X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:

    Libra nie miałam żadnych badań w kierunku pcos, ani endometriozy, ale tą ostatnią w końcu lekarz zobaczył na usg.. .
    To da sie endometrioze na USG zobaczyc? Jejku, ja sie tak boje, ze mi w tej laparoskopii wyjdzie, ale jesli juz na USG mozna zobaczyc, to jestem troche spokojniejsza...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z moich objawów wynika, że endometriozę mam już jakieś min. 8 lat, więc nie wiem czy to że teraz lekarz ją w końcu zobaczył jest sukcesem :( Świadczy to raczej o tym, że jest mocno zaawansowana.. Raz już zrobiła mi się kiedyś torbiel czekoladowa, ale że się wchłonęła to lekarz nic w tym kierunku nie zrobił :/ A czas ucieka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 11:19

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że na naszym wątku strasznie "wesoło". Mało tych dobrych wieści. Ech.

    Ja podglądam, ale mało piszę bo nic mądrego ani pozytywnego do powiedzenia nie mam..
    Jestem po kolejnej stymulacji, która to już? 5ta? 6sta? nie liczę.

    Dziś mam mieć usg. Doktorek mocno zajęty, ale napisał mi smsa że pamięta o mnie i jak tlyko będzie mógł to się ze mną skontaktuje. Mam nadzieję, bo to już 12 dc, a ja poprzednio w 13-14 to juz miałam pęcherzyk byk, potem już była tylko torbiel..

    Jesteśmy umówieni na pregnyl, zobaczymy.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Tak z moich objawów wynika, że endometriozę mam już jakieś min. 8 lat, więc nie wiem czy to że teraz lekarz ją w końcu zobaczył jest sukcesem :( Świadczy to raczej o tym, że jest mocno zaawansowana.. Raz już zrobiła mi się kiedyś torbiel czekoladowa, ale że się wchłonęła to lekarz nic w tym kierunku nie zrobił :/ A czas ucieka :(
    Jej, wspolczuje... :-/
    U mnie na USG czysciutko, ale te bole mnie strasznie martwia. Kazda @ to koszmar, musze brac wolne w pracy, bo gryze sciany z bolu. Zawsze myslalam, ze tak ma byc, ale sie naczytalam o endometriozie i jestem przerazona.
    Szkoda, ze tak smutno na tym watku. Co tu zrobic, zeby bylo nam weselej?

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 18 maja 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajść :P

    pyska_ta, Libra lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Zajść :P
    Buahaha, udalo Ci sie mnie rozbawic! :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Zajść :P
    wyjelas mi to z ust:P

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Widzę, że na naszym wątku strasznie "wesoło". Mało tych dobrych wieści. Ech.

    Ja podglądam, ale mało piszę bo nic mądrego ani pozytywnego do powiedzenia nie mam..
    Jestem po kolejnej stymulacji, która to już? 5ta? 6sta? nie liczę.

    Dziś mam mieć usg. Doktorek mocno zajęty, ale napisał mi smsa że pamięta o mnie i jak tlyko będzie mógł to się ze mną skontaktuje. Mam nadzieję, bo to już 12 dc, a ja poprzednio w 13-14 to juz miałam pęcherzyk byk, potem już była tylko torbiel..

    Jesteśmy umówieni na pregnyl, zobaczymy.

    u mnie też niewesoło... nie pękł żaden z czterech pęcherzyków, czyli równie dobrze po raz kolejny mogłam nic nie robić, bo i tak ciąży z tego nie będzie :(

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Lenuś :( A dostajesz coś na pęknięcie ? Ja dostawałam Ovitrelle i dość tak pękały..
    I jak się tu cieszyć jak prawie każdej z nas coś się nie udaje :/

    Ale skoro XYZ się udało to i nam w końcu się uda!

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Współczuję Lenuś :( A dostajesz coś na pęknięcie ? Ja dostawałam Ovitrelle i dość tak pękały..
    I jak się tu cieszyć jak prawie każdej z nas coś się nie udaje :/

    Ale skoro XYZ się udało to i nam w końcu się uda!

    Tak, dostaję ovitrelle - 1 zastrzyk, ale widocznie dla mnie to za mało, albo inseminacja przeprowadzana jest za wcześnie. W poprzednim cyklu przy pierwszej inseminacji też nie pękł jeden z dwóch pęcherzyków i już wtedy lekarz mógł się zastanowić dlaczego... teraz nie pękł ani jeden pęcherzyk, jestem wkur... na maksa, nie dlatego że nie wyszło, a dlatego, że lekarzom nie chce się dać z siebie czegoś więcej poza traktowaniem wszystkich jednakowo.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, wiem o czym mówisz :( Rzeczywiście dawka może być za mała, słyszałam że niektórym dziewczynom zwiększali dawkę, żeby pękały pęcherzyki..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Za dwa dni beda mi w brzuchu gmerac. Ale mam stresa!

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    u mnie też niewesoło... nie pękł żaden z czterech pęcherzyków, czyli równie dobrze po raz kolejny mogłam nic nie robić, bo i tak ciąży z tego nie będzie :(
    O kurka, ale do dupy :) masakra, faktycznie średnio sie kurde z tą dawką postarali, skoro juz ostantio była za mała..

    Ja dziś miałam podgląd. Jest pięknie. Ale nie jaram się, bo pieknie to ja miałam wiele razy :D
    Stymulka działa na mnie elegancko, jaja rosną, na celowniku są 3 jaja,z czego 2 to zaraz będą gotowe, mają po 17mm. W środę idę znowu i będziemy chyba działać na pęknięcie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 19:16

    olka30 lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Pyskata żeby ponaprawiali co mają ponaprawiać

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:29

    olka30, Lenuś lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Momo, cieszę się że do nas dołączyłaś, jak to mówią: w kupie raźniej ;)

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej momo fajnie że dołączyłaś do nas :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Trzymam kciuki Pyskata żeby ponaprawiali co mają ponaprawiać
    Dzieki olka, ze stresu juz sraczki dostalam. Przynajmniej lewatywa mnie ominie! ;-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kurde lewatywa, ble..
    Trzymam kciuki za ciebie.. Za mnie będziecie trzymać za tydzień..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Oj kurde lewatywa, ble..
    Trzymam kciuki za ciebie.. Za mnie będziecie trzymać za tydzień..
    Ja tam moge juz teraz za Ciebie potrzymac, tylko w czwartek na chwile bede musiala puscic. ;-)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ