X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Lilli86 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 kwietnia 2019, 09:46

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Sela co u Cię? Nic się nie odzywasz...


    Hej Aisha jak się czujesz? jak tam usg?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Hej Aisha jak się czujesz? jak tam usg?
    hej, czuje sie dobrze, od 2 tygodni nie mam zadnych objawów ciazy i to mnie dziwi.
    w Poniedziałek byłam na usg, maluch ma 2,06 cm i na tamten dzien bylo dobrze. Kolejne czyli prenatalne dopiero 29 kwietnia, troche dlugo.
    ale mam ostatnio stresująco w pracy, chodzę nabuzowana, serducho wali znerwów i mam wszystkiego dość.

    a jak Twoje samopoczucie i usg? dziewczyna?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    hej, czuje sie dobrze, od 2 tygodni nie mam zadnych objawów ciazy i to mnie dziwi.
    w Poniedziałek byłam na usg, maluch ma 2,06 cm i na tamten dzien bylo dobrze. Kolejne czyli prenatalne dopiero 29 kwietnia, troche dlugo.
    ale mam ostatnio stresująco w pracy, chodzę nabuzowana, serducho wali znerwów i mam wszystkiego dość.

    a jak Twoje samopoczucie i usg? dziewczyna?
    Hejo. Po prenatalnych możliwe że dziewczynka. Po zrobieniu pappa ryzyko zd się zwiększyło i będę omawiać wyniki z lekarzem czy nie robić dodatkowych badań. Czuję się różnie. Raz lepiej raz gorzej. Po pracy bolą plecy ale cieszę się że jestem aktywna zawodowo. Nie mogłabym ciągiem być w domu od 1 maja 2018 r do co najmniej 1.06.2020 r. To nie dla mnie zdecydowanie.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Hejo. Po prenatalnych możliwe że dziewczynka. Po zrobieniu pappa ryzyko zd się zwiększyło i będę omawiać wyniki z lekarzem czy nie robić dodatkowych badań. Czuję się różnie. Raz lepiej raz gorzej. Po pracy bolą plecy ale cieszę się że jestem aktywna zawodowo. Nie mogłabym ciągiem być w domu od 1 maja 2018 r do co najmniej 1.06.2020 r. To nie dla mnie zdecydowanie.
    Ale ryzyko z usg i krwi? Bo jeśli tylko z krwi to trzeba brać to z przymrużeniem oka. Mnie też plecy bolą po pracy i często jakby pośladki. Ogólnie to raczej bez problemu, też pracuje i to jest najlepsze rozwiązanie żeby nie myśleć i nie zadreczac się czy wszystko jest dobrze.

    lilly. lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wow Jak ten czas leci, zaczelas 11tydz :o Jak samopoczucie?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Aishha wow Jak ten czas leci, zaczelas 11tydz :o Jak samopoczucie?
    no leci jakos szybko :) czuję się dobrze, objawy w większości mineły także funkcjonuje normalnie. Chwilami mam załamki z samopoczuciem ale to jak np za dużo się nachodzę albo mam jakies stresy, raczej sporadycznie. Jutro robie prenatalne z krwi a usg za 2 tyg. a co u Ciebie?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zyje wiec jest OK :D haha

    To trzymam kciuki. Denerwujesz sie? Ja mialam mega stresa.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Jeszcze zyje wiec jest OK :D haha

    To trzymam kciuki. Denerwujesz sie? Ja mialam mega stresa.
    nie denerwuje sie tym wcale, jestem spokojna.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec wątku? :(

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. od czasu do czasu wchodzę na wątek i nadrabiam. Aishha ogromne gratulacje!!! Selinka i Kropeczka bardzo mocno trzymam za Was kciuki Dziewczyny!!!
    Sarraaa to polecieliście z tematem drugiego Maluszka szybciutko . Gratuluję, ze tak sprawnie poszło!!!

    Aishha, Sarrrra lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chciałam jeszcze tylko dodac, ze u nas zaskoczyło po antybiotykoterapii, odgrzybianiu i odrobaczaniu. Aishaa u Ciebie było podobnie, więc to moze jest jakiś trop.... a antybiotyk i odrobaczanie miał też mój emek. Leczyliśmy helicobacter pylorii oboje.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko jesteś jeszcze tutaj? Jsk się miewasz?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    I chciałam jeszcze tylko dodac, ze u nas zaskoczyło po antybiotykoterapii, odgrzybianiu i odrobaczaniu. Aishaa u Ciebie było podobnie, więc to moze jest jakiś trop.... a antybiotyk i odrobaczanie miał też mój emek. Leczyliśmy helicobacter pylorii oboje.
    Tak dokładnie u mnie zaskoczyło w chyba najgorszym miesiącu z możliwych kiedy byłam chora przez jakaś bakterie plus się odgrzybialam. Ale wcześniej też brałam antybiotyki tak jak większość z nas i to nie przynosiło efektu. Nie wiem, to wszystko jest loteria i nie wiemy co dokładnie zadziała, nie chce już tego rozkminiac. Teraz jest walka o przetrwanie :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 maja 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny żyjecie? Kropeczki? Selinko?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 maja 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Hej dziewczyny żyjecie? Kropeczki? Selinko?
    Hej nie wiem czy mnie pamiętasz byłyśmy razem na staraczkowym watku w 2017 r.
    Widzę że kolejny maluch w drodze gratuluję :-)kiedy masz wizytę?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 19 maja 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Hej nie wiem czy mnie pamiętasz byłyśmy razem na staraczkowym watku w 2017 r.
    Widzę że kolejny maluch w drodze gratuluję :-)kiedy masz wizytę?
    Pamiętam. Miałam już polowkowe :) wszystko jest dobrze. Na 100 proc dziewczynka. Następna wizyta za 3 tyg :) jak tam u Ciebie? Mały ma już ponad rok. Myślicie o kolejnym?

    Rene lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Pamiętam. Miałam już polowkowe :) wszystko jest dobrze. Na 100 proc dziewczynka. Następna wizyta za 3 tyg :) jak tam u Ciebie? Mały ma już ponad rok. Myślicie o kolejnym?
    O fajnie ze dziewczynka :-)myśleliście o imieniu? Cieszę się że wszystko jest ok. Na ta chwile nie i nie wiem czy będziemy jeszcze się starać chociaż w głębi duszy bym jeszcze chciala. U was już niedługo roczek powiedz mi czy synek juz chodzi i ile waży

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 19 maja 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    O fajnie ze dziewczynka :-)myśleliście o imieniu? Cieszę się że wszystko jest ok. Na ta chwile nie i nie wiem czy będziemy jeszcze się starać chociaż w głębi duszy bym jeszcze chciala. U was już niedługo roczek powiedz mi czy synek juz chodzi i ile waży

    Waży 10 kg. Chodzi tylko przy rękach. Myślę że zaniedlugo pójdzie. A u Ciebie?

    Imię Lilia lub Liliana

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Waży 10 kg. Chodzi tylko przy rękach. Myślę że zaniedlugo pójdzie. A u Ciebie?

    Imię Lilia lub Liliana
    Mój waży 8kg i jeszcze nie chodzi sam próbuje przy meblach
    Ładne imię :-)
    A jak z ząbkami ile macie już?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 920 921 922 923 924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ