X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na razie tez nie mam jeszcze problemu z serduszkowaniem bo jestem jeszcze w domu do 17 lutego a potem, no cóż będzie ciężko bo się troszkę będziemy mijać i znów się będę wkurzać że ja tu mam owulke a mąż w pracy i tak się można starać do usranej śmierci ( sorki za wulgaryzm poniosło mnie troszke) ehhh pokręcone to wszystko...

    madziallena lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zycie to nie jebajka .... no ale coz a noz uda nam sie serduszkowac w ten najwazniejszy dzien i pyknie :)

    Tina82, IK lubią tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:48

    K4lina, IK lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nata wrote:
    a u mnie czasem jest tak, że wieczorem mam taką samą jak rano :-)

    ooo kogo ja tu widzę :)))) no Ty kochana to masz wszystko jak w zegarku zawsze równiutko ;-)
    trzymam kciuki, bo widzę, że tam się coś dzieje u Ciebie :))) <3

    Nata lubi tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo przepraszam, że nic nie piszę, ale objawy dają się we znaki... Jestem na maksa zmęczona i cały czas śpiąca. Śpię dużo, zasypiam o 22:00, wstaję o 9:00. Mój tydzień wygląda bardzo monotonnie: wstaję, szykuję się do pracy, wracam, jemy kolacje idę spać. Serio, nie mam na nic siły i komputerka też nie odpalałam. Dodatkowo bóle brzucha doszły wczoraj. Dokładnie takie jak miesiączkowe i nawet w nocy budziły. Trochę się tym przestraszyłam i dzisiaj rano skontaktowałam z lekarzem. No i podobno to jest norma, wszystko się rozszerza, rośnie i boli. Zrobiłam research wśród koleżanek i niektóre takie bóle miały przez cały pierwszy trymestr. Jutro ide na drugą bete, a za tydzień na usg i tu się wszystko okaże, czy będzie serduszko :)
    Za chwilę nadrobię zaległości w Waszych postach!!!! :)

    pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą, żeby się udało!!! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 22:55

    K4lina, Annushka lubią tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w końcu :) oczywiście wybaczamy, ale martwimy się <3 odpoczywaj sobie do woli i trzymam kciuki za dobre wieści :)

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się zaglądać regularnie w pracy :)
    Ściskam Was Kochane i dobranoc!!! :)

    IK
    bjmAp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK wrote:
    Bardzo przepraszam, że nic nie piszę, ale objawy dają się we znaki... Jestem na maksa zmęczona i cały czas śpiąca. Śpię dużo, zasypiam o 22:00, wstaję o 9:00. Mój tydzień wygląda bardzo monotonnie: wstaję, szykuję się do pracy, wracam, jemy kolacje idę spać. Serio, nie mam na nic siły i komputerka też nie odpalałam. Dodatkowo bóle brzucha doszły wczoraj. Dokładnie takie jak miesiączkowe i nawet w nocy budziły. Trochę się tym przestraszyłam i dzisiaj rano skontaktowałam z lekarzem. No i podobno to jest norma, wszystko się rozszerza, rośnie i boli. Zrobiłam research wśród koleżanek i niektóre takie bóle miały przez cały pierwszy trymestr. Jutro ide na drugą bete, a za tydzień na usg i tu się wszystko okaże, czy będzie serduszko :)
    Za chwilę nadrobię zaległości w Waszych postach!!!! :)

    pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą, żeby się udało!!! :*

    Gratuluję!!!! Zdrówka ;)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :) Witam z rana prosto z pracy, ponieważ jestem na chorobowym, więc siedzę w pracy.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochana, nie no to zupełnie normalny stan rzeczy, żeby na L4 siedzieć w pracy... zmykaj do domku :)

    mnie dziś obudził masakryczne kłujący ból lewego sutka i postanowiłam przed pracą się dokształcić w necie.. bo już fiksuję, nie wiem czy t aowu była u mnie, czy nie, ale miałam/mam wszystkie jej objawy, tylko temp słabo mi podskoczyła, ale podobno tyle wystarczy, tylko żeby dalej zechciała rosnąć!

    Pozdrawiam miłe Panie i udanego dnia Wam życzę :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:48

    olka30, IK lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by się dało to bym poszła.. Zwłaszcza że się czuję jakbym miała gorączkę, płonę..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Jak by się dało to bym poszła.. Zwłaszcza że się czuję jakbym miała gorączkę, płonę..

    olka, praca - nie wilk! A zdrówko jedno mamy i to zwłaszcza teraz! Choroba może pokręcić plany! ;/ DO DOMU MARSZ!!!!!!!!!!!!!!

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:48

    olka30 lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MI nie pracodawca rzuca kłody pod nogi, tylko koleżanka która teoretycznie ma mnie zastępować jak mnie nie ma, a która nie tylko tego nie robi tylko wszystko mi zostawia na biurku (nawet pisma urzędowe z term. odpowiedzi do kilku dni), to jeszcze jest chora i mi napisała że nie przyjdzie. Moja choroba jest mniej ważna. W tamtym roku naliczyłam, że miała łącznie 2 mies. wolnego, bo ma dziecko małe więc jak jest chora to bierze na nie opiekę i ma w nosie wszystko. Nie mówiąc że się spóźnia, bo odwozi dziecko do przedszkola i jakoś tak nie widać żeby to odrabiała, a wypłatę ma kilka stów wyższą niż ja i zawsze jej mało. Nie cierpię jej serdecznie.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    MI nie pracodawca rzuca kłody pod nogi, tylko koleżanka która teoretycznie ma mnie zastępować jak mnie nie ma, a która nie tylko tego nie robi tylko wszystko mi zostawia na biurku (nawet pisma urzędowe z term. odpowiedzi do kilku dni), to jeszcze jest chora i mi napisała że nie przyjdzie. Moja choroba jest mniej ważna. W tamtym roku naliczyłam, że miała łącznie 2 mies. wolnego, bo ma dziecko małe więc jak jest chora to bierze na nie opiekę i ma w nosie wszystko. Nie mówiąc że się spóźnia, bo odwozi dziecko do przedszkola i jakoś tak nie widać żeby to odrabiała, a wypłatę ma kilka stów wyższą niż ja i zawsze jej mało. Nie cierpię jej serdecznie.
    Oh, to taka polska mentalność. Wiesz, jak dasz po sobie znac, że jesteś osobą, która jest odpowiedzialna i sumienna,inni to wykorzystują bez skrupułów. Niestety, nie zmienimy tego. Więc albo pozwalać na takie traktowanie, albo walczyć z wiatrakami :/
    A może o czymś przyjemniejszym pogawędzimy, co? :)
    Np., jak tam macie ze śluzem? U mnie - cały czas lepki! Ali wodnistego, ano rozciągliwego nie widać! :/

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 21:58

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołka bierzesz Annushka?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, trochę mnie nie było - praca. Na szczęście, elastyczna forma ;)
    No właśnie raczej tak na 2 tyg. przed okresem ;) :) Ja raczej okres "nastawiam" po oznakach owulacyjnych: duże bolące piersi i naoliwienie ;)
    Olka, wesolka nie biorę. Ale zaczęłam brać FEMIBION i tam mam:
    kwas (800), B1, b2, b6, b12, biotyna, niacyna, kwas pantotenowy, beta-karoten, wit C, wit D, wit E, magnez, żelazo, cynk, jod, miedź, mangan.
    Farmaceutka w aptece mówiła, że już nic nie trzeba - za dużo będzie! :)

  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka potrawy ala chińskie polecam zagęszczać mąką ziemniaczaną :-) wtedy wychodzą jak w barze chińskim :-D

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ