X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 8 maja 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :) wlasnie podpisalismy wnioski o decyzje finasowa do bankow jutro będziemy wiedzieć czy udzielą nam kredytu gdzie i na jakich warunkach. ogólnie jestem dobrej myśli. mój m zaczął już mieszkanie traktować jak inwestycje i pojechał właśnie do teściów pogadać z nimi powiezieć im że kupujemy ale raczej jako inwestycje im przedstawić bo się boi, że jeszcze go wyklną z rodziny itd. ja się wykręciłam, że jutro mam 1 dzien w pracy wiec nie mogę jechać bo to odchoruję i będe wymiotowac w firmie a lepiej, zeby na razie nikt nie wiedział że jestem w ciąży :)

    ogólnie ostatnio mam mega humor z powodu tego mieszkania i cieszę, się, że M już inaczej na nie patrzy i że wie, że to jest lepsze rozwiązanie niż wynajmowanie i że mieszkanko w Krakowie to dobra inwestycja :) mamnadzieję, że jego rozmowa z rodzicami dobrze pójdzie, i nie będzie wojny w rodzinie, bo mimo ze mi na nich nie zależy to jednak sa to rodzice M i szanuje ich i on potrzebuje żeby go wspierali a nie krytykowali na kazdym kroku i zeby pozwolili mu zyć po swojemu a nie według planu mamusi..

    dobra wygadałam się

    a co do zakupów to ja przez ten kredyt na razie niczego nie kupuje :) może potem zacznę coś szaleć ale tez na razie mam jeszcze mały brzuszek i kto nie zna mnie to się nie domysli że jestem w ciaży :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 8 maja 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do terminu dzieciątkourodzi się kiedy będzie chciało ale ogolnie to fajne czas, 1 listopada moja mama ma urodziny a ja 7 listopada więc zobaczymy kiedy ostatecznie maluch sie urodzi :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 8 maja 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam zapytać gdyż slyszalam o takich przypadkach ze dziewczyna miała @ a była w ciąży.. Czy ktoras tak miała???

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 8 maja 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Chcialam zapytać gdyż slyszalam o takich przypadkach ze dziewczyna miała @ a była w ciąży.. Czy ktoras tak miała???

    Lekarze zgodnie twierdza ze to nie mozliwe czesto. Jest to mylone z krwawieniem implantacyjnym i takie krwawienie jest slabsze niz @ kazde krwawienie w ciazy jest powodem do niepokoju i nie ma czegos takiego jak @ i ciaza tak mowia lekarze a kobiety nieraz twierdza inaczej ale opisywane przez nie krwawienie nie moglo byc @

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 9 maja 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, nie dziwię się, że tak się cieszysz z kupna mieszkania! Nareszcie będziecie na swoim :)
    No i gratuluję pracy! Zawsze parę groszy wpadnie. Ale mam nadzieję, że mdłości już Ci miną, żebyś nie musiała latać w pracy co chwilę do toalety...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 maja 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She napisz nam tu jak było wczoraj na gimnastyce:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 9 maja 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no było trochę śmiesznie ;) babeczka, która prowadziła zajęcia była taka trochę niemrawa jak dla mnie hehe zupełnie nie to do czego przyzwyczaiły mnie kluby fitness :D no ale my, czyli 'słonice' chyba szybszego tempa byśmy nie wytrzymały... masakra jak podniesienie nogi może sprawiać tyle trudności. Ale zajęcia były generalnie dość leniwe, ale zawsze jakieś mięśnie popracowały.
    Najgorsze było podniesienie się po ćwiczeniach wykonywanych na materacu w pozycji na plecach... Sama się z siebie śmiałam, że nie mogłam tak sprawnie i szybko się podnieść ;) cóż... 32 tc brzuszek trochę przeszkadza o.O a mnie do tego męczą jakieś bóle spojenia łonowego i to też było odczuwalne.
    Ale podsumowując - cieszę się, że się trochę poruszałam :)

    Dora, kopciuszek126, BellaRosa lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 maja 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za ralację, ja mam jeszcze trochę czasu do tych zajęć, bo planuję zacząć chodzić w przyszlym miesiącu i zmagam się obecnie z rwą kulszową. Byłam jednak ciekawa jak to wygląda i jak wrażenia:-)

    Tu znalazłam trochę takich ćwiczeń
    http://www.babyboom.pl/ciaza/cwiczenia_dla_kobiet_w_ciazy.html
    Trochę wieje nudą, muszę wiec jak najszybciej kupić kostium na basen:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2013, 14:46

    mauysia lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 9 maja 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu mam pytanie. Będziecie mnie miały dosyć!!!!
    Slyszalam ze można mieć owulacje w czasie @ zgadza się????
    Ja miałam teraz przed @ szyjke macicy wlasnie jak na owulke i zawsze w pierwszym dniu @ mam wielka ochote na seks..

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 9 maja 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    She- wyobraź sobie,że ja w pierwszej ciąży miałam okropne bóle spojenia łonowego w pierwszym trymestrze-to był straszny ból :( nie mogłam dać kroku,ledwo chodziłam brrrrrrr.....Ale przeszło po jakimś czasie.

    Dora - a czy ta Twoja rwa to nie jest przypadkiem rozchodząca się miednica???Podejrzewam,ze to prędzej!!! I znowu moje wspomnienia wracaja-bo miałam ten ból rozchodzącej się miednicy i wesoło nie było!!!!Zaczęło się podczas mojego pobytu w szpitalu w 27 tygodniu ciąży-normalnie nie mogłam chodzić, stać siedzieć, tylko mogłam leżec ale w jednej pozycji-bo jak chciałam ją zmienić-występował nagły ostry ból. Nie mogłam stać nawet przy kuchni żeby mężowi obiad odgrzac-łzy same napływały mi do oczu. Syczłam z bólu. Bolała mnie najpierw lewa strona i trwało to od 27 tygodnia do może 35. A potem nagle ból przeszedł na drugą stronę i trwał do 37 tygodnia ciąży-na dwa tygodnie przed porodem odeszły mi te bóle.
    A teraz już w 6 tygodniu ciąży pojawil sie ten sam ból po lewej stronie i trwał 3 tygodnie. Na razie odpukać przeszło mi ;) !!!!ale ciekawe na jak długo?

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    I znowu mam pytanie. Będziecie mnie miały dosyć!!!!
    Slyszalam ze można mieć owulacje w czasie @ zgadza się????
    Ja miałam teraz przed @ szyjke macicy wlasnie jak na owulke i zawsze w pierwszym dniu @ mam wielka ochote na seks..

    Nie mozna miec wtedy owulacji tymze plemniki moga od tego czasu do owulki przrzyc jedli bedxie zsraz po @ a owulacja moze miec miejsce w trakcie krwawienia srodcyklicznego i wiele kobiet jeslu nie prowadzi obserwavji temp mylu to z @ wiecej mozesz o tym poczytac w necie

    Kopviudzek ja mam takie boledzies od 10 tygodnia ns razie z lewej strony i boli kilka dni potem przechodzi i znowuale na razie daje rade fubkcjonowac choc czadem rusxyc sie nie moge

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 maja 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopciuszku moje przypuszczenia, że to rwa wynikają z faktu, że taki ból mialam wielokrotnie zanim zaszłam w ciążę.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopciuszku, ja ostatnio naczytałam się o tym rozchodzeniu spojenia łonowego (koleżanka mówiła,że w pierwszej ciąży ledwo przez to funkcjonowała i szukałam Jej informacji o ewentualnie drugiej ciąży, czy też Jej to grozi itd, bo Ona biedna od dawna przekłada z tego powodu decyzję o rodzeństwie dla Olivki) - MASAKRA dla mnie współczuję jeśli i Ty to miałaś.

    A tak w ogóle to mi dziś OVU wyznaczyło,że właśnie zaczęłam 5 miesiąc, jupi :)

    mauysia, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga, ciekawe kiedy lekarze każą nam iść na połówkowe :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Dzięki za ralację, ja mam jeszcze trochę czasu do tych zajęć, bo planuję zacząć chodzić w przyszlym miesiącu i zmagam się obecnie z rwą kulszową. Byłam jednak ciekawa jak to wygląda i jak wrażenia:-)

    Tu znalazłam trochę takich ćwiczeń
    http://www.babyboom.pl/ciaza/cwiczenia_dla_kobiet_w_ciazy.html
    Trochę wieje nudą, muszę wiec jak najszybciej kupić kostium na basen:)

    Ja już pojutrze wypróbuję mój nowy :)
    A swoją drogą dziwne - odkąd mam ten kostium, myślę o tym, żebym jakiś karnecik na basen wykupić i chodzić (na razie chodzę tylko na oswajanie z wodą - zajęcia Leosia, ja jestem tylko "na doczepkę" :) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 10:42

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Shagga, ciekawe kiedy lekarze każą nam iść na połówkowe :)

    Ja w pierwszej ciąży nie miałam, więc obstawiam,że i teraz tak będzie.
    Moja ginka USG robi mi na każdej wizycie i nie dostaję żadnego wyniku ani nic, trzy razy na całą ciąże wpisze z USG coś w kartę ciąży i to wszystko w temacie USG u mnie :/

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    mauysia wrote:
    Shagga, ciekawe kiedy lekarze każą nam iść na połówkowe :)

    Ja w pierwszej ciąży nie miałam, więc obstawiam,że i teraz tak będzie.
    Moja ginka USG robi mi na każdej wizycie i nie dostaję żadnego wyniku ani nic, trzy razy na całą ciąże wpisze z USG coś w kartę ciąży i to wszystko w temacie USG u mnie :/

    Dziwne... Myślałam, że połówkowe to standard wszędzie.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Shagga_80 wrote:
    mauysia wrote:
    Shagga, ciekawe kiedy lekarze każą nam iść na połówkowe :)

    Ja w pierwszej ciąży nie miałam, więc obstawiam,że i teraz tak będzie.
    Moja ginka USG robi mi na każdej wizycie i nie dostaję żadnego wyniku ani nic, trzy razy na całą ciąże wpisze z USG coś w kartę ciąży i to wszystko w temacie USG u mnie :/

    Dziwne... Myślałam, że połówkowe to standard wszędzie.

    Też mi się tak wydawało...

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taz tak myslalam

    ja poki co mam na kazdej wizycie badanie i wydruk z usg wpina mi do karty ciąży i do kartoteki u siebie

    wlasnie sobie przegladam lozeczka i komody na necie a wy gdzie takie rzeczy bedziecie kupowac? moze znacie jakies dobre iniedrogie sklepy jak na razie jeszcze mnie nic nie zachwycilo jakas taka wybredna jestem

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli o mnie chodzi, to zamierzam najpierw wszystko pomacać w sklepie, a potem ewentualnie kupić przez Internet, o ile wyjdzie taniej.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ