Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko ale prolaktyna miałaś dobra ? Że dostałaś Bronka tylko na proga? Myślałam że od tego jest Dupek żeby go uzupełnić.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara nie niee :) dostałam Bromka na za wysoka prolaktynę a jak w marcu zbadałam proga i był wysoki, nie wiedziałam skąd, to ktoś tu na forum mi napisał że tak może być przez Bromka. Prolaktyna się obniżyła a próg podniósł, ale myślę że to tylko efekt uboczny

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, śledzę Wasze rozmowy ale sama jakoś nie miałam chęci udzielać się. Jakieś dziwne akcje u mnie się dzieją.
    W piątek po histeroskopii żałowałam, że poszłam do pracy bo ledwo żyłam a w sobotę jechaliśmy pomóc przed komunią i droga 200 km była okropna. Od wczoraj juz nie krwawię, ale bolą mnie jajniki i to bardzo, macica jakby chciała wyskoczyć. Akurat to jest zapewne powiązane z dniami płodnymi i owulką ale niech to już się skończy... Hormony chyba też szaleją, zgłupiałam bo wdałam się w pogawędki z facetem, który współpracuje z moją firmą i od czasu do czasu zagląda na kawkę...Ewidentnie ma jakiś cel a ja zamiast nie wkręcać się w pisanie z nim brne jak głupia.
    Coś mi podali chyba w tym szpitalu :)
    Wcale mi się już nie chce starać o dziecko a tym bardziej iść na cięcie endomendy. Jakoś mam niechęć do wszystkiego ;/

    Kropeczko a Ty jak sie czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 10:20

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Sara nie niee :) dostałam Bromka na za wysoka prolaktynę a jak w marcu zbadałam proga i był wysoki, nie wiedziałam skąd, to ktoś tu na forum mi napisał że tak może być przez Bromka. Prolaktyna się obniżyła a próg podniósł, ale myślę że to tylko efekt uboczny

    a powiedz mi kiedy zaczyna się wysoka prolaktyna? przepraszam ze dopytuje ale wiem że te ormy laboratoryjne nijak się mają do osób starających

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Laski, wróciłam z I etapu rekrutacji. Trzymajcie kciuki żeby przeszła do II :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo i jak było ??? opowiadaj :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Cześć dziewczyny, śledzę Wasze rozmowy ale sama jakoś nie miałam chęci udzielać się. Jakieś dziwne akcje u mnie się dzieją.
    W piątek po histeroskopii żałowałam, że poszłam do pracy bo ledwo żyłam a w sobotę jechaliśmy pomóc przed komunią i droga 200 km była okropna. Od wczoraj juz nie krwawię, ale bolą mnie jajniki i to bardzo, macica jakby chciała wyskoczyć. Akurat to jest zapewne powiązane z dniami płodnymi i owulką ale niech to już się skończy... Hormony chyba też szaleją, zgłupiałam bo wdałam się w pogawędki z facetem, który współpracuje z moją firmą i od czasu do czasu zagląda na kawkę...Ewidentnie ma jakiś cel a ja zamiast nie wkręcać się w pisanie z nim brne jak głupia.
    Coś mi podali chyba w tym szpitalu :)
    Wcale mi się już nie chce starać o dziecko a tym bardziej iść na cięcie endomendy. Jakoś mam niechęć do wszystkiego ;/

    Kropeczko a Ty jak sie czujesz?


    Aisha zrób to wszystko co musisz zrobic i bedzie z głowy. Musi być coraz lepiej.. co do pisania to hmmm... jakiś fajny gość ? :P:P:P

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha czuje sie Ok. Nie plamie juz wogole... odłożyłam myślenia o staraniu bo kocioł w pracy - wróciłam od poniedziałku i nie mam czasu usiąść :( tyle roboty... koniec roku jest dla nauczycieli trudny a ja jeszcze awans zawodowy kończę wiec roboty jak nie wiem...

    Ja sie ciesze w sumie ze po szpitalu nie wróciłam odrazu do pracy... bałabym sie... dzieci skakały po mnie w poniedziałek ale jakoś dałam rade:)

    Dzis juz niby po pracy a ja na 16 znow idę bo budujemy smoka na wielka paradę smoków... wiec intensywne popołudnie znow...

    Pierwsze dni po nie były takie lekkie zbyt długie siedzenie czy stanie sprawiało dyskomfort dlatego podziwiam drogę autem 200 km... jesteś mega wytrzymała :) ja tez miałam jechać na komunie ale zrezygnowaliśmy...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika trzymam kciuki:)

    Ponoć dla starczek najlepsza prolaktyna jest miedzy 12 a 15 ng:) mi po bromku spadła do 15 ale pierwszy wynik tez mieścił sie w normie bo ok 20 ng...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:13

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    ooo i jak było ??? opowiadaj :)

    Trochę stresowo. Pierwsza część to test z wiedzy, jak się go zdało, to można było pisać test z angielskiego. Byłam przekonana, że po I części mi podziękują, ale przeszłam. Co do ang nie wiem jak poszło, na codzień nie mam styczności z językiem.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Bibika trzymam kciuki:)

    Ponoć dla starczek najlepsza prolaktyna jest miedzy 12 a 15 ng:) mi po bromku spadła do 15 ale pierwszy wynik tez mieścił sie w normie bo ok 20 ng...

    to ja miałam 17 prolaktyna i teraz zastanawiam się czy dobrze. ale mam ładną owulacje co miesiac więc sama nei wiem .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Aisha zrób to wszystko co musisz zrobic i bedzie z głowy. Musi być coraz lepiej.. co do pisania to hmmm... jakiś fajny gość ? :P:P:P

    hehe właśnie fajny ale ja jestem mężatka bez dzieci a on żonaty i w drodze drugie dziecko :)
    i po co to los nam zsyła takich ludzi co mieszają w życiu...

    BiBika oby się udało.

    Kropeczko, ja po narkozie tego samego dnia wsiadłam do samochodu i przejechałam 40 km do domu :D sama sobie sie teraz dziwie. Dobrze, że u Ciebie jest ok.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha myślę, że po to los zsyła takich ludzi żeby niejako sprawdzić siłę miłości :) i wtedy tak naprawdę się okazuje czy jesteśmy słabi czy nie j jakie jest nasze uczucie
    Mnie męczy znajomy sprzed lat (niby coś było na rzeczy choć żadne z nas do końca tego nie przyznało i się rozeszło po kościach). On jest fotografem i wypisuje czy bym się na sesję u niego nie zgodziła... Pfff taki wał :) ale nie zmienia to faktu że już parę razy pisał, ja za każdym razem odmawiam i niech zostanie tak jak jest. Ja kocham męża i nie chce mu robić żadnych przykrości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszłam do drugiego etapu rekrutacji. Ładnie napisałam oba testy :)

    Selina, Aishha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BibiKa no pięknie! :D gratulacje :) To praca umysłowa, biurowa?

    Sara nie patrz że tam na majowym testowaniu jedna dziewczyna zaszła od razu w 1 cyklu z Inofolic, bo ona w ogóle zasLa w 2cs ;) więc ciężko powiedzieć czy akurat ten suplement miał na to wpływ (chciałam Ci to napisać tutaj żeby tam burzy nie wywoływać :p )

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 maja 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki Bibika!

    Selina ja też kocham swojego męża i wiem że warto było czekać na niego tyle lat a jesteśmy po ślubie dopiero 8 miesięcy. I faceci zawsze będą się pojawiać na naszej drodze. Jakoś gościa splawie, tylko problem w tym że współpracować nadal będziemy musieli.
    Dziś czytałam o endometriozie na nieplodnirazem.pl "Życie z endometriozą. Ona znalazła na nią sposób – może sprawdzi się u ciebie" I ja mam mnóstwo objawów które potwierdzają to co mówili lekarze.
    Trzeba brać się za siebie i dietę.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    BibiKa no pięknie! :D gratulacje :) To praca umysłowa, biurowa?

    Sara nie patrz że tam na majowym testowaniu jedna dziewczyna zaszła od razu w 1 cyklu z Inofolic, bo ona w ogóle zasLa w 2cs ;) więc ciężko powiedzieć czy akurat ten suplement miał na to wpływ (chciałam Ci to napisać tutaj żeby tam burzy nie wywoływać :p )

    Tak, jestem PR-owcem, więc tego :)

    A co do kwestii zadziałania suplementów, to komórka jajowa dojrzewa ok 3 miesięcy (tak jak plemniki) więc o skuteczności wszelkich witamin i tego typu rzeczy można mówić po 3 cyklach ich przyjmowania. Ale pamiętajmy, że u niektórych działa sama psyche. Tak bardzo uwierzą, ze coś działa, że rzeczywiście działa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha z mężem mam podobnie :) w lipcu pyknie mam pierwsza rocznica slubu a w październiku 4 lata jak się znamy a wcześniej tkwiłam m.in. w beznadziejnym 8letnim związku ;) ale cieszę się że jest jak jest :)
    Z endomenda się zgadzam, dieta musi być przy leczeniu. Ja chyba jednak jej nie mam, bo wszystkie badania z ostatnich miesięcy (łącznie z hsg) ja wykluczyly

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aisha z mężem mam podobnie :) w lipcu pyknie mam pierwsza rocznica slubu a w październiku 4 lata jak się znamy a wcześniej tkwiłam m.in. w beznadziejnym 8letnim związku ;) ale cieszę się że jest jak jest :)
    Z endomenda się zgadzam, dieta musi być przy leczeniu. Ja chyba jednak jej nie mam, bo wszystkie badania z ostatnich miesięcy (łącznie z hsg) ja wykluczyly

    haha Selinko ja też w lipcu ślub miałam:) 23 lipca w sb :) co do suplementów to nie nie nie jestem aż tak naiwna. Chciałam si,e dowiedziec co to w ogóle jest i czy biorcą to oraz inne witaminy nie bede przesadzac. Dzisiaj zaczelam brac antybiotyki na to badziewie :) przez 10 dni a w 14 dniu zrobić wymaz z mężem. Dostałam tez leki dopochwowe żeby wiadomo nic się tam nie zrobiło.

    Możemy sie kochać bez prezerwatywy bo bydwoje jestesmy chorzy. Ale ja tam bede sie zabezpieczac tylko zastanawiam się czy przy owulacji ejdnak nie dzałać. Wiem, ze nie powinnismy ale juz będzie to co najmniej 7 dni brania i moze jednak nic juz nie bedzie tam?:) Selinko z tego co pamiętam tez wymiękłaś jak miałaś ładny śluz i poszliście na całośc jeden raz?:):):):)

    Bibika no to super. A co to oznacza? Dużą masz konkurencje na tym II etapie. Bibika powidz mi skąd jestes bo zapomniałam? tzn jakie województwo?:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra pytasz o mój zawód? Zajmuję się komunikacją, reklamą, wizerunkiem, relacjami firmy z jej otoczeniem, z mediami etc. Mogę np być rzecznikiem prasowym.
    Nie wiem ile osób przeszło do II etapu, się okaże :) A jestem z Warszawy, tutaj się urodziłam i mieszkam.

‹‹ 697 698 699 700 701 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ