X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam rodzinę w Warszawie. Lubie to miasto. Swego czasu bardzo często tam bywałam. :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara ja miałam ślub 2 lipca :)
    Tak zaszalelismy raz z mężem, ale to już było po zakończeniu leczenia (kilka dni po) ale przed kolejnym posiewem. Powiem że szybko lekarz każe Ci się znów badać. Nam kazał odczekać 2tyg.czy się nic nie namnożyło, bo jak wcześniej się zrobi posiew to może nic nie wyjść a za tydzień np.mogloby już wyjść jakby antybiotyk nie pomógł. Ale co lekarz to inne ma zasady :) mnie i tak ginka dała antybiotyk na 3dni po hsg, więc możliwe że i Ty dostaniesz.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 18 maja 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czekam dłużej na ten Posiew. Ja w dniu płodne będę 7 dni po antybiotyku i chyba nie datuje sobie owulacji.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to jak będziesz już po leczeniu, to chyba też bym nie odpuściła :P tak jak wtedy ;) Jaki antybiotyk dostaliście?

    Kurcze taka pikna pogoda a ja dzień w dzień 10h w pracy, jutro 11 :/ chcę już soboteee!

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 18 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocę do domu to napisze nazwę. Noooo piekna pogoda. Już ją odczułam jeżdząc z Sądu do Sądu bo dzisiaj mam wzmożoną ilość rozpraw. Klima w aucie średnio działa ostatnio noi masakra. Ale wole tak anizeli żeby padało:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka z naszego rocznika, która uczyła się ze mną 9 lat w końcu zaszła w ciąże. Po 4 latach starań...i najlepsze jest to, że oboje wszystkie wyniki itp mieli idealne a blokada była w głowie. Odpuścili sobie i oczywiście znana większości historia - zaciążyli :)
    Tylko co tu zrobić z głową?
    Ja w tym cyklu nie biorę nic oprócz witamin podstawowych. Odstawiam luteine, zobaczę co będzie się działo przed @ w związku z plamieniami.
    Wczoraj upiekłam chlebek bezglutenowy :) chyba przyzwyczajanie się trochę potrwa. Z nabiału szczególnie rezygnować nie muszę, ponieważ i tak jem go mało.
    Najgorzej będzie z kawą...nie wyobrażam sobie dnia bez kawy ale chyba będę sobie dozować te odstawianie.
    Wczoraj wyczytałam, że przy endometriozie branie progesteronu źle wpływa na estrogeny i stąd biorą się cysty, torbiele, mięśniaki...
    Ale to nic, już ja się rozprawię z tą cholerą :)
    Chyba hormony przestały szaleć :D

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha, zdarza się i tak. U nas pewnie oprócz głowy jeszcze dolegliwości fizyczne, które trzeba w miarę możliwości wyeliminować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nie idę na spotkanie ze znajomymi, bo ma przyjść taka dziewczyna, która jest już w 7-8miesiacu. Tzn nie chodzi o sam fakt, tylko o całą długą historię (zaręczyli się po 3mies.znajomosci,w niecały rok wzięli ślub i od razu w ciążę zaszła), tak wiem że nie można mieć do nikogo o to pretensji że tak wyszło. Ona była zdesperowana żeby męża znaleźć i dziecko mieć, ale to już inna historia a teraz zadziera głowę w tej ciąży. Już się z nią parę miesięcy temu widziałam i więcej nie chcę. Wszyscy będą wkolko o tym gadać: a dziewczynka czy chłopczyk? A kiedy termin? A jak się czujesz? A to a tamto a sramto...a ja nie będę robić dobrej miny do złej gry. Mąż idzie sam, ja chętnie odpocznę w domu bo miałam mega zapieprz w tym tyg. w pracy.
    Właśnie jestem w drodze do pracy, już mam dość ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 08:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja dziś nie idę na spotkanie ze znajomymi, bo ma przyjść taka dziewczyna, która jest już w 7-8miesiacu. Tzn nie chodzi o sam fakt, tylko o całą długą historię (zaręczyli się po 3mies.znajomosci,w niecały rok wzięli ślub i od razu w ciążę zaszła), tak wiem że nie można mieć do nikogo o to pretensji że tak wyszło. Ona była zdesperowana żeby męża znaleźć i dziecko mieć, ale to już inna historia a teraz zadziera głowę w tej ciąży. Już się z nią parę miesięcy temu widziałam i więcej nie chcę. Wszyscy będą wkolko o tym gadać: a dziewczynka czy chłopczyk? A kiedy termin? A jak się czujesz? A to a tamto a sramto...a ja nie będę robić dobrej miny do złej gry. Mąż idzie sam, ja chętnie odpocznę w domu bo miałam mega zapieprz w tym tyg. w pracy.
    Właśnie jestem w drodze do pracy, już mam dość ;)

    Rozumiem i postąpiłabym tak samo.

    Selina lubi tę wiadomość

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...
    Mam problem ... tak sie cieszyłam ze nie plamie itd a tu dzis zaczęłam krwawić :( lekko ale jest to świeża krew... jestem w 17 dniu cyklu wiec trochę za wcześnie na okres... trochę dzis sie nachodziłam po sklepach wiec może teraz przez to krwawię:(
    Nie wiem czy zaczynać brać w takim razie dupka... jak myślicie mogła mi sie przesunąć miesiączka przez ten zabieg? Trochę boli brzuch jak na okres...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 21:08

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Cześć dziewczyny...
    Mam problem ... tak sie cieszyłam ze nie plamie itd a tu dzis zaczęłam krwawić :( lekko ale jest to świeża krew... jestem w 17 dniu cyklu wiec trochę za wcześnie na okres... trochę dzis sie nachodziłam po sklepach wiec może teraz przez to krwawię:(
    Nie wiem czy zaczynać brać w takim razie dupka... jak myślicie mogła mi sie przesunąć miesiączka przez ten zabieg? Trochę boli brzuch jak na okres...
    Może to faktycznie przez dzisiejszy wysiłek, że więcej pochodziłaś. Po zabiegu też się pewnie mogło coś poprzestawiać,a le to chyba dużo za wcześnie hmmm A nie masz możliwości skrobnąć smsa do Twojego gina?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie trochę nie bardzo ... jak do poniedziałku nie przejdzie to będę chyba dzwonić... a dupka nie biorę w tym miesiącu bo to bez sensu:(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz dać organizmowi trochę odsapnąć od wspomagacza. A krwawienie może być związane z zabiegiem. Dopiero kończysz 2 tydzień po.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko jeśli masz jego prywatny nr tel., to ja tam bym się nie krępowała tylko nawet jutro skrobnęła, że Cię niepokoi to krwawienie i czy sądzi, że to normalne. Jeśli zależy mu na dobru pacjentek, to odpisze na pewno :) Ale jeśli nie chcesz, to dzwoń w poniedziałek.
    Faszerujesz się jakimś dobrym żelazem?
    Pamiętaj papusiaj wątróbkę i dużo zieleniny (zwłaszcza pietruszka), bo one mają najwięcej żelaza :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczko pisz do tego gina zdecydowanie... mó zawsze oddzwaniał. no okres to chyba średnio jeśli 17 dzień cyklu... lepiej zapytać.

    Selinko ja się zaręczyłam po 6 miesiacach a ślub wziełam po roku i miesiacu :P
    ale faktycznie nie lubię jak ludzie tak sie zachowują. Zadzerają nosa bo coś picem im sie udało zapominając jak było jeszcze nie dawny czas temu.

    Selinko a Ty jak tam? już po owulacji chyba? mierzysz tempkę czy olałaś?

    Rucola lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko z suplementów to biorę vitotal dla kobiet i tam jest żelazo w składzie... w takim razie jutro zrobię chyba tabule bo ona z samej pietruszki... :) kurcze czuje ze to okres... dopóki nie krwawię bardzo to nie będę mu zawracać głowy... i wstrzymam sie do poniedziałku... czuje ze nie powinnam jeszcze do pracy wracać:( wczoraj wieczorem byłam z chrześnicą na zakupach i w pewnym momencie podbieglysmy do sklepu żeby nam nie zamknęli... przyjechałam do domu i troszkę krwi...
    Jest tez pozytywna strona tego krwawienia...
    Jeżeli to okres to nie mam plamienia brązowego! Czyli pozbyłam sie problemu :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    kropeczko pisz do tego gina zdecydowanie... mó zawsze oddzwaniał. no okres to chyba średnio jeśli 17 dzień cyklu... lepiej zapytać.

    Selinko ja się zaręczyłam po 6 miesiacach a ślub wziełam po roku i miesiacu :P
    ale faktycznie nie lubię jak ludzie tak sie zachowują. Zadzerają nosa bo coś picem im sie udało zapominając jak było jeszcze nie dawny czas temu.

    Selinko a Ty jak tam? już po owulacji chyba? mierzysz tempkę czy olałaś?
    Moja siostra tez sie tak zareczyna i wziela slub. Ale ja rozumiem jesli to jest TO i mega milosc a ona po zaręczynach nawet nie wiedziala, czy go kocha jak ją kolezanka o to zapytała... Poznali się na necie i widywali parę razy w tyg.i nagle pyk zaręczyny. Wszyscy byli w szoku, bo ona naprawde go nie znała. Do tego dziwnym trafem my zareczylismy sie koncem listopada i ona sie o tym dowiedziala poczatkiem grudnia na takim spotkaniu wspolnym i za 3tyg.oni nagle tez juz zareczeni :O Wiesz, jakby pozazdroscila. Z ludzi z jej otoczenia wiem, ze na poprzednim facecie probowala szybko wymusic slub i ją zostawił i ogolnie miala mega parcie na dziecko, bo po 30tce jest (tak jakby to koniec swiata byl). Takze tak jak mowie, dluga historia, inna od reszty ;)

    Ja zdecydowanie po owu, chyba 5dpo. Apetyt mam jak smok, wiec prog pewnie wysoki. Tempki nie mierzę, prawy cyc mnie za to boli jak chodzę i w stopy mi mega gorąco. Staram się naprawde niczego nie wypatrywać (albo sobie wmawiam że się staram...), ale mąż co mu tylko powiem, ze mi gorąco albo cyc boli to juz oczy wielkie Czy to może być objaw ciąży? To go gaszę, żeby się uspokoił bo to za wcześnie na cokolwiek echh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 22:12

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... dzis juz nie krwawię... może rzeczywiście wczoraj przesadziłam ze spacerem...

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 21 maja 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy takie krwawienie może w ogóle się pojawić po tej operacji?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 21 maja 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to było krwawienie owulacyjne... Sarrra nie wiem czy może ale wydaje mi sie ze tak wkoncu szyte tam wszystko było...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 698 699 700 701 702 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ