X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A obchodzicie Walentynki ;)?

    Annushka lubi tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z książek to Madame Antoniego Libery... uwielbiam!

    A od czasu do czasu podczytuję sobie kryminały... książki Agathy Christie, Trylogia Millenium Stiega Larssona... ale ich to chyba nie trzeba polecać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 15:43

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    A obchodzicie Walentynki ;)?

    Ja nie obchodzę i nigdy nie obchodziłam.

    Jednak jest 'impreza' kinie studyjnym, która rozpoczyna się koncertem, a zaraz po koncercie wyświetlany będzie film. Normalnie w życiu bym nie poszła do kina w walentynki, bo w ten dzień zawsze jest tam ciasno i chyba czułabym się głupio. Jednak w związku z tym, że to film połączony z koncertem, a bywalcami tego kina jesteśmy częstymi to idziemy, bo muzyką żyjemy... i filmami również :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 15:52

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i do domu... wydajnym pracownikiem to ja ostatnio nie jestem :)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walentynki hm... specjalnie tego nie obchodze...ale moj maz zawsze jakiegos kwiatka kupi :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez nie obchodzony..mój tylko lekko wypadał czy zamierzam cos planowac na 14 i jak usłyszał ze nie to sue ucieszył ze na mecz pójdzie :) Tacy z nas "romantycy" :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie obchodze,ale prezent zawsze dostaje ;-)

    madziallena lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 12 lutego 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracajac dzis z pracy widzialam krokusiki musialy dzis wyrosnac bo wczoraj nie bylo a to oznacza ze wiosna tuz tuz :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 12 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie momentalnie naszla ochota na piwko... i co maz otworzyl zlotego bazanta :) i dal pol z soczkiem :)

    monolog prowadze... dziewczyny zajete serduszkowaniem :P

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 12 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Nadrobiłam trochę Wasze posty ;)
    Z książek polecam bardzo Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian Ziemowita Szczerka (Laureat Paszportu Polityki).

    :)
    pozdrawiam Was Kochane!!! :)
    U mnie okej, trochę mdli, trochę pobolewa brzuch. Czekam na następne usg, za półtora tygodnia, a jutro badania krwi....

    Annushka, MINIKA_31, XYZ lubią tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK! Zdrówka, trzymamy kciuki!
    Dzięki za polecenie książki :)

    Ja dziś dostałam plamienia :/
    Czyli znam się tak dobrze, że wiedziałam, ze małpa będzie!

    Life is just unfair.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerzę powiem że też jakoś nie obchodzimy ale zawsze ktoś ma coś dla Siebie ;) dziś kupiłam grę planszową KOLEJKA - polecam wszystkim na zimowe wieczory ;) i jakoś mam dobry humor ;). Mam nadzieję, że mi się nie popsuje przez...

    Annushka nie przejmuj się - wiem że ciężko bo człowiek do końca ma nadzieję. Ale może to jeszcze nie ten czas ;(. Na pewno będzie dzidzia...jak nie teraz to może w następnym cyklu.

    Nie nastawiam się bo najgorsze jest rozczarowanie. Po tak wczesnych objawach i temp nie da się zgadnąć czy jest się w ciąży może i to czasem lepiej dla NAs.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dziś prezent pocieszenia - parowar.

    MINIKA, dzięki za wsparcie.
    Nie nastawiam się. Pewnie tak miało być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzisz to bardzo fajny prezent ;) ja dostałam 2 hernaty na dzień i na noc ;) i piękne żele pod prysznic ;)

    Życzę miłego serduszkowania i dobrych snów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 21:50

    Annushka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny,

    Obudziłam się dziś o 3.30 i nie mogłam spać.
    Dziwne, temp skoczyła mi mocno, chociaż wiem, że już @
    Sprawdziłam później temp.(bo na 3 g. zasnęłam), jeszcze bardziej mi podskoczyła.Więc, może infekcję jakąś mam?

    Ostatnio miałam morfologię całą robioną w sobotę i ogólne badania na infekcje - oprócz lekkiej anemii wszystko ok.

    Ale patrzyłam też na taki "książkowy" wykres i skok przed spadkiem(przed okresem)niby jest prawidłowy...
    Kobiece sprawy... :)

    PS. mój nowy parowar prezentuje się pięknie. Ale popsuł mi się czajnik kilka dni temu :) Więc dziś dostałam wiadomość, że kurier już nowy wiezie! Mój Mąż jest jak błyskawica. Wychodzi, że na te Walentynki będę miała aż 2 prezenty :)

    Chyba będzie trzeba też Mu coś kupić :)

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w ramach obchodzenia Walentynek (szerokim łukiem, hehe) idziemy na imprezę parapetówkową do znajomych. Trochę wina się poleje :-)

    Annushka lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam Mężowi poduszkę korekcyjną ;) na Walentynki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Dziewczyny nie zapominajmy o Naszych Samczykach ;) przecież też odgrywają bardzo ważną rolę ...Mój dostanie ode mnie czapkę bo zgubił ostatnio i znowu chorował. A wiecie jak infekcja i leki wpływają na poczęcie. Więc przyjemne z pożytecznym;)

    Anushka miałam przez pierwsze 3 dni miesiączki ok 37 C a potem spadła. Fakt jest taki, że teraz pełno wirusów w otoczeniu i trzeba uważać. Myślę, że jak przyjdzie wiosna i będzie więcej słońca to od razu dobre hormony podskoczą. ;)
    Mnie ovu po raz trzeci zmieniło dzień owulacji to śmieszne bo patrząc po śluzie to byłabym najbliżej drugiej opcji. Ale to tylko organizm ...więc mogą dziać się różne rzeczy ;) może podwójna owulacja;)?

    Annushka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    może podwójna owulacja;)?

    :) Może być i podwójna i potrójna, a nawet poczwórna - byle by była i była skuteczna! :)

    Czapka - to dobry pomysł. Ja dorzuciłabym jeszcze cieplejsze skarpetki, bo wszystkie choróbska idą zazwyczaj "od nóg" (babcia tak moja mówi). Mój już się nauczył, że nogi należy w cieple mieć zimą ;)
    Na szczęście (odpukać), mój choruje raz do roku w listopadzie ;)

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do ksiązek to Greya tez czytałam :)
    z tej samej serii to " dotyk i płomieć Crossa" choć bardzo podobne :)
    hmmm..z mocniejszych erotyków to jeszcze " przeznaczona do gry" a teraz jestem na serii " 80 dni zółtych i czertwonych" :):)
    a co do Walentynek, to kochamy sie przez cały rok ale jutro najpierw smigamy na siatkówke, 2h troche pobiegamy a pożniej na kolacje do znajomych Włochów :)
    i tak zleci :)

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ