X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 8 maja 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She i dziecko się jeszcze może przekrecic. Tak naprawdę jest masa przypadków, gdzie dziecko o przekręceniu sobie przypomni tydzień, dwa przed porodem ;) u mnie w 27 tc była głową w dół potem pośladkowo także dzieci już w brzuchu lubią sobie bezczelnie kpić z matek ;P a potem coraz bardziej...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 maja 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Hania na tą chwilę ułozona jest na wpólsiedząco z nogą na oparciu kanapy i co chwila musze upominać żeby w nosie nie dłubała :D
    Zaś Luśka ostatnio była pośladkowo... to był chyba początek 30 tygodnia. Mam podejrzenia, że się przekręciła, bo juz 4ty dzień wariuje jak opetana i czuje mocniejsze ruchy na górze- jakby nogi i wypina cos co chwila nad pępkiem jakby to plecy były... no chyba, ze tyłek po mnie odziedziczyła to może i to tyłek :D choć wg USG duża nie jest ;P

    :D dobre! pokręciłam totalnie - przecież Hania ma już kilka lat, a Ala jest w brzuszku :)

    201306215365.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 8 maja 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze Ty pokręciłaś to normalne ;P ale ja na własną córkę wołałam nie raz imieniem naszego psa :D do póki z nami był... wabiła się Bella :D i tak na Belle wołałam Hanka a na Hankę Bella :D to dopiero draka :D

    she lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 maja 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Dora- jeśli masz lekarza rodzinnego takiego normalnego w miarę to powinien bez problemu Ci wypisać i najwyżej poprosić bys po wizycie u endo doniosła do przychodni zaświadczenie, że sie leczysz. Mi mój sam się oferował, ze gdybym potrzebowała to on mi wypisze.
    Ja dzisiaj miałam pobieranie krwi- jeju jak ja tego nie lubię :/ i w dodatku o 15.30 po raz 3ci już ma przyjść do mnie położna środowiskowa :D
    Hania przywlokła z przedszkola szkarlatynę tak w ogóle... mam 10 dni zakazu zbliżania się do niej :(
    A co do ruchów to już 4ty dzień z rzędu mała nie daje nawet chwili spokoju. Skubana tak się wierci, że mój brzuch wygląda jak opanowany przez Obcych :D Aż mąż się pytał czy to boli :D od rana do nocy w kółko się wierci! Coś mi mówi, ze pierwsze dni z małą to bedzie koszmar zanim ją przestawię na odpowiednie tory... ehhhh

    Albo ona przestawi Ciebie na odpowiednie tory, hue hue hue :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    Hej, hej :) moja paczka z C&A też wczoraj przyszła. I jestem zadowolona. Kupiłam rzeczy tylko dla Mai, więc doszło jej 5 dodatkowych ciuszków :)

    Jak wyniki Mauysiu?

    A wyniki w porządku - TSH w dole normy, FT4 w górze normy, więc dokładnie tak jak zalecała lekarka.

    she, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    BellaRosa wrote:
    Dora- jeśli masz lekarza rodzinnego takiego normalnego w miarę to powinien bez problemu Ci wypisać i najwyżej poprosić bys po wizycie u endo doniosła do przychodni zaświadczenie, że sie leczysz. Mi mój sam się oferował, ze gdybym potrzebowała to on mi wypisze.
    Ja dzisiaj miałam pobieranie krwi- jeju jak ja tego nie lubię :/ i w dodatku o 15.30 po raz 3ci już ma przyjść do mnie położna środowiskowa :D
    Hania przywlokła z przedszkola szkarlatynę tak w ogóle... mam 10 dni zakazu zbliżania się do niej :(
    A co do ruchów to już 4ty dzień z rzędu mała nie daje nawet chwili spokoju. Skubana tak się wierci, że mój brzuch wygląda jak opanowany przez Obcych :D Aż mąż się pytał czy to boli :D od rana do nocy w kółko się wierci! Coś mi mówi, ze pierwsze dni z małą to bedzie koszmar zanim ją przestawię na odpowiednie tory... ehhhh

    Albo ona przestawi Ciebie na odpowiednie tory, hue hue hue :)

    No way! ;P Nie dam się tak łatwo :DJedyne co moze spowodowac, ze poddam się dziecku to kolki- bo tu wpływu nie mam. Inaczej nie da rady :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz tak, jakbyście miały stać po dwóch stronach wojennego okopu... ;)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej mówię tak jakbym nie chciała żeby dziecko mną rządziło ;P a jak trzeba będzie w tym celu rozpętać wojnę to się ją rozpęta :D No chyba, ze mała wyciągnie broń cięzką w formie kolki to ja się wtedy poddaję i wyciągnę białą flagę ;P

    Mała lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Babeczki..ja mam nadzieję,że ja z moich zakupów na Allegro będę bardziej zadowolona niż z wczorajszych..i uprzedzam nie radzę kupować fig na C&A :P

    Mała lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga a co z tymi figami nie tak? :>
    Ja ostatnio fartem odkryłam najlepsze na świecie jakie miałam gaciory ciążowe :D za jedyne 9zł :D a mianowicie... mamy u nas w Hrubieszowie sklep o zacnej nazwie China Market :D mój mąż postanowił kupić sobie tam bokserki- takie przylegające, nie te luźne zwykłe. I... zabrałam mu je i dokupiłam sobie jeszcze 2 pary :D Dziewczyny to normalnie cudo nad cudami :D sa z takiego śmiesznego materiału- bardzo przewiewny i taki lajkrowy trochę, rozciągliwy no nie wiem jak go opisac. Nigdzie nie uciskają- a jestem gruba, więc naprawdę ciężko mi w ciąży o wygodne majtki i w dodatku... sa tak super, że podciągają się pod same cycki :D I pomyśleć, że w China Market na dziale męskim kupię najcudowniejsze gacie ciążowe pod słońcem... :D

    Shagga_80, mauysia, anna_w, kopciuszek126, Mała lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Shagga a co z tymi figami nie tak? :>
    Ja ostatnio fartem odkryłam najlepsze na świecie jakie miałam gaciory ciążowe :D za jedyne 9zł :D a mianowicie... mamy u nas w Hrubieszowie sklep o zacnej nazwie China Market :D mój mąż postanowił kupić sobie tam bokserki- takie przylegające, nie te luźne zwykłe. I... zabrałam mu je i dokupiłam sobie jeszcze 2 pary :D Dziewczyny to normalnie cudo nad cudami :D sa z takiego śmiesznego materiału- bardzo przewiewny i taki lajkrowy trochę, rozciągliwy no nie wiem jak go opisac. Nigdzie nie uciskają- a jestem gruba, więc naprawdę ciężko mi w ciąży o wygodne majtki i w dodatku... sa tak super, że podciągają się pod same cycki :D I pomyśleć, że w China Market na dziale męskim kupię najcudowniejsze gacie ciążowe pod słońcem... :D

    Moje figi mini to meeeeeeeeeeeeeeeega majty :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 8 maja 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro już o "majciochach", to polecam Wam ciążowe rajstopy Gatta. Są rewelacyjne!!!

    mauysia, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 8 maja 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga czyli masz jeszcze lepsze niż ja :D wiesz jakby mi podniósł samoocenę fakt, że mimo, że jestem gruba+ w ciąży a noszę gatki w rozmiarze MINI???? :D :D :D :D

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 8 maja 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczraj po wizycie padlam i spalam i spalam i spalam

    dzieciatko jest zdrowe i ma juz ponad 8 cm serduszko ładnie bije i jużjest tak duży że miałam przez brzuch robione :) we ług usg termin porodu wychodzi na 3 listopada, ze niby 14 tydzien i 3 dzien wszystko sie zgadzać może ale jesli tak to by wskazywało patrząc na żywotność plemników że istnieje duże prawdopodobieństwo na chłopca i kolejną wizyte mam za miesiąc 5 czerwca.
    niestety nie mamy zdjęcia, bo babeczka oglądałą sobie tak dokładnie dzidziusia i nie zrobiła żadnego takiego ładnego a zapomnieliśmy podczas badania powiedzieć że chcemy zdjęcie więc nie było z czego wybrać za bardzo i ogolnie wcozraj lekarka miała chyba gorszy dzien pierwszy raz była taka mało przyjemna ale coz kobiety czasem tak mają ;) ważne że dziduś ładnie rośnie i jest zdrowy w ciągu tygodnia urósł o 2 cm :)

    jeśli chodzi o majty to ja tez w takim chinskim sobie kupiłam bawełnianie za 4 zl i jestem z nich mega zadowolona :) co do reszty zakupów to będzie teraz krucho bo każda złowtówka jest nam potrzebna na opłaty związane z kupnem mieszkania w sobote mamy podpisac umowe przedwstepną :)

    mauysia, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeeeeezu, niech mnie ktoś odetnie od allegro i wszelkich zakupów internetowych! Dziś przyszły mi dwie kolejne paczki (czekam jeszcze na ostatnią z pięciu) i OCZYWIŚCIE jestem niezadowolona :(
    Może chce któraś potrzebuje szorty ciążowe (z H&Mu roz. 36 - choć dla mnie to 38) lub tunikę (no name też w podobnym rozmiarze, szczególnie dla znacznie wyższej ode mnie) o ile w ogóle preferujecie używki :(

    Ami, piękną masz datę porodu wg USG -moje urodziny :D

    mauysia lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 maja 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Jeeeeeeeeezu, niech mnie ktoś odetnie od allegro i wszelkich zakupów internetowych! Dziś przyszły mi dwie kolejne paczki (czekam jeszcze na ostatnią z pięciu) i OCZYWIŚCIE jestem niezadowolona :(
    Może chce któraś potrzebuje szorty ciążowe (z H&Mu roz. 36 - choć dla mnie to 38) lub tunikę (no name też w podobnym rozmiarze, szczególnie dla znacznie wyższej ode mnie) o ile w ogóle preferujecie używki :(

    Ami, piękną masz datę porodu wg USG -moje urodziny :D

    Ty allegromanko!
    Mi na razie generalnie udaje się trzymać z dala od Allegro - kupiłam tylko lniane spodnie ciążowe i fioletowy T-shirt taki rozciągliwy, dopasowany do brzuszka - przyszedł wczoraj ale chyba jeszcze mam niego za mały brzuch, bo są duże luzy, więc czeka na lepsze brzuchowe czasy...

    Shagga - to daj linki do tych aukcji, na których kupiłaś ciuszki :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Shagga_80 wrote:
    Jeeeeeeeeezu, niech mnie ktoś odetnie od allegro i wszelkich zakupów internetowych! Dziś przyszły mi dwie kolejne paczki (czekam jeszcze na ostatnią z pięciu) i OCZYWIŚCIE jestem niezadowolona :(
    Może chce któraś potrzebuje szorty ciążowe (z H&Mu roz. 36 - choć dla mnie to 38) lub tunikę (no name też w podobnym rozmiarze, szczególnie dla znacznie wyższej ode mnie) o ile w ogóle preferujecie używki :(

    Ami, piękną masz datę porodu wg USG -moje urodziny :D

    Ty allegromanko!
    Mi na razie generalnie udaje się trzymać z dala od Allegro - kupiłam tylko lniane spodnie ciążowe i fioletowy T-shirt taki rozciągliwy, dopasowany do brzuszka - przyszedł wczoraj ale chyba jeszcze mam niego za mały brzuch, bo są duże luzy, więc czeka na lepsze brzuchowe czasy...

    Shagga - to daj linki do tych aukcji, na których kupiłaś ciuszki :)

    A chętnie, chętnie podam :P :

    Tunika:
    http://allegro.pl/wloska-koszula-tunika-ciazowa-roz-s-36-m-38-i3201183948.html

    Spodenki:
    http://allegro.pl/spodenki-ciazowe-hm-mama-i3201302053.html

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 maja 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne, fajne - niestety nie na moje masywne udziska i ramioniska :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, większy problem to jest nosić rozmiary wielkości dziecięcej :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta tunika jest dla mnie jak sukienka (i w ostateczności tak mogłabym ją nosić :P ) a spodenki jak po starszej siostrze :/
    Na szczęście moja Bratowa jest wyższa ode mnie,może Jej się cosik spodoba :P

    Sandraa lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ