X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzis podbrzusze pobolewa....nie moglam spac z wrazenia..

    Grzyby sa ciezkostrawne.

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie a moja wątroba lubi mi platac figle ...ale zawsze jadlam i było okej ..a dzisiejszy poranek był jakimś dramatem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 10:34

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny zatestowalam i jest cien cienia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :):):)
    WOW, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!Zarażaj, zarażaj, zarażaj ;-)
    Kolejna Ciężaróweczka z najlepszego rocznika :-)
    Oj, zielenieje nam to forum, zielenieje!
    Trzymaj się Kochana, dbaj o siebie, chuchaj - dmuchaj, niech Maleństwo rośnie zdrowow!
    Takie Walentynki, to ja rozumiem.

    IK lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny mam nadzieję że Madzia pozaraża Nas tymi wiruskami i dobrze zapoczątkuje ten miesiąc. To znaczy, że będzie więcej zafasolkowanych ;). Oby tak dalej ....
    Dziewczyny życzę dużo, dużo miłości i owoców miłości ;)))z okazji WALENTYNEK;).

    Annushka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Madzia :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie Kochane sle wam mase wiruskow!!!!!!

    MINIKA_31 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapię wirusy pełnymi garściami 0dance4.gif


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która następna testuje?

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zasadę, że nie testuję, tylko czekam aż małpisko się spóźni. A że dotąd skubana spóźniła się tylko raz... (a i tak dupa blada z tego była, a nie ciąża) :-(
    Do gina jestem umówiona na 25-go. To ma być 2 lub 3 dzień nowego cyklu.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minika, super fotka :) Twoje? :D

    Ja już nie testuję.
    Mam @ i teraz będę dopiero jakiekolwiek podejrzenia miała w kwietniu :( Owu mam na początku 2 tyg marca...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ to tak jak u mnie ;) musimy trzymać się razem ;). Mam nadzieję że nie będzie... ja po poronieniu też nie testuję- nie chce robić Sobie przykrości chociaż wiadomo że korci. A coś odczuwasz?

    XYZ lubi tę wiadomość

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TEż nie testuję, bzdura to jak dla mnie. Przecież jeśli się zaszło to będzie i tak wiadomo :) Trza siedzieć na dupie i (nie) czekać na okres :D

    Kava lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuję niczego specjalnego - takie tam zakłucie jajnika od czasu do czasu, czy pobolewanie podbrzusza, czyli standard w 2 fazie cyklu.
    Przez te miesiące obserwacji miałam już naprawdę WSZYSTKIE ciążowe objawy poza samą ciążą oczywiście ;-) Dlatego teraz staram się na to w ogóle nie zwracać uwagi, bo inaczej chyba bym już (do reszty) zwariowała.
    W ogóle to dawno już doszłam do przekonania, że zajście w ciążę, to bardziej jak wygrana w totolotka albo lądowanie kosmitów.
    I dlatego nie chcę się na nic nastawiać i tylko działam według planu - terminarza dni płodnych i harmonogramu wizyt u gina. Trochę to smutne, ale c'est la vie...
    Najważniejsze, to się nie poddawać. I co miesiąc zaczynać od nowa. Zawsze podświadomie odczuwałam nić porozumienia z Syzyfem :-)

    Annushka lubi tę wiadomość


  • Voila Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ

    podpisuję się pod tym co napisałaś w 100%

    dziewczyny, życzę wam dużo miłości w dniu dzisiejszym :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 15:44

    Annushka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś niespodziankę - popsuł mi się robot kuchenny!Bez niego, aktualnie, niestety, nie dam radę robić Mężowi obiadków (ma restrykcyjną dietę niemowlaka).
    Śmiałam się, że wczoraj trochę na tego robota narzekał, więc robot usłyszał i mamy Bunt Maszyn :)

    A u mnie - piękna pogoda ;)

    madziallena lubi tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    Która następna testuje?

    Ja niestety muszę testować przed miesiączką odkąd zaczęłam brać duphaston (a wcześniej luteinę). Zawsze kolejnego dnia po wzięciu ostatniej tabletki lekarz zalecił zrobić test i w razie pozytywnego, brać dalej duphaston. Niestety mam bardzo słaby progesteron i bez wspomagania najprawdopodobniej mała byłaby szansa na konkretne zagnieżdżenie.
    Ja też jestem zdania, że nie ma co testować przed datą ewentualnej miesiączki, ale niestety mus to mus.

    Testowałam dzisiaj, ale wiedziałam już, że na pewno będzie negatyw. Czuję się dokładnie jak przed miesiączką, także nie miałam złudzeń. Dla mnie szansa będzie dopiero w kolejnym cyklu, w którym robię HSG i zaczynam stymulację trozebaxem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowa do góry i do przodu ;)

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 dpo ale przez dzisiejsze poranne mdłości i mega skok to juz jak na szpilkach siedze ...staram się juz nie myśleć o "objawach" ale po dzisiejszej rewolucji jak tu nie mieć nadziei :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis wrote:
    Ja mam 3 dpo ale przez dzisiejsze poranne mdłości i mega skok to juz jak na szpilkach siedze ...staram się juz nie myśleć o "objawach" ale po dzisiejszej rewolucji jak tu nie mieć nadziei :)
    Ohoho!
    To nie zapeszam, ale kciuki trzymam :)
    Nie chcę, oczywiście, Cię wyganiać z naszego forum, ale ... :) Wiesz, co? ;) Zieleniej :D

    A tak swoją drogą, zauważyłyście, że nas z rocznika 82, starających się o 1 dziecko jest tak malusieńko... :(

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie wygonicie bede Was odwiedzac caly czas:) i wiruski przesylac codziennie:)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ