X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Selina bardzo miło Cię widzieć i czytać, że w końcu zaczyna Ci się układać ❤
    Aisha ogromne gratulacje!!!! Widziałam że się starasz na wątku mam karmiących piersią ale jakoś przeoczyłam że się udało! Wspaniałe wiadomości!!
    W zasadzie byłam tam tylko chwilę no i moje starania podczas kp nie miały sensu ponieważ dopóki nie odstawiłam to nie miałam ovu. Także moje plany tandemu poszly w kosmos 🙂 z drugiej strony ulżyło mi po zakończeniu kp bo w końcu młody lepiej śpi a ja daję rady chodzić do pracy.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2851 2255

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to może i ja dołącze do Was.
    Staramy się o pierwszego dzidziusia, nie jest łatwo bo czas goni. U nas problem z nasieniem aczkolwiek nie wykluczam, że i u mnie coś może być nie tak, sporo już sprawdziłam. W stopce ma dużo informacji.
    Może podpowiecie co warto jeszcze sprawdzić?
    Mam nadzieję, że nie jest dla nas za pozno😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2021, 23:19

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Monic35 Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 30 czerwca 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie beta zrobiona i znow nic z tego. Musze zastanowic sie nad ta histeroskopia. Ale zaden lekarz mi tego nie proponowal. Mysle tez zeby zrobic immunologie na wlasna reke. Ale nie wiem od jakich badan mogla bym zaczac. Mysle zeby zrobic p.c. przeciw łozyskowe, p.c przeciw plemnikowe, alloMRL... tak na poczatek. Co o tym myslicie? Co mogla bym jeszcze zrobic?

‹‹ 927 928 929 930 931
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ