X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam budzik nastawiony na 4.30 bo o tej zregoly wstaje do pracy wiec nawet jesli to wstane zmierze i pojde spac dalej :) a teraz ja juz mam weekend :P

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jest utrzymać tę samą godzinę mierzenia tempki, zwłaszcza w weekend. Też nastawiam budzik ;) Na początku nawet mi się to podobało, ale pod koniec cyklu jest trochę stresująco. Siedzenie na ovufriend nakręca (!!!) i rano mam stresa czy tempka spadnie czy podrośnie. Niby podchodzę na luzie, ale w głowie cały czas kołatają się myśli, o tym jak fajnie by było postawić tę zieloną... :)

    Tina82 lubi tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam to samo pierwszy cykl to ciągle zastanawianie się czy tempka podskoczy :) czasem to aż spać nie mogłam z wrażenia :) teraz juz spokojniej podchodze tym bardziej ze jeszcze kupa czasu do obu :(

    A przez to zaziębienie będe mieć niezle powichrowany wykres...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 22:26

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzis juz duzo spadla :)
    Czy wasi partnezy biora jakies witaminki?

    A tak wogole to dzien dobry z rana :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek :-)
    U mnie niestety znowu dupa,czyli @ czai się za rogiem - temperatura już spadła. Czyli znowu się nie udało...Już 12 raz... 2placz.gif
    Ciężkie życie staraczki, ciężkie...

    Wiesz co, mój mąż bierze Profertil, bo ma zdiagnozowane słabe nasienie. Niestety ten specyfik jest dość drogi (ponad 200zł za opakowanie), jeśli nie badaliście nasienia, tylko chcecie coś brać profilaktycznie, to może Salfazin (mąż brał go na początku naszych starań).


  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:45

    K4lina lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka wrote:
    A tak ogólnie jego „jadłospis” wygląda tak:
    - Maca – rano i wieczorem (powinno być 3, ale już go tak nie męczę)
    - Salfazin – rano i wieczorem (co 2-gi dzień rano zamiast Salfazinu wspomniany wyżej BodyMax plus)
    - L-karnityna – rano
    - kwas foliowy – rano
    - wit. C dodatkowo – rano i wieczorem
    - i Flavamed 2 razy dziennie od 10 dc do owulacji

    Hehe, to się nazywa jadłospis kosmonauty - fajna piguła na każdą porę dnia :-)

    K4lina lubi tę wiadomość


  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomi zaprosili nas dzisiaj na piwo i rum, jutro urodziny mojego kuzyna, więc zrobiłam kolejny test, tak na wszelki wypadek... ;) Pomyślałam, że skoro to mój pierwszy cykl z ovu, to mogę sobie potestować kilka dni przed miesiączką ;) Wczoraj użyłam Bobo testu (niby czułość 10 mIU) i wyszedł negatyw. Dzisiaj, bez specjalnego przekonania użyłam CHECK&GO (25 mIU) z Rossmanna i.... jest druga kreska.... Trochę blada, ale pojawiła się po 1 minucie.

    :) Nie jestem w stanie sama odpowiedzieć sobie co czuję.... I mimo, że wiem, że wszystko się jeszcze może odwrócić, to jednak uśmiech nie schodzi z twarzy... :)

    Kochane, my z mężem nie wspomagaliśmy się niczym, ja tylko brałam witaminy. Myślałam, że będziemy się starać przez wiele miesięcy. Mamy wyjazd na narty opłacony w marcu. No cóż, mąż sam będzie szusował, a ja poczekam w jakiejś austriackiej kawiarence z książką :) Już mi się to podoba... :)

    Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa. Trzymam mocno kciuki, żeby szybko Was spotkał taki dzień jak mnie dzisiaj :D Oczywiście zostanę na tym forum z Wami i będę Was wspierać w staraniach!!! :)

    Lenuś, Tina82, K4lina, madziallena lubią tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje IK

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE!!!!!!!
    Zarażaj zielonymi ciążowymi wirusami (zamawiam cały pakiet)!!!
    :-)


  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK super!!!! Dbaj tam o swoja fasoleczke!!! Daj znac jak mezus zareagowal :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw był trochę zdziwiony, z resztą tak jak ja :) potem się przytuliliśmy, mówił, że super i w ogóle, a potem, że teraz muszę bardzo o niego bardzo i cały czas się nim zajmować, bo on będzie teraz przeżywał trudne chwile związane z kryzysem wieku średniego ;) trochę sobie pożartowaliśmy, że mu stopy będę co wieczór masowała itd... :) Ja mam dzisiaj wolne, więc idziemy na jakiś fajny obiadek z okazji dwóch kresek. Szczególnie, że przez ostatni miesiąc byliśmy na diecie, hehe. A wieczorem idziemy ze znajomymi do knajpy, więc żeby na razie nikomu nic nie mówić, to udamy, że ja chora i dlatego nie piję rumu i piwa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 12:56

    Tina82 lubi tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:45

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wspaniała wiadomość IK :)
    Zastanawiam się, co ja będę czuła, jak zobaczę 2 krechy na teście, chciałabym w końcu się przekonać :)

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE!! I obysmy szybko do Ciebie dołączyły :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK no to super wiadomość ;)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam na Was!!!!! :) Starajcie się często!!! ;) Dzięki!!!!

    K4lina lubi tę wiadomość

    IK
    bjmAp1.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam juz dzisiaj :P @ poszla wiec trza brac sie do roboty :)

    K4lina lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IK moje gratulacje :) super.... Ja dzwoniłam do swojego gina aby się umówić na monitoring a tam odezwała się automatyczna sekretarka z wiadomością że do 26 stycznia jest na urlope :( Dzwoniłam, jeszcze po innych bo w końcu chodziło mi tylko o monitoring czy te pęcherzyki rosną lub czy pękł ale nikt mnie nie przyjął :( Mieli komplet... Więc do swojego spróbuje zadzwonić w poniedziałek może coś jeszcze będzie widać albo już nie... :( Jajniczki cały czas mnie kują czuje lekkie napięcie w dole brzucha.Taka zalatana dzisiaj byłam dopiero do domku wróciłam i tak sobie siedze przy kominku i mówie do męża że chyba coś dostałam bo czuje że coś cieknie.Ide więc do łazienki a tam piękny śluz o konsystencji białka jaja kurzego i bardzo go dużo :)Robie od kilku dni testy owulacyjne wszystkie negatywne chodź wczoraj ta druga wyszła trochę ciemniejsza ale jednak jaśniejsza od kontrolnej.Ehhh ale dalej nic nie wiem...Już dziś z tej wściekłości machnęłam ręką na to wszystko niech się dzieje co chce...Opadam już z sił do tego wszystkiego.....

    IK lubi tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena Ja mężowi daje naprzemiennie Androvit / Salfazin.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ