z moim M. Takie zalecenia lekarskie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe poprawić :P
    Ja się z moim tak strasznie mijamy że od 5 dni go nie widziałam - jak on wraca - ja śpię - jak ja wracam jego juz nie ma :P

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Hehe poprawić :P
    Ja się z moim tak strasznie mijamy że od 5 dni go nie widziałam - jak on wraca - ja śpię - jak ja wracam jego juz nie ma :P
    Ale przed owulacją daliście radę się spotkać? ;). Może musisz sobie nastawiać budzik na jego powrót...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Ale przed owulacją daliście radę się spotkać? ;). Może musisz sobie nastawiać budzik na jego powrót...
    A własnie słabo bo wolał z bratem grać na komputerze a potem miał grypę żołądkową :(

    Po pracy to on woli pograć...no masakra...nas chyba ratuje rzeczywiście IUI bo mu się nie che naturalnie :P

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko! A czy on wie skąd się dzieci biorą? Na pewno nie z klikania...

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli-witaj w grupie,z moim też mam podobnie,tez mu się nie chce naturalnie ale czy IUI nas ratuje,to się okaże mam nadzieję :)

    Shafuli lubi tę wiadomość

    :(
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi dzisiaj tez zdezerterował :( Co za los.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za chłopy....mój na szczescie przed kompem siedzi-ale bez przesady, lubi filmy oglądać-a jak wiadomo oglądanie filmów nie przeszkadza,hehe..;)

    ale jak zmeczony po pracy czy coś to też trudniej skusic...w wekendy i wolne bez problemu na szczescie

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiem że to forum staraczek itp, ale nie przeraża Was wizja tej nowej ustawy antyaborcyjnej? własnie czytałam watek-jest juz na ovu załozony...to jakaś paranoja będzie jak to wejdzie....:(

    ja poważnie sie boję że w tym wieku ryzyko wad i takich tam jest duże....a tu nie dość że trudno nam zaciążyć, in-vitro odebrane z nfz to jeszcze chcą szastac zdrowiem kobiet np przy pozamacicznej, czy wadach letalnych.....:(

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ