X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    Właśnie dziewczyny chyba nie ma co do końca ufać ovufriend. Ważne jest umieć odbierać własne sygnały i działać spontanicznie ;)i wyłączyć głowę bo inaczej może nic z tego nie być.

    Zgadzam się ;)
    Poza tym, skoro się mówi, że organizm kobiety=wielka niewiadoma, skąd system ma wiedzieć, co i jak ;)
    Dziś już mi nic nie dolega, więc oficjalnie zaznaczyłam na wykresie owu na wczoraj ;)

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, przyjmiecie mnie do siebie? jestem rocznik 82, jestem po niedawnym poronieniu i czekam na zielone swiatlo od lekarza by moc sie ponownie starac.
    pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    hej dziewczyny, przyjmiecie mnie do siebie? jestem rocznik 82, jestem po niedawnym poronieniu i czekam na zielone swiatlo od lekarza by moc sie ponownie starac.
    pozdrawiam

    Cześć bella, jasne ;)
    Chyba ja mam dziś tu "dyżur". Trzymamy kciuki za "zielone" :)

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annushka wrote:
    Cześć bella, jasne ;)
    Chyba ja mam dziś tu "dyżur". Trzymamy kciuki za "zielone" :)
    :-)
    wizyta u ginekologa dopiero za pare dni, mam nadzieje, ze wszystko wrocilo do "normy" po zabiegu.

    Annushka lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella82 fajnie ze wpadlas bedzie nas wiecej do wspolnego wspierania :)

    bella82 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś pozwolę sobie na marudzenie.
    Wczoraj skręcałam się z bólu wieczorem. Bolało w okolicach prawego jajnika.
    W sumie mi to tam zaczęło boleć już w 4 dniu cyklu, ale gin w 14 d.c. powiedział, ze wszystko OK, torbieli nie ma, jest pęcherzyk 17mm i ma pęknąc za 3 dni.
    Robiłam test owulacyjne - negatywne cały czas, brak śluzu. W czwartek pojawił się pierwszy pozytywny test plus coś w rodzaju śluzu.
    Dziś myślałam, ze już po bólu, ale nie - boli mi prawy jajnik, oczywiście, nie tak intensywnie jak wczoraj, ale jednak.
    Na zagnieżdżenie się moim zdaniem za wcześnie, więc stad moje pytanie: CO TO MOŻE BYĆ?????
    Marudna jestem, wiem. Ale powoli zaczyna, się denerwować! :/

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annushka niestety nie moge pomoc, nie moge wejsc na Twoj wykres wiec nie wiem na jakis etapie cyklu jestes.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    Annushka niestety nie moge pomoc, nie moge wejsc na Twoj wykres wiec nie wiem na jakis etapie cyklu jestes.

    Wykresowi nie ufam! Bo jak już pisałam wcześniej, wtedy,kiedy "gratuluję!dziś masz owulacje!" wg.wykresu, nie miałam śluzu, ani temp.stosownej.;)
    Za to z moich obserwacji personalnych, owu miałam wczoraj, czyli jakieś 3 dni po "przepowiedni". Temp. skoczyła dziś rano, więc "Szanowny owu! ... You are WRONG!".
    Ale nie zmienia to faktu, że booooli cholerstwo!

    https://ovufriend.pl/graph/ac5f9fe6d116880947ec0da70f8c8e32

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj bella82 w kupie zawsze raźniej :)
    Annushka mnie jajniki też bolały przed owu i to dość mocno ale ja biore Clo i tak myślę że to od tego.Po owulacji miałam spokój aż na jeden dzień i znowu mnie tam coś pika raz prawy raz lewy.Wczoraj dodatkowo miałam takie dziwne napięcie w podbrzuszu i taki jakby delikatny ból oraz ból pleców.Dzisiaj jak na razie jest ok ale dzień się jeszcze nie skończył :)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejjj kurcze to jak to jest z tymi jajcorami bola w trakcie ovu czy przed ?? bo mnie drugi dzien bola a dzis mi doszlo klucie w macicy... jestem zielona :/

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    ejjj kurcze to jak to jest z tymi jajcorami bola w trakcie ovu czy przed ?? bo mnie drugi dzien bola a dzis mi doszlo klucie w macicy... jestem zielona :/

    Kochana, jak zawsze to zagadka ;)
    Nie ma co się chyba wzorować na innych, tylko indywidualnie <shrug>.

    Tak, na rozluzowanie atmosferry powiem, że w czwartek byłam u dentysty: najpierw mój Mąż miał w domu chomika, a dziś rano - ofiarę przemocy domowej <laugh>. Mało tego, że spuchnięta, to jeszcze zrobiły mi się siniaki.
    Hhhmm, jak nie będział chciał <3 - na obdukcję pojadę ;D

    Tina82, madziallena, sylwanka26 lubią tę wiadomość

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane, szczególnie 2 nowe duszyczki Minika i Bella :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 17:15

    MINIKA_31, bella82 lubią tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:51

    K4lina lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    ejjj kurcze to jak to jest z tymi jajcorami bola w trakcie ovu czy przed ?? bo mnie drugi dzien bola a dzis mi doszlo klucie w macicy... jestem zielona :/

    ogólnie bolą przy owulacji (około) , ale w 2 fazie cyklu mogą boleć nawet do @, albo do zielonej kropki :)

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    hej dziewczyny, przyjmiecie mnie do siebie? jestem rocznik 82, jestem po niedawnym poronieniu i czekam na zielone swiatlo od lekarza by moc sie ponownie starac.
    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:51

    bella82 lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4lina, głowa do góry! zajdziesz! to bedzie Twój cykl! :)

    K4lina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wolno Nam się poddawać mimo ciężkich przeżyć. Dziewczyny na pewno się uda wiadomo, że fajnie byłoby jak najszybciej. Powiem Wam, że kiedyś nie zwracałam uwagę na kobiety w ciąży, a teraz praktycznie wszędzie je widzę. Czy Wy też tak macie?

    K4lina lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze kolo mnie nie ma kobiet w ciazy ale szwagierka ma 6 miesiecznego synka i jak dzis byla to ehhh az sie poplakalm jak poszla...

    jak tam u was niedziela?? bo ja chodze i podjadam z nudow ehh... juz odliczam do testowania czemu to musi az 2 tyg trwac :(

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziallena!

    Wiem co czujesz u mnie testowanie wypadnie podobnie ale od czasu poronienia nie testuję dopóki miesiączka spóźni się porządnie. staram się o tym nie myśleć i normalnie żyć tylko zastanawiałam się jak z ćw i basenem podczas starań??? zapomniałam zapytać ginka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    No właśnie nie wolno Nam się poddawać mimo ciężkich przeżyć. Dziewczyny na pewno się uda wiadomo, że fajnie byłoby jak najszybciej. Powiem Wam, że kiedyś nie zwracałam uwagę na kobiety w ciąży, a teraz praktycznie wszędzie je widzę. Czy Wy też tak macie?

    Minika, to wszystko zależy od naszego pokręconego kobiecego "śmietnika na szczegóły". Jak byś się odchudzała, wszędzie byś widziała kobiety ze szczupłą i wysportowaną sylwetką lub porównywała się do puszystych kobiet. Jakbyś chciała jechać w podróż, na którą Cie nie stać - dookoła byłyby znajome, koleżanki, znajomi znajomych, którzy tam już byli. My kobiety - jesteśmy uzależnione od komplikacji własnego życia, poprzez koncentrowanie się na tym "jak to jest u innych".
    Nie prościej jest koncentracja na "Jak mam JA"? :) To minie ;)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ