X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4linka trzymam mocno kciuki za ten miesiac!!

    za Wszystkie Hot 30 :)

    K4lina lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:50

    madziallena lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 1 lutego 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:50

    madziallena lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) na wzajem ;)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 1 lutego 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis to musiala byc owulka.... bol z prawego jajnnika ogromna chcica na sex sluzu co nie miara jak myslicie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 14:56

    K4lina lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć.U mnie test owulacyjny był pozytywny 2 dni po dużej ilości śluzu, a ovufriend wyznaczyło mi owulke 4 dni po tej dużej ilości śluzu. I sama już zgłupiałam i fiksuje :)No ale każda z nas jest inna....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tutaj nowa ;). Staramy się z mężem od dzidzię w sumie 3 miesiąc. Niestety zdarzyło się u mnie poronienie w 5 tgc. Teraz zastanawiam się czy nie przyblokowało mnie to wszystko. Chciałam zapytać jakie firmy kupujecie test owulacyjne??? mam na myśli z apteki czy np. z Rossmana? czy przed planowaniem robiłyście Sobie jakieś specjalistyczne badania?

    madziallena lubi tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj MINIKA_31. No badania to podstawa będziesz miała jasną sytuacje a w razie jakiś problemów wdrożyć leczenie i nie potrzebnie nie tracić cykli...Osobiście miałam robione badania na poziom Lh, Fsh,Tsh,Testosteron.Estradiol,Prolaktyne,Progesteron.Jeśli chodzi o testy owu kupowałam z Rossmanna ale dla mnie maja za wysoką czułość bo 40 i według nich nigdy nie miałam owulacji chociaż była potwierdzona monitoringiem więc zaczęłam się zaopatrywać w testy owu w aptece i kupuje LH Vitam o czułości 25 i wszystko mi pięknie wychodzi.3 miesiące starań to nie wiele czasu także bądź dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 15:54

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 1 lutego 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minika witaj :) ja jedynie moge cie wesprzec duchowo bo co do badan nie mam zielonego pojecia bo sama nie robila i mieszkam zagranica ;)

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 1 lutego 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 Witaj!!!! :)

    madziallena, mnie też bolał jajnik przy owulacji, a na następny dzień zmienił się śluz z rozciągliwego na lepki. Patrzyłam na Twój wykres i możliwe, że owulkę miałaś wczoraj, bo dziś piękny skok temperaturki !!!!
    W ostatnim cyklu tuż po owulacji całe podbrzusze i jajniki napieprzały u mnie kilka dni.
    Trzymam kciuki!!!! :)

    madziallena lubi tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 1 lutego 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK oby oby :) to teraz czekam na testowanie mysle ze 14luty moze juz cos bedzie wiadomo ale bylby prezent :)

    a jak sie czujesz?

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!! Miło Was poznać ;). Mam nadzieję że szybko uda Nam się mieć małe fasolki w brzuszkach. z badań robiłam w 21 dnc progesteron - wynik 14 ng/dl i PRL - 16 ng/dl. Czy któraś z Was ma niedoczynność tarczycy - ch. Hashimoto?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo te testy z Rossmanna raz pokazują, że była owu, raz że nie ma. Temperatury mam niskie, 36,10-15. Od dwóch dni 36,40. Portal mi wyliczył, że owu mam mieć 3 dni temu, a tu -nic! No i też prawy jajnik booooli jak nie wiem co!
    Ładna była dziś pogoda, ale humoru nie mam jakoś...

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 1 lutego 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem 6 dni po owu według ovufried a @ wyznaczyło mi na 9 lutego.Bolą mnie jajniki czasem mocniej czasem mniej i do tego dzisiaj pojawiło się napięcie w pobbrzuszu i delikatny ból....Tempka ładnie rośnie od owulacji ani jednego spadku przez te 6 dni ale chyba umre z niepewności do 9 lutego....Tak się boję że może znowu się nie uda :( ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 18:28

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:51

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Prawy jajcor dalej pobolewa....sluzu nie ma temka spadla duzo...ciekawe czy ta owulka byla wczoraj czy nie...
    poszlabym na silownie ale nie jest wskazane przegrzewanie sie...

    Milej niedzielki :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 2 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy ovu znowu oszukuja, wyszedł pozytywnie 3 dni temu a tempka spada. Czytałam że tak czase jest (u mnie w poprzednim cyklu też tak było) , że organizm przygotowuje sie do ovu wiec testy wychwytują hormon...ale w ostatniej chwili może się rozmyślić i pęcherzyk nie pęka i po paru dniach dojrzewa następy. Eh chyba trzeba sie pogodzić z myślą że znowu będzie to ok 25dc...po cichu liczyłam na jakiś wcześniejszy termin

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek ::)

    Mi owu też ściemnia - wczoraj miałam typowy objawy owulacji - ból jajnika nie do zniesienia temperaturę wieczorem, a owu wyznaczył termin owu 3 dni temu.Raczej komp się pomylił :) Wczoraj od tego bólu niemal nie zeszłam. Rano miałam skok od 36.41 do 36.67. Więc komu mam wierzyć,co?

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wyznaczyl poczatek dni plodnych na dzis a mnie sie wydaje po oznakach ze ovu mialam wczoraj... wiec wierze w to co moj organizm mi pokazuje :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny chyba nie ma co do końca ufać ovufriend. Ważne jest umieć odbierać własne sygnały i działać spontanicznie ;)i wyłączyć głowę bo inaczej może nic z tego nie być.

    Annushka lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ