X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noeli wrote:
    Hej dziewczyny! No wiec powtórzyłam test a tam znowu bladzioch... Wprawdzie tym razem zdecydowanie widoczniejszy no ale nadal bladzioch... Poszłam wiec na betę i jutro bedą konkretne wyniki... Zobaczymy ;-) Pozdrawiam was wszystkie gorąco i dziękuje za wasze kciuki!!!!

    Gratulacje !!! :D

    Noeli lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia już po urlopie? jak było?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Kasia już po urlopie? jak było?

    Bardzo dziekuje było super,duzo slonca,duzo wina, duzo jedzenia, i duzooo seksu tez co najwazniejsze na tym forum haha ahhhh cudownie

    Szkoda ze tak krotko :/

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Bardzo dziekuje było super,duzo slonca,duzo wina, duzo jedzenia, i duzooo seksu tez co najwazniejsze na tym forum haha ahhhh cudownie

    Szkoda ze tak krotko :/

    To teraz czas odliczania do testowania :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Noeli Przyjaciółka
    Postów: 88 51

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, super, ze miałaś super czas! Trzymam mocno kciuki!!!!!

    km5sqtkf7r0h04nm.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, kciukam, zeby sie okazało, ze urlop był nie tylko przyjemny, ale i owocny :)
    Ja w środę podchodzę do trzeciej insemki, ale niezbyt jestem entuzjastycznie nastawiona - wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk. Przy marnych żołnierzach mojego męża to słaba kombinacja.
    Moje znużenie tematem powoli zaczyna sięgać zenitu.

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Noeli Przyjaciółka
    Postów: 88 51

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, ja wczoraj poznalam dziewczyne, ktora tez za trzecim razem zaszla! tez mowila, ze na nic nie wskazywalo, wyniki ponoc niezbyt rewelacyjne, a tu nagle taka niespodzianka! do trzech razy sztuka!!! trzymam SUPER MOCNO kciuki!

    km5sqtkf7r0h04nm.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Kasia, kciukam, zeby sie okazało, ze urlop był nie tylko przyjemny, ale i owocny :)
    Ja w środę podchodzę do trzeciej insemki, ale niezbyt jestem entuzjastycznie nastawiona - wyhodowałam tylko jeden pęcherzyk. Przy marnych żołnierzach mojego męża to słaba kombinacja.
    Moje znużenie tematem powoli zaczyna sięgać zenitu.

    Bardzo dziekuje :) postanowilam, że nie bede mierzyć temp do końca cyklu. Dzisiaj spróbowalam i znowu od rana obawy.

    22.06 kontrola u endokrynologa oby TSH poszło w dół.

    Lady jestem w stanie wyobrazić sobie Twoją flustracje :/ trzeba dzialac caly czas mimo wszystko :) trzymam kciuki za nas wszystkie :)

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Bardzo dziekuje :) postanowilam, że nie bede mierzyć temp do końca cyklu. Dzisiaj spróbowalam i znowu od rana obawy.

    22.06 kontrola u endokrynologa oby TSH poszło w dół.

    Lady jestem w stanie wyobrazić sobie Twoją flustracje :/ trzeba dzialac caly czas mimo wszystko :) trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    Tak tak, bede działać, ale powoli zastanawiam sie, czy nie lepiej oswajać sie z myślą, ze bede bezdzietna i basta. Jak to zrobić? Psycholog? Jakieś inne forum dla tych, którzy chcieli, ale im nie wyszło?

    Nie wiem...

    Shafuli lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Noeli Przyjaciółka
    Postów: 88 51

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, wszystko bedzie dobrze! Myśl pozytywnie, nie stresuj sie bo stres niestety przeszkadza! Wiem, bo w szczęśliwym miesiącu bardzo ale to bardzo pracowałam nad tym aby mniej sie stresować i kto wie - moze to pomogło! Moze to śmiesznie zabrzmi ale stosowałam dietę a glownie koktajle płodności ;-) i bardzo dobrze sie po nich czułam ! Słowem, wszystko to co pomaga ma dobre samopoczucie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 21:31

    Lady In Red lubi tę wiadomość

    km5sqtkf7r0h04nm.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Noeli. Przyznaje, ze trochę mam kryzys. Przytyłam, mało sportu uprawiam ostatnio, praca doprowadza mnie do szału. Naprawdę, depresja jest ostatnia rzeczą, której teraz potrzebuje :/
    Tak czy siak - trzymajcie za wyniki małżonka i dzisiejsza IUI :)

    Allmita, Shafuli lubią tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady In Red wrote:
    Dzięki, Noeli. Przyznaje, ze trochę mam kryzys. Przytyłam, mało sportu uprawiam ostatnio, praca doprowadza mnie do szału. Naprawdę, depresja jest ostatnia rzeczą, której teraz potrzebuje :/
    Tak czy siak - trzymajcie za wyniki małżonka i dzisiejsza IUI :)

    oj to juz dziś!! no to kciukam tu i pod wykresem..:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    oj to juz dziś!! no to kciukam tu i pod wykresem..:)

    Dzięki, ale jest lipa. Wyniki znów poszły w dół i nie spełniały normy, wiec szanse sa żałośnie małe. Juz umówiłam sie na kolejne spotkanie, zeby omówić "następne kroki".
    Jak siedziałam w tej poczekalni, to rozdzwoniły sie telefony i tylko słyszałam jak recepcjonistki rozmawiają ze świeżo zaciazonymi: "och wspaniałe, gratuluje!" Przy kolejnym "gratuluje" rozbeczałam sie przed recepcjonistka.

    Jedno jest pewne - jak juz dostanę ten okres, to sie tak spiję, ze moim głównym życiowym problemem będzie wstanie z łóżka dnia następnego ;)

    Shafuli lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiesz to że im tam idzie w tym ośrodku to dobrze akurat..;) gorzej jakby wszystkie telefony odbierały i mówiły "oj trudno,moze nastepnym razem"...

    rozumiem ze jesteś podłamana...kurcze dziwne jest że raz ma ten Twój wyniki dobre a raz nie...:(

    która to jest Twoja insemka,przypomnij?

    Lady In Red lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, podoba mi sie Twoja teoria z ośrodkiem.
    Mój ma generalnie cały czas złe wyniki, tylko raz mu sie udało ;)
    A insemka jest trzecia i ostatnia.

    Allmita lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia.....

    i co dalej jesli..? myslisz o in-vitro?

    z drugiej strony Tobie potrzebny jhest tylko jeden plemnik.JEDEN....moze gdzies sie tam zaplątał i doszedł gdzi9e trzeba..:)

    P.S polubiłam Twoja wypowiedz za 1 zdanie,2 zdanie oczywiscie mi sie nie podoba..;)
    a trzecie mozna róznie interpretować..;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 11:00

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, byłoby iście zajebiscie, gdyby sie znalazł plemnik robocop. Ale jesli nie, to myśle o IVF. Zamierzam dać organizmowi odpocząć a potem, jesli lekarze pozwolą (bo ja mam niestety nadwątlone zdrowie i moge sie do in vitro nie nadawać - zdania sa podzielone), to podejdę do IVF.

    A jak nie, to psy, podróże dookoła świata, napisanie książki, smukła sylwetka, balety i obrzydliwie udana kariera zawodowa.

    [SARKAZM - jakby ktoś miał watpliwości]

    Shafuli, Allmita, olka30 lubią tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Noeli Przyjaciółka
    Postów: 88 51

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, trzymam mocno kciuki!!! A na podróże i resztę masz nadal czas - na razie myśl pozytywnie !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 23:01

    Lady In Red lubi tę wiadomość

    km5sqtkf7r0h04nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, tak Cie czytam i sobie myślę, że myślę podobnie :P

    Ja 3 razy insemka do końca roku i papapa starania.
    Psa kupuję - rasa juz wybrana. Robię remont sypialni i mieszkania i nowy motocykl ...a może dom kupię za kilka lat... z ogrodem i będę sobie sama w nim siedziała w hamaku i czytała książki w cieniu drzew, popijając zimne browary zakupione na jednych z fantastycznych wycieczek ;)

    P.S - ale trzymam kciuki za to Wasze III podejście... a jakby co to z browarem na końcu drogi, będę czekać :) Całusy :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 20:20

    Lady In Red, Allmita lubią tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf jaka rasa zdradź.....:) łysol tez?

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ