Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Kasia_82 Ekspertka

Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noeli wrote:
    Hej dziewczyny! No wiec powtórzyłam test a tam znowu bladzioch... Wprawdzie tym razem zdecydowanie widoczniejszy no ale nadal bladzioch... Poszłam wiec na betę i jutro bedą konkretne wyniki... Zobaczymy ;-) Pozdrawiam was wszystkie gorąco i dziękuje za wasze kciuki!!!!

Gratulacje !!! :D

Noeli lubi tę wiadomość

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia już po urlopie? jak było?

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Kasia_82 Ekspertka

Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Kasia już po urlopie? jak było?

Bardzo dziekuje było super,duzo slonca,duzo wina, duzo jedzenia, i duzooo seksu tez co najwazniejsze na tym forum haha ahhhh cudownie

Szkoda ze tak krotko :/

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Bardzo dziekuje było super,duzo slonca,duzo wina, duzo jedzenia, i duzooo seksu tez co najwazniejsze na tym forum haha ahhhh cudownie

Szkoda ze tak krotko :/

To teraz czas odliczania do testowania :)

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Noeli Przyjaciółka

Wysłany: 19 czerwca 2016, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, super, ze miałaś super czas! Trzymam mocno kciuki!!!!!

km5sqtkf7r0h04nm.png
  • Lady In Red Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2016, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, kciukam, zeby sie okazało, ze urlop był nie tylko przyjemny, ale i owocny :)
    Ja w środę podchodzę do trzeciej insemki, ale niezbyt jestem entuzjastycznie nastawiona - wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk. Przy marnych żołnierzach mojego męża to słaba kombinacja.
    Moje znużenie tematem powoli zaczyna sięgać zenitu.

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Noeli Przyjaciółka

Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, ja wczoraj poznalam dziewczyne, ktora tez za trzecim razem zaszla! tez mowila, ze na nic nie wskazywalo, wyniki ponoc niezbyt rewelacyjne, a tu nagle taka niespodzianka! do trzech razy sztuka!!! trzymam SUPER MOCNO kciuki!

km5sqtkf7r0h04nm.png
  • Kasia_82 Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Kasia, kciukam, zeby sie okazało, ze urlop był nie tylko przyjemny, ale i owocny :)
    Ja w środę podchodzę do trzeciej insemki, ale niezbyt jestem entuzjastycznie nastawiona - wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk. Przy marnych żołnierzach mojego męża to słaba kombinacja.
    Moje znużenie tematem powoli zaczyna sięgać zenitu.

Bardzo dziekuje :) postanowilam, że nie bede mierzyć temp do końca cyklu. Dzisiaj spróbowalam i znowu od rana obawy.

22.06 kontrola u endokrynologa oby TSH poszło w dół.

Lady jestem w stanie wyobrazić sobie Twoją flustracje :/ trzeba dzialac caly czas mimo wszystko :) trzymam kciuki za nas wszystkie :)

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Bardzo dziekuje :) postanowilam, że nie bede mierzyć temp do końca cyklu. Dzisiaj spróbowalam i znowu od rana obawy.

22.06 kontrola u endokrynologa oby TSH poszło w dół.

Lady jestem w stanie wyobrazić sobie Twoją flustracje :/ trzeba dzialac caly czas mimo wszystko :) trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Tak tak, bede działać, ale powoli zastanawiam sie, czy nie lepiej oswajać sie z myślą, ze bede bezdzietna i basta. Jak to zrobić? Psycholog? Jakieś inne forum dla tych, którzy chcieli, ale im nie wyszło?

Nie wiem...

Shafuli lubi tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Noeli Przyjaciółka

Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, wszystko bedzie dobrze! Myśl pozytywnie, nie stresuj sie bo stres niestety przeszkadza! Wiem, bo w szczęśliwym miesiącu bardzo ale to bardzo pracowałam nad tym aby mniej sie stresować i kto wie - moze to pomogło! Moze to śmiesznie zabrzmi ale stosowałam dietę a glownie koktajle płodności ;-) i bardzo dobrze sie po nich czułam ! Słowem, wszystko to co pomaga ma dobre samopoczucie ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 21:31

Lady In Red lubi tę wiadomość

km5sqtkf7r0h04nm.png
  • Lady In Red Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Noeli. Przyznaje, ze trochę mam kryzys. Przytyłam, mało sportu uprawiam ostatnio, praca doprowadza mnie do szału. Naprawdę, depresja jest ostatnia rzeczą, której teraz potrzebuje :/
    Tak czy siak - trzymajcie za wyniki małżonka i dzisiejsza IUI :)

Allmita, Shafuli lubią tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Dzięki, Noeli. Przyznaje, ze trochę mam kryzys. Przytyłam, mało sportu uprawiam ostatnio, praca doprowadza mnie do szału. Naprawdę, depresja jest ostatnia rzeczą, której teraz potrzebuje :/
    Tak czy siak - trzymajcie za wyniki małżonka i dzisiejsza IUI :)

oj to juz dziś!! no to kciukam tu i pod wykresem..:)

https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Lady In Red Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    oj to juz dziś!! no to kciukam tu i pod wykresem..:)

Dzięki, ale jest lipa. Wyniki znów poszły w dół i nie spełniały normy, wiec szanse sa żałośnie małe. Juz umówiłam sie na kolejne spotkanie, zeby omówić "następne kroki".
    Jak siedziałam w tej poczekalni, to rozdzwoniły sie telefony i tylko słyszałam jak recepcjonistki rozmawiają ze świeżo zaciazonymi: "och wspaniałe, gratuluje!" Przy kolejnym "gratuluje" rozbeczałam sie przed recepcjonistka.

Jedno jest pewne - jak juz dostanę ten okres, to sie tak spiję, ze moim głównym życiowym problemem będzie wstanie z łóżka dnia następnego ;)

Shafuli lubi tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiesz to że im tam idzie w tym ośrodku to dobrze akurat..;) gorzej jakby wszystkie telefony odbierały i mówiły "oj trudno,moze nastepnym razem"...

rozumiem ze jesteś podłamana...kurcze dziwne jest że raz ma ten Twój wyniki dobre a raz nie...:(

która to jest Twoja insemka,przypomnij?

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, podoba mi sie Twoja teoria z ośrodkiem.
    Mój ma generalnie cały czas złe wyniki, tylko raz mu sie udało ;)
    A insemka jest trzecia i ostatnia.

Allmita lubi tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia.....

i co dalej jesli..? myslisz o in-vitro?

z drugiej strony Tobie potrzebny jhest tylko jeden plemnik.JEDEN....moze gdzies sie tam zaplątał i doszedł gdzi9e trzeba..:)

P.S polubiłam Twoja wypowiedz za 1 zdanie,2 zdanie oczywiscie mi sie nie podoba..;)
    a trzecie mozna róznie interpretować..;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 11:00

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2016, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, byłoby iście zajebiscie, gdyby sie znalazł plemnik robocop. Ale jesli nie, to myśle o IVF. Zamierzam dać organizmowi odpocząć a potem, jesli lekarze pozwolą (bo ja mam niestety nadwątlone zdrowie i moge sie do in vitro nie nadawać - zdania sa podzielone), to podejdę do IVF.

A jak nie, to psy, podróże dookoła świata, napisanie książki, smukła sylwetka, balety i obrzydliwie udana kariera zawodowa.

[SARKAZM - jakby ktoś miał watpliwości]

Shafuli, Allmita, olka30 lubią tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Noeli Przyjaciółka

Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, trzymam mocno kciuki!!! A na podróże i resztę masz nadal czas - na razie myśl pozytywnie !!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 23:01

km5sqtkf7r0h04nm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, tak Cie czytam i sobie myślę, że myślę podobnie :P

Ja 3 razy insemka do końca roku i papapa starania.
    Psa kupuję - rasa juz wybrana. Robię remont sypialni i mieszkania i nowy motocykl ...a może dom kupię za kilka lat... z ogrodem i będę sobie sama w nim siedziała w hamaku i czytała książki w cieniu drzew, popijając zimne browary zakupione na jednych z fantastycznych wycieczek ;)

P.S - ale trzymam kciuki za to Wasze III podejście... a jakby co to z browarem na końcu drogi, będę czekać :) Całusy :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 20:20

Lady In Red, Allmita lubią tę wiadomość

• Allmita Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf jaka rasa zdradź.....:) łysol tez?

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ