Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4linka trzymam mocno kciuki za ten miesiac!!

    za Wszystkie Hot 30 :)

    K4lina lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:50

    madziallena lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 1 lutego 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:50

    madziallena lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) na wzajem ;)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 1 lutego 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis to musiala byc owulka.... bol z prawego jajnnika ogromna chcica na sex sluzu co nie miara jak myslicie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 14:56

    K4lina lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć.U mnie test owulacyjny był pozytywny 2 dni po dużej ilości śluzu, a ovufriend wyznaczyło mi owulke 4 dni po tej dużej ilości śluzu. I sama już zgłupiałam i fiksuje :)No ale każda z nas jest inna....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 15:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tutaj nowa ;). Staramy się z mężem od dzidzię w sumie 3 miesiąc. Niestety zdarzyło się u mnie poronienie w 5 tgc. Teraz zastanawiam się czy nie przyblokowało mnie to wszystko. Chciałam zapytać jakie firmy kupujecie test owulacyjne??? mam na myśli z apteki czy np. z Rossmana? czy przed planowaniem robiłyście Sobie jakieś specjalistyczne badania?

    madziallena lubi tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj MINIKA_31. No badania to podstawa będziesz miała jasną sytuacje a w razie jakiś problemów wdrożyć leczenie i nie potrzebnie nie tracić cykli...Osobiście miałam robione badania na poziom Lh, Fsh,Tsh,Testosteron.Estradiol,Prolaktyne,Progesteron.Jeśli chodzi o testy owu kupowałam z Rossmanna ale dla mnie maja za wysoką czułość bo 40 i według nich nigdy nie miałam owulacji chociaż była potwierdzona monitoringiem więc zaczęłam się zaopatrywać w testy owu w aptece i kupuje LH Vitam o czułości 25 i wszystko mi pięknie wychodzi.3 miesiące starań to nie wiele czasu także bądź dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 15:54

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 1 lutego 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minika witaj :) ja jedynie moge cie wesprzec duchowo bo co do badan nie mam zielonego pojecia bo sama nie robila i mieszkam zagranica ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 1 lutego 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 Witaj!!!! :)

    madziallena, mnie też bolał jajnik przy owulacji, a na następny dzień zmienił się śluz z rozciągliwego na lepki. Patrzyłam na Twój wykres i możliwe, że owulkę miałaś wczoraj, bo dziś piękny skok temperaturki !!!!
    W ostatnim cyklu tuż po owulacji całe podbrzusze i jajniki napieprzały u mnie kilka dni.
    Trzymam kciuki!!!! :)

    madziallena lubi tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 1 lutego 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK oby oby :) to teraz czekam na testowanie mysle ze 14luty moze juz cos bedzie wiadomo ale bylby prezent :)

    a jak sie czujesz?

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!! Miło Was poznać ;). Mam nadzieję że szybko uda Nam się mieć małe fasolki w brzuszkach. z badań robiłam w 21 dnc progesteron - wynik 14 ng/dl i PRL - 16 ng/dl. Czy któraś z Was ma niedoczynność tarczycy - ch. Hashimoto?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo te testy z Rossmanna raz pokazują, że była owu, raz że nie ma. Temperatury mam niskie, 36,10-15. Od dwóch dni 36,40. Portal mi wyliczył, że owu mam mieć 3 dni temu, a tu -nic! No i też prawy jajnik booooli jak nie wiem co!
    Ładna była dziś pogoda, ale humoru nie mam jakoś...

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 1 lutego 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem 6 dni po owu według ovufried a @ wyznaczyło mi na 9 lutego.Bolą mnie jajniki czasem mocniej czasem mniej i do tego dzisiaj pojawiło się napięcie w pobbrzuszu i delikatny ból....Tempka ładnie rośnie od owulacji ani jednego spadku przez te 6 dni ale chyba umre z niepewności do 9 lutego....Tak się boję że może znowu się nie uda :( ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 18:28

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:51

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Prawy jajcor dalej pobolewa....sluzu nie ma temka spadla duzo...ciekawe czy ta owulka byla wczoraj czy nie...
    poszlabym na silownie ale nie jest wskazane przegrzewanie sie...

    Milej niedzielki :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 2 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy ovu znowu oszukuja, wyszedł pozytywnie 3 dni temu a tempka spada. Czytałam że tak czase jest (u mnie w poprzednim cyklu też tak było) , że organizm przygotowuje sie do ovu wiec testy wychwytują hormon...ale w ostatniej chwili może się rozmyślić i pęcherzyk nie pęka i po paru dniach dojrzewa następy. Eh chyba trzeba sie pogodzić z myślą że znowu będzie to ok 25dc...po cichu liczyłam na jakiś wcześniejszy termin

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek ::)

    Mi owu też ściemnia - wczoraj miałam typowy objawy owulacji - ból jajnika nie do zniesienia temperaturę wieczorem, a owu wyznaczył termin owu 3 dni temu.Raczej komp się pomylił :) Wczoraj od tego bólu niemal nie zeszłam. Rano miałam skok od 36.41 do 36.67. Więc komu mam wierzyć,co?

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wyznaczyl poczatek dni plodnych na dzis a mnie sie wydaje po oznakach ze ovu mialam wczoraj... wiec wierze w to co moj organizm mi pokazuje :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny chyba nie ma co do końca ufać ovufriend. Ważne jest umieć odbierać własne sygnały i działać spontanicznie ;)i wyłączyć głowę bo inaczej może nic z tego nie być.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ