X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:49

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w zeszłym miesiącu brałam FEMIBION!!!!

    A co do imion, to mój mąż wybrał:
    dla chłopca Arnold - bo lubi Terminatora
    dla dziewczynki Zygota - bo poznał nowe słowo ;)

    IK
    bjmAp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka wrote:
    Annushka, w takim razie jak długo trwają Twoje cykle?
    Niektórzy lekarze twierdzą, że takie wahania temperatur mogą wskazywać na cykl bezowulacyjny.
    Ale ja tutaj już nie takie rzeczy widziałam ;) wiec uszy do góry.
    Jeśli masz długie cykle to pewnie owulka jeszcze przyjdzie :)

    No ostatni miałam 35 dni ;) A tak ogólnie to 32-26 dni, czasami bywało 28...
    Też mam podejrzenie, że ten cykl będzie bez owu, poza tym, że pęcherz mam w prawym jajniku, a z 3 lata temu było podejrzenie na poli jajniki. Niby później wszystko było w normie,ale...
    Dziś zrobiłam ok 13 test LH i druga kreska słaba, ale widoczna, może jak wieczorem powtórze, to będzie szansa.
    Ale nie dołuję się - jak nie teraz, to w marcu! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK wrote:
    Ja też w zeszłym miesiącu brałam FEMIBION!!!!

    A co do imion, to mój mąż wybrał:
    dla chłopca Arnold - bo lubi Terminatora
    dla dziewczynki Zygota - bo poznał nowe słowo ;)

    No! widzę,że nadzieja jest, co? ;))

    Fan Terminatora - jeszcze coś do zniesienia, mój jest fanem Obcego... i pieniędzy :) Boję się pytać, jakie imiona by wymyślił ;) Chłopczyk - Ali (od Alien) lub Frank (od franka szwajcarskiego); Dziewczynka - Alicja (od Aliena) lub Penny (od waluty ang.) :D ....

  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też lubi Obcego!!!!!
    Wolę Alicję od Zygoty ;)
    Jak ja bym miała wybierać, to chyba Zuzanna :)

    Annushka lubi tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK wrote:
    Mój też lubi Obcego!!!!!
    Wolę Alicję od Zygoty ;)
    Jak ja bym miała wybierać, to chyba Zuzanna :)

    Susie Q ;)Znasz to? :)Film/piosenka, rok '95 ;) Piosenka starsza

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zygota to dosyć oryginalnie :) ja zaczęła brać wiesiołek + wit B w tym cyklu i mam wrażenie ze się śluz poprawił od 3 dni widnisty wiec może ovu przyjdzie wczesniej niż ostatnio.. Tylko gdzieś czytalam ze efekty z wiesiołka są dopiero po 3 msc a nie w pierwszym cyklu.... A co do imion to mi się podoba Liliana i Tobiasz :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla chłopca chciałabym Tymon.
    A na razie odebrałam wyniki: Beta 352,7, progesteron 34,22 :)
    Teraz czekam na usg :)

    Annushka, K4lina lubią tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 21:58

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czytalam właśnie i ze wit B wspomaga ovu ..wiec może jest jakas szansa na krótszy cykl:) test ovu mi wczoraj wyszedł prawie pozytywnie ... Tylko tempka mi szaleje przez przeziębienie

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj,oj!W zeszlym m-cu bylam przeziebiona i bralam tam rozne syropy-tabletki na kaszel itp.,a w ok.25.gru mialam taaaaaaaaaaaaaki rozciagliwy sluz :-) Wiec, Agis moze to przeziebienie to na plus wyjdzie :-) To tak, teoretycznie :-) haha

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Czułam że ten cykl będzie inny...A więc od około pół roku zawsze cykle 27dniowe a dzisiaj mi ovufriend wyznaczyło owulacjie na 26 stycznia (nasza 6 rocznica ślubu) a @ na 9 lutego więc się poprzesuwało...Według moich obliczeń gdyby ten cykl miał być 27 dniowy jak ostanio miało to miejsce to @ była by 6 luteg.Niby nie dużo ale jednak cykl 30 dniowy według wykresu. Dużo serduszkowaliśmy w tym czasie ale się nie łudzę bo niby dlaczego miało by być inaczej niż do dotychczas....Zwasze dostawałam @ więc zapewne teraz też tak będzie...Po prostu nie wierze że mogło by się udać po tylu niepowodzeniach...Jakaś deprecha mnie dopada....

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisia sie strasznie zdołowałam w pracy i mam zepsuty humor :((((
    buuuuuuuuu

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ma doła bo tak jak kilka dni temu wam pisałam że gdzie nie wyjde to ciężarne albo niemowlaki. I tak dzisiaj byłam w przychodni na komisji lekarskiej o ustalenie procentu od uszczerbku na zdrowiu i przyszła młoda dziewczyna ja wiem max 21 lat z niemowlaczkiem chłopcem na kontrole do chirurga (nie wiem co mu było) taki był śliczny....pomyślałam sobie czy i ja kiedyś się doczekam aż mnie w sercu ściskało :(

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina doczekasz się, jak my wszystkie :)

    Tina82 lubi tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam depreche... dostalam niezla propozycje w robocie ale... poproszono mnie bym na pare miesiecy odlozyla planowanie dzidziusia i co ja mam teraz zrobic :(

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziallenka takie propozycje są niemoralne... a co jak odłożysz , przyjmiesz pracę, a potem okaze się ze zaszłaś w ciążę? nie można takich ofert składać :( szkoda, że w ogóle wiedzą, że się starasz... ja 1,5 roku temu odłożyłam starania bo chciałam zmienic pracę, mimo iż miałam ciepłą posadkę...8 lat pracy i "należało mi się rodzić " I teraz mam... w wrzesniu decyzja o dziecku i poronienie, do dzisiaj ciąży brak...
    Rób ja uważasz i podpowiada Ci intuicja :) Bo to Twoje życie i nikt nie może nim manipulować :)

    Tina82 lubi tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4lina popieram...

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Dziewczyny!
    Ja już się staram 13 cykl :-( Jakbym jeszcze miała odkładać starania, to chyba bym się prędzej menopauzy doczekała niż ciąży ;-)
    Sama staram się teraz o ważny dla mnie awans, który byłby ukoronowaniem całego dłuugiego etapu mojej dotychczasowej kariery zawodowej, a jednocześnie staram się o ciążę najbardziej intensywnie, jak się tylko da!
    Jeśli zajdę i jednocześnie dostanę wymarzone stanowisko, tylko podwójnie się ucieszę - bez przesady, nie będzie mnie parę miesięcy (nie uważam, żeby ciąża była chorobą, więc jeśli tylko będzie wszystko OK - nie zamierzam nadużywać zwolnień lekarskich, w związku z czym w moim wypadku w grę wchodzi tylko urlop macierzyński), a potem wrócę i ze zdwojoną energią będę pracować ku chwale Ojczyzny ;-)

    Tina82, K4lina lubią tę wiadomość


  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis wrote:
    Tez czytalam właśnie i ze wit B wspomaga ovu ..wiec może jest jakas szansa na krótszy cykl:) test ovu mi wczoraj wyszedł prawie pozytywnie ... Tylko tempka mi szaleje przez przeziębienie

    Mnie z kolei witamina B6 (w dawce 50mg) wydłużyła fazę lutealną, która była na granicy normy - 11 dni, a teraz min. przepisowe 12 dni :-)


‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ