X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, współczuję takiej opieki... przed operacją miałam wytłumaczone wszystko jak krowie na granicy, a personel odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania (a ja dużo pytań zadaję, bo lubię wiedzieć co i jak i jestem raczej z tych dociekliwych)... a po operacji to non stop ktoś zaglądał (momentami aż męczące, bo co chwile się budziłam... a ten ból wolałam przespać), zmieniali opatrunki i w razie potrzeby można było dzwonić, to przychodziły i pomagały bez jęknięcia... także gdzieś Ty trafiła?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do rzeźni.. Jak mi się gin spyta jak było to mu to wszystko wykrzyczę.. Niech wie, jakie u niego na oddziale panują warunki.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ..pierwszy dzień urlopu..18 dni po owulacji (monitoring) i właśnie zaczęłam plamić czyli rozkreca się @..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2014, 14:13

    berry lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mi się znowu nie udało, 14 dni po pregnylu, tempka wysoka, ale to za sprawą luteiny, a test negatyw..
    Tak zresztą czułam że będzie, bo od momentu podania prengylu az do wczoraj cholernie bolał mnie jajnik na którym miałam dwa jaja. Podejrzewam, że znowu nie pękły..

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki! dawno mnie nie było,bo zaczelam olewac te cale starania:) nie mierze temp. nie sprawdzam objawow,ale zaczelam sie modlic:) tak dla odstresowania sie:)
    na domiar tego wszystkiego prawdopodobnie zaczne nowa prace, tzn przeniose sie na inne stanowisko w mojej pracy i teraz ciaza bylaby mi nie na reke!!!! no oszalec mozna, najpierw chcialam zajsc jak najszybciej bo szczerze nie nawidze swojej roboty, a jak doczekalam sie zmiany to teraz nie moge zawiesc i zajsc w ciaza:/ masakra normalnie... chociaz moj maz mowi ze chyba na glowe upadlam,ze martwie sie takimi rzeczami...tylko ze to jest nowy projekt za ktory bede odpowiedzialna... on jest zdania ze nie powinnam wogole zmieniac planow zyciowych zw. z dzieckiem dlatego ze ide do nowej pracy,no kurde ale sie porobilo:D
    pozdrawiam Was serdecznie i kibicuje goraco! przepraszam,ze nie odpowiadam na posty ale podczytuje czasami i wspierm :*

    lulu_ovufriend, olka30, Libra lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mąż ma rację :p

    Buziaki :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również dołączam do tematu. Obecnie niecierpliwie wyczekuję momentu kiedy testowanie będzie miało sens. Objawy to chyba sobie sama nakręcam. No cóż trzeba czekać i jest to bardzo trudne.

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, zmiany w życiu zawsze mogą wyjść na plus, każde nowe doświadczenie się przyda :) także gratuluję awansu! A może, gdy skupisz się na "pozastaraniowym" życiu to ciąża przyjdzie sam, niespodziewanie? Kto wie :)

    Ja też się dawno nie odzywałam, ma pierwszy cykl z estrogenami do owu i dupkiem po, niestety bez monitoringu bo mój gin w ogóle uważa, że to niepotrzebne... szkoda gadać, po estrogenach czułam się fatalnie, bolało mnie wszystko, teraz czekam na @ i zmieniam lekarza. Na osiedlu mam fajną przychodnię, mogę tam porobić badania, iść na monitoring i na pewno nie będę już więcej brać w ciemno żadnych hormonów. W lipcu urlop, zamierzam wówczas zarzucić pomiary temperatury i wszelkie obserwacje, odpocząć od tego, a po wakacjach zmuszę w końcu męża, żeby się przebadał a sama możliwe, że zdecyduję się na badanie drożności jajowodów. Niedługo kończę 32 lata i ten czas jakoś ostatnio szybciej płynie...

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu, wlasnie obawiam sie ze zmiana pracy spowoduje lawine innych zmian typu ciaza:D a przy nowej pracy to byloby niewskazane....

    ja tez odpuscilam troszke cala sprawe zwiazana z obserwacja i jakos mi lzej i latwie,maz idzie sie badac w lipcu i wtedy wszystko bedzie jasne:))


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Olencja też mam podobną sytuacje, mam załatwioną nową pracę, stara mnie wkurza, ale nie wiem czy jest dobry czas na zmiany.. A jak będzie gorzej i dojdzie większy stres?? Z drugiej str. zmiana może pomóc.. Nie wiem, nie lubię takich rozterek :( Ale planów ciążowych nie mam zamiaru rzucać, najwyżej będę kolejną laską, która poszła do pracy żeby zajść w ciąże i ograbić biednego pracodawcę ;) Może nie zmienię, muszę podejść do tego na spokojnie.

    Ja wczoraj rozpoczęłam nowy cykl i wracam do pomiarów (dziś zapomniałam oczywiście) oraz wspomagaczy, zobaczymy co będzie bez cholernej endometriozy..

    Miłego dnia.

    Libra lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 nowa praca to chyba nie jest glupi pomysl...oderwie troche mysli od ciazy :) pozatym wierze ze co ma byc to bedzie.. ja tez przez jakiś czas robilam plany "teraz to nie bo będę zaraz w ciąży" a tu dupa...staram sie teraz podchodzi do tego że jak sie uda to super...ale moge jeszcze dlugo poczekac wiec nie ma sensu dopasowywać wszystkich planow do czegos co moze byc za rok :)

    Libra lubi tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak robiłam przez 2 lata i powiedziałam sobie, że w tym roku jak się coś trafi to się nie będę zastanawiać, no ale nie byłabym sobą gdyby mi się nie włączyło zastanawianie :/ Dziś byłam w tej firmie obadać jak się tam pracuje (dobra jestem no nie??), pooglądałam programy i sposób działania i wiem, że na pewno łatwo nie będzie. Burdel niezły i masa roboty, a u siebie dwa lata wszystko porządkowałam, żeby wszystko chodziło jak w zegarku (dzięki czemu teraz mi się nudzi) i nie wiem czy znowu chcę przez to przechodzić :/ Nie lubię zmian, muszę to przyznać, starzeję się, bo kiedyś nie łamały mnie takie dylematy..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nową pracę, od 5 miesięcy. Staram się jak tylko mogę zarówno w pracy jak i zajść w ciążę. Początkowo myślałam, że powinnam dłużej popracować żeby się starać o maleństwo ale z drugiej strony, najmłodsza już nie jestem, z ciążą też jak widać tak łatwo nie idzie więc nie chcę już tracić czasu. Praca jest pracą, nie powinna stanowić o naszym życiu. Ciąża to wyjątkowy czas, który może kazać na siebie czekać a napracujemy się jeszcze do emerytury. Jak się uda, groszek zakiełkuje a obecny pracodawca nie będzie łaskaw na nas poczekać to znajdziemy innego, który być może lepiej nas doceni.
    Też nie lubię zmian wolę raczej stabilną sytuację ale czasem trzeba zwłaszcza gdy praca przestaje dawać satysfakcje.

    olka30, Libra lubią tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, żyje tu ktoś ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 21:51

    Libra lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Właśnie miałam wpaść i obudzić wątek :)

    a w tym miesiącu raczej odpoczywam. Miałam w środę usg, są dwa piekne jaja, wtedy w środę miały 14 i 15mm. Ale nie wiem czy zdążymy z owulką do niedzieli wieczór. Od poniedziałku przydałoby się zrobić abstynencję, bo w czwartek mój powtarza badanie nasienia. Straszną mam schizę. Ostatnie badanie miał w grudniu, wyniki lekarz ocenił na spoko, a ja schizuję, że może coś się zmieniło, może pogorszyło. A wiadomo?
    Wyczytałam o kampanii z darmowym badaniem i zapisałam mojego, nie zaszkodzi.

    Na kolejny cykl mam clo+estrofem+luteinę.Potem pewnie pregnyl. Cały czas Bromek. Ciekawe kiedy taka mieszanka zaskoczy..


    A co u Was? XYZ dawno się nie pojawiała? Libra?

    Libra lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę swojego zapisać.. Może akurat coś się wyniki polepszą..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ..mam takie pytanie dot. samopoczucia po clostilbegycie, obecnie jestem w 16dc a od 12dc czuje jest bardzo zmeczona..nie mam po prostu sily na nic...(clo bralam 3-7dc po 1 tab) miała któraś tak późno skutki uboczne?

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam to tego zacnego grona :)
    jestem w trakcie 4 starającego się cyklu

    olka30 lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Agis, ja po CLO tak miałam owulację, koło 16 dnia, może temu jesteś zmęczona.. Ogólnie to w pierwszych cyklach brania było ok, ale potem co miesiąc coraz bardziej bolały mnie jajniki, a pod koniec bolały już cały miesiąc i ledwo mogłam chodzić.. Miałam też spore wahania nastrojów. Jakby nie było to jednak hormony.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka mi wczoraj ładnie skoczyła wiec faktycznie może to od tego. Mnie tez humor siada od tych leków.. Rozdrazniona chodze ..ale tłumacze sobie ze może to juz ostatni raz :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ