X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 14 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche pozno zaczynamy z powiekszaniem rodziny a ile potomstwa chcialybyscie miec?

    sylwanka26
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 14 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciala dwoje moze uda sie miec blizniaki :P

    IK lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 14 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie zycze powodzenia ja tez bym chciala dwoje lub nawet troje ale na to to juz chyba zapozno na dodatek nie wiadomo kiedy uda mi sie miec pierwsze.

    sylwanka26
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwanka trzeba być optymista moja koleżanką urodziła pierwszego syna w wieku 42 lat (wpadka) ..a my do 40 mamy jeszcze dużo czasu... wiec każda z nas spokojnie może mieć z 5 :D

    Ja zawsze chciałam 2 ale teraz nie wiem czy nie zostanę przy 1 :)

    sylwanka26 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 15 lutego 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadza się, ale ja marzę dożyć dnia ślubu swoich dzieci, poznać ich wnuki.
    A jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem czy 18stki dziecka dożyję.
    Teść zmarł jak miał 53 lata, ledwo zdążyłam go poznać. Nie wiadomo jak nam się życie ułoży więc trzeba działać szybko :D

    A nie chciałabym być 45 letnią mamą przyprowadzającą dziecko do przedszkola..

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mieszkam w dużym mieście i tu jest chyba inaczej :) i lepiej bym się czuła mając 45 i przeczkolaka niż 25 .. Mój teść zmarł jak miał 47..ale ludzie i po 30 umierają..to nie ma reguły niestety

    No wiec plan taki ze w tym roku pierwsze a następnym drugie i cały czas jesteśmy młodymi mamami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 11:29

    XYZ lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurde 4 dpo rano się dobrze czulam i myslalam ze mi przeszło...zjadlam śniadanie wypilam kawę ..i znowu..mdłości..Zawarjuje chyba..testu nie ma co robić..czyżby to jakieś poważniejsze zatrucie.. Tyle ze mam same mdłości bez biegunki i wymiotów..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 13:43

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 15 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, trza zrobić jedno po drugim, nie ma wyjścia :D

    Wg mnie nie ma znaczenia wielkość miasta. Ja po prostu nie chcę być "starą" mamą i już. Nikt tu u mnie krzywo nie patrzy czy coś. Po prostu ja bym chciała już. Chciałam zachować jak najmniejszą przepaść pokoleniowa między mna a dzieckiem, ale już się to niestety słabo udało..
    A po 40scte to se moge następne strzelić, a nie pierwsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 14:13

    Voila, sylwanka26 lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie każdy ma inaczej...miedzy mną a moją mama jest 29 lat różnicy...jak na tamte czasy to bardzo dużo...a w życiu bym nie powiedziała że między nami jest jakaś przepaść pokoleniowa..mamy super kontakt, zresztą mama jest bardzo postępowa bo sama się nauczyła obslugi kompa i internetu :) Teraz ma 61 lat i dla mnie nadal jest młoda i pełna życia :)

    Wiec zawsze wychodziłam z założenia że nie ma sie co stresować , że "stara mama" to stan umysłu a nie metryki i myślę że to pomaga jak widząc jedną kreskę myślę sobie że "spokojnie jestem jeszcze młoda mam dużo czasu":D

    XYZ lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 15 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na pewno będę zupełnie inną mamą niż moja, żyjemy w innych czasach, my idziemy z postępem itd, ale moja mama już np nie..
    Ma 55 lat i nie umie korzystać ani z komputera, ani z internetu, nie wie co to iphone ani tablet.
    Pewnie dlatego tego nie umie bo jej praca od niego tego nigdy nie wymagała :) Jakby pracowała w jakimś urzędzie np to by umiała :D

    Za to mi się zawsze marzyło słuchać z dzieckiem takiej samej muzyki, oglądac bajki czy filmy, ktore bysmy oboje lubili, z synem np wyjść na lodowisko czy pograć w piłkę..a jak patrzę na to w jakim tempie degeneruje sie moje zdrowie, siada kręgosłup i pare innych rzeczy to mam szczere wątpliwości że zdażę to wszystko z dorastającym dzieckiem porobić :(

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli...że to wszystko zależy od nas ...jakie będziemy :) no i na szczęście medycyna też idzie do przodu ..mam nadzieje że do 100 bedziemy sie cieszyć dobrym zdrowiem żeby szaleć z naszymi dziećmi.

    Moja mam pracuje w sklepie...a komputer to tak sama z siebie, ja sie wyprowadziłam..komputer został. Nawet jej nie pokazywałam co i jak :D

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to nasze zdrowie dostanie cos od tego postępu technologii :D Dobrze by było :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Paula31 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,dołączam do grupy 82:) pozdrawiam Was i życzę powodzenia w starankach:)

    Annushka, Lucy lubią tę wiadomość

    Paula
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paula31 :)
    eh nie wytrzymałam i zrobiłam test owulacyjny ..wyszedł pozytywnie, kreska nawet mocniejsza niż testowa...ehh zaczynam sie już mega wkręcać :) Jak przyjdzie @ poczuje sie jak idiotka :D

    Annushka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Paula31 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki mocnooo:)Musi się udać:)ależ ja się cieszę,że mamy takie miejsce,gdzie możemy się podzielić tym wszystkim co przeżywamy i czujemy,to mega ważne.Ja czekam na owulkę z niecierpliwością i nadzieją że się uda w końcu w tym cyklu:)

    Paula
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie i trochę poprzesadzac :) bo przy znajomych to trochę glupio ..tym bardziej jak się nie udaje ..wychodzi się na hipochondryczke która gada tylko o ciazy a tu wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji wiec można się podzielić emocjami :)

    Paula31 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 16 lutego 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)

    Nie odzywałam się tyle czasu bo trudno w to uwierzyć ale pozmieniały mi się priorytety. Jakby się przytrafiło to ok jak nie też ok. Wracam od poniedziałku do pracy. Po za tym trwa remont poddasza. Do końca wakacji chcemy już go skończyć :) No i najważniejsze musze spełnić swoje marzenia czyli dwie wycieczki do Nowego Jorku i Meksyk. To są właśnie moje priorytety. No bo jak nie teraz to kiedy. Mój mąż nie może w to uwierzyć ale nie ukrywa tego że cieszy się że mi przeszło umartwianie się nad sobą i brakiem dziecka. Zobaczymy jak będzie i w którym z tych miejsc ewentualnie mogła bym zamieszkać bo też się nad tym zastanawiam. Na razie wygrywa stolica Meksyku :) Od kilku lat zastanawiałam się nad przeprowadzką do któregoś z krajów Europy ale na Europie świat się przecież nie kończy po za tym z hiszpańskim u mnie lepiej niż z angielskim :) a Meksyk podoba mi się strasznie. Chciała bym Was zarazić moim optymizmem..... Życie naprawdę jest piękniejsze i przyjemniejsze bez wiecznego umartwiania się, życia z kalendarzem i długopisem w ręku..... Po prostu obudziłam się kilka dni temu rano leżałam, myślałam i tak chyba 2h a to dlatego że przyśnił mi się Meksyk do którego zawsze chciałam pojechać i wszystko co mnie martwiło zniknęło. I tak oto nowa ja :) Już się nie mogę doczekać zaczynam właśnie wszystko planować :)Ehhhh naprawdę jestem szczęśliwa w końcu :) Pozdrawiam dziewczyny będę się starała tu zaglądać ale tylko dlatego żeby wam dopingować :) Nie myślałam że tak zakończy się moja przygoda z Ovufriend raczej że będzie ciąża a tu taka niespodzianka :) Dziewczyny życze Wam zielonej kropy i pamiętajcie podstawa to luz :) Byłam tu krótko ale mój koszmar trwał ponad 3 lata może organizm potrzebował już tej zmiany :)
    Pozdrawiam :)

    Paula31, Annushka, Agis, olka30, Veri, XYZ, Voila, IK lubią tę wiadomość

  • Paula31 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 16 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Tobie też życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia w spełnianiu marzeń:)

    Paula
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina82 wrote:
    Witam dziewczyny :)

    Nie odzywałam się tyle czasu bo trudno w to uwierzyć ale pozmieniały mi się priorytety. Jakby się przytrafiło to ok jak nie też ok. Wracam od poniedziałku do pracy. Po za tym trwa remont poddasza. Do końca wakacji chcemy już go skończyć :) No i najważniejsze musze spełnić swoje marzenia czyli dwie wycieczki do Nowego Jorku i Meksyk. To są właśnie moje priorytety. No bo jak nie teraz to kiedy. Mój mąż nie może w to uwierzyć ale nie ukrywa tego że cieszy się że mi przeszło umartwianie się nad sobą i brakiem dziecka. Zobaczymy jak będzie i w którym z tych miejsc ewentualnie mogła bym zamieszkać bo też się nad tym zastanawiam. Na razie wygrywa stolica Meksyku :) Od kilku lat zastanawiałam się nad przeprowadzką do któregoś z krajów Europy ale na Europie świat się przecież nie kończy po za tym z hiszpańskim u mnie lepiej niż z angielskim :) a Meksyk podoba mi się strasznie. Chciała bym Was zarazić moim optymizmem..... Życie naprawdę jest piękniejsze i przyjemniejsze bez wiecznego umartwiania się, życia z kalendarzem i długopisem w ręku..... Po prostu obudziłam się kilka dni temu rano leżałam, myślałam i tak chyba 2h a to dlatego że przyśnił mi się Meksyk do którego zawsze chciałam pojechać i wszystko co mnie martwiło zniknęło. I tak oto nowa ja :) Już się nie mogę doczekać zaczynam właśnie wszystko planować :)Ehhhh naprawdę jestem szczęśliwa w końcu :) Pozdrawiam dziewczyny będę się starała tu zaglądać ale tylko dlatego żeby wam dopingować :) Nie myślałam że tak zakończy się moja przygoda z Ovufriend raczej że będzie ciąża a tu taka niespodzianka :) Dziewczyny życze Wam zielonej kropy i pamiętajcie podstawa to luz :) Byłam tu krótko ale mój koszmar trwał ponad 3 lata może organizm potrzebował już tej zmiany :)
    Pozdrawiam :)

    Tina, piekne plany! Trzymam kciuki! Nic sie nie dzieje bez przyczyny! Faktycznie, podroze marzen! Ja tez mam podroznicze marzenia :-) Dlatego nie doluje sie kropkami :-) szczesia i spelnienia marzen:-)

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 16 lutego 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie marzy wyjazd do Los Angeles i San Francisco, myśleliśmy o jakieś podróży w przyszłym roku... W Nowym Jorku byliśmy 3 lata temu..wrażenia niesamowite...Stany to piękny kraj :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ