X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, pamietaj jeszcze, że zycie samo układa scenariusz. ja brałam antybiotyk 3niowy w dni plodne ale miał sie uwalniac jeszcze do 7 dni. Lekarz nie widzi w tym nic złego chociaz nie wspomnialam mu ze tyle czasu jeszcze działał. Może tak być, że ten antybiotyl własnie przygotował organizm. Poza tym twoja ciaża biochemiczna tez była po antyku...
    Wracaj szybko do zdrowia!

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha niby tak... Jestem w pracy, czuję się gorzej. Ledwo zrobiłam 15min zabieg klientce. Dobrze że dziś pracuje z koleżanką i ona zrobi jeszcze 1 moja osobę a ja ostatnią, może jakoś dam radę...
    Druga sprawa, że robimy dziś laser a nie wolno go wykonywać w ciąży. Niby jestem dopiero 6dpo i jedni mówią, żeby dmuchać na zimne a inni żeby żyć normalnie i robić. Poszłam na kompromis i właśnie ja zrobię 1 osobę a koleżanka drugą. Byle do 19tej... A później jeszcze mam wizytę u nefrologa, idę bo wykituje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ujnia z grzybnią dziewczyny. Byłam u nefrologa, spędziłam u niego godzinę. USG i badanie palpacyjne wskazuje, że mam ostre odmiedniczkowe zapalenie lewej nerki. Antybiotyk Amotaks 3x1 (miałam go też na przełomie listopada i grudnia jak leczyliśmy e.faecalis z mężem) na 7-10dni i w tej chwili mam iść zrobić posiew moczu (już byłam w całodobowym labo). Lekarz też nie jest pewien czy mogę brać ten lek z esomeprazolem na żołądek który mam, że chyba nie jest wskazany we wczesnej ciąży jak coś, mam się zgłosić do gastrologa. Mam tyle myśli naraz, że zaraz zwariuję. Tu chory żołądek, no ale bakterie trzeba leczyć, bo inaczej może dojść do ogólnego zakażenia organizmu. Pracować nie powinnam tylko leżeć, sama sobie jestem szefem i w takich sytuacjach to nie jest dobre, bo pracuje z ludźmi i muszę odwoływać klientów...znowu. To kolejny stres i nerwy. Nie jest mi dane być spokojną w tym cyklu. Jeśli to IUI się uda, to chyba będzie cud nad cudami i na kolanach do Częstochowy pójdę...

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 marca 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie martw Seli - ja tam trzymam kciuki głowa do góry!
    Płaciliśmy cos koło tysiaka za bilety + nocleg (4 noce) 500 zł wiec całkiem przyzwoicie :) wylot z krk w sobotę o 9 a powrót w srode o 18 także praktycznie 5 dni na miejscu :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 14 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nie zazdroszczę tych problemów ale swiadomosc ze moj cykl udany był równie do bani pod względem zdrowotnym to wierzę we wszystko :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Seli nie zazdroszczę tych problemów ale swiadomosc ze moj cykl udany był równie do bani pod względem zdrowotnym to wierzę we wszystko :)
    Nie wiem czy zapalenie nerek to takie sprzyjające jest dla zarodka...co innego tak o, infekcja. Nie rozmyślam już, nawet płakać mi się nie chce, bo po co.
    Właśnie wychodzę z kolejnego labo, powinnam mieć ogromne zniżki u nich

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Seli samopoczucie? Kiedy testujesz?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Jak tam Seli samopoczucie? Kiedy testujesz?
    Dziękuję, lepiej. A nawet dziś sobie siknelam rekreacyjnie. 11dp Ovi i 9dpo test biały że aż razi. Nie spodziewam się na dniach niczego innego

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E No jeszcze chyba trochę za wcześnie na sikance. Mnie za to potwornie boli krzyż i czuje ze to endo daje o sobie znac... z drugiej strony nie powinno bo przecież okresu nie mam juz drugi miesiąc... powiem Wam ze życie bez okresu jest takie przyjemne... jak sobie pomyśle o tym moim nabieraniu wody przed okresem i bolących piersiach, brzuchu to bleee...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie przed @ nic takiego nie dzieje, czuje sie tylko bardziej nerwowa tuz przed i dzien przed boli mnie brzuch. Piersi to mnie zwykle bola cala 2faze o ile była owu i prog jest dobry.

    Ja dołacze chyba do Ciebie Kropeczko z ivf. Jednak mimo wszystko nie tam gdzie Ty raczej. Mam mozliwosc wziecia udziału w ivf z badaniami klinicznymi (producent leku podawanego przy transferze sponsoruje spora czesc procedury) a to jest w tej klinice w ktorej jteraz mialam IUI. Mysle, ze zaryzykujemy

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli poczekaj jeszcze Kochana - póki nie dostałaś okresu to jeszcze nic nie jest przesadzone.
    IVF to nic takiego złego wiec tez trzymam kciuki w razie czego :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o takich opcjach z tym ivf, zawsze to zaoszczędzi sie trochę grosza...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Słyszałam o takich opcjach z tym ivf, zawsze to zaoszczędzi sie trochę grosza...
    Tak, płaci się tylko 4tys, a jak dojdzie do transferu swiezego, to zwracają jeszcze 1,5tys za leki. Tylko z tego względu zostałabym w tej klinice.
    Oczywiście, ze czekamy jeszcze, 10dpo to jeszcze nic przesądzonego. Jednak czuje wewnetrzny smutek, tak poprostu, juz laze i placze ciagle a moje przeczucia się sprawdzają

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli trzymam kciuki - i nie smuć sie na zapas!

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Seli trzymam kciuki - i nie smuć sie na zapas!
    Ciężko tylko głowie powiedzieć co ma robić, to się dzieje samo

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kochana mi nie musisz tego mowić...

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się nie udało, tak jak czułam. To byłby cud nad cudami jakby po tych przejściach z nerka się udało.
    Miało być 5 IUI, ale nie mam już siły na to, na myśl o cewniku mam ciarki

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    U nas się nie udało, tak jak czułam. To byłby cud nad cudami jakby po tych przejściach z nerka się udało.
    Miało być 5 IUI, ale nie mam już siły na to, na myśl o cewniku mam ciarki
    :(

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę poważnie o laparoskopii, nie zrobię ivf bez tego. Nie będę jednak czekać na termin na nfz tylko chce prywatnie. Widziałam, że w centrum medycznym gdzie pracuje mój doktorek od histero robią to za 3000zl.
    Aishha myślisz że to dobry pomysł?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle, że to najlepszy pomysł ale nie chciałam Ci proponować i się wtrącać jak napisałaś o IVF. Bo jesli np masz tam zrosty, lub jakies ogniska zapalne to sama wiesz jak moze sie skonczyc metoda pozaustrojowa. Do dupci, bo zarodek dlugo nie pobędzie w złych warunkach.
    Ja zaplaciłam za histero i laparo 4000 wiec proponuje za jednym zabiegiem zrobic porządek i ewentualny w macicy. U mnie druga histero była niezbędna bo lekarz podejrzewał że przy usuwaniu polipa narobili mi zrostów i miał rację.
    NFZ w ogole Ci odradzam.

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 918 919 920 921 922 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ