X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kopciuszek126 wrote:
    Shagga miałaś iść robic kolację!!!! ;D

    Przez wieści od Fedry prawie spaliłam kolację :P
    Cóż zrobić..są rzeczy ważne i ważniejsze :D
    PS. Młody na szczęście już po kolacji :P

    kopciuszek126 lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 13 maja 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam pływać i postaram się zachęcić do tego moje dzieci. Na naszym basenie są zajęcia już dla 3 miesięcznych maluszków:-) Duzo tatusiòw na nie przychodzi i śpiewają piosenki:-)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 14 maja 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Uwielbiam pływać i postaram się zachęcić do tego moje dzieci. Na naszym basenie są zajęcia już dla 3 miesięcznych maluszków:-) Duzo tatusiòw na nie przychodzi i śpiewają piosenki:-)

    Polecam te zajęcia! My chodzimy z L od 4 m-ca. Podejrzewam, że tez przez to nie mamy problemów z wieczornym kąpaniem małego. On dzielnie stoi pod prysznicem, woda leci mu na głowę, do oczu i on nie ma nic przeciwko temu ;) A wiem, że dzieci często nienawidzą mieć mokrą głowę (stąd ogromne problemy z myciem ich włosów).
    Poza tym uczy się utrzymywać na powierzchni wody - w razie zagrożenia wie jak położyć się na wodzie - zrobić tzw. "meduzę" ;) - żeby nie tonąć. Więc same plusy (oczywiście wielu nie wymieniłam)!

    Dora, Rucia, Mała, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 maja 2013, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam te zajęcia w planach:-)
    Mayuś czyżby bezsenność ciążowa Cię dopadła?!

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki ;-) Ja narazie podczytuję, jakoś tak zalatana byłam, mała ciągle na dworze, no to Ja też, że jedynie śledziłam posty.
    Pooglądałam ciuszki na stronie C&A. Fajne. 8 jedziemy na usg połówkowe i chce wejść do sklepów ( hehe mam 3 obrane, bo nie mam siły latać po galerii- C&A, H&M i Zarę ).
    Jakoś teraz mi zaprzątają głowę myśli, kiedy poczuję te ruchy maleństwa...Nie wiem jakoś nie potrafię odróżnić tych "bąbelków", a znów to już 18 tydzień, ale też chyba za wcześnie by się martwić mam nadzieję :-)

    oar83e3kc1hhabc4.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 07:08

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Mam te zajęcia w planach:-)
    Mayuś czyżby bezsenność ciążowa Cię dopadła?!

    He he, bynajmniej :) O 22 zasnęłam razem z małym, oczywiście w ubraniu, bez umycia itp., o 2 w nocy się obudziłam i nadrobiłam straty :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Witam dziewczynki ;-) Ja narazie podczytuję, jakoś tak zalatana byłam, mała ciągle na dworze, no to Ja też, że jedynie śledziłam posty.
    Pooglądałam ciuszki na stronie C&A. Fajne. 8 jedziemy na usg połówkowe i chce wejść do sklepów ( hehe mam 3 obrane, bo nie mam siły latać po galerii- C&A, H&M i Zarę ).
    Jakoś teraz mi zaprzątają głowę myśli, kiedy poczuję te ruchy maleństwa...Nie wiem jakoś nie potrafię odróżnić tych "bąbelków", a znów to już 18 tydzień, ale też chyba za wcześnie by się martwić mam nadzieję :-)

    oar83e3kc1hhabc4.png

    Ja w pierwszej ciąży czułam jakoś w drugiej połowie 19 tygodnia, ale to nie ma reguły, do 20 tygodnia będziesz czuć na bank :)

    Mała, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Mała wrote:
    Witam dziewczynki ;-) Ja narazie podczytuję, jakoś tak zalatana byłam, mała ciągle na dworze, no to Ja też, że jedynie śledziłam posty.
    Pooglądałam ciuszki na stronie C&A. Fajne. 8 jedziemy na usg połówkowe i chce wejść do sklepów ( hehe mam 3 obrane, bo nie mam siły latać po galerii- C&A, H&M i Zarę ).
    Jakoś teraz mi zaprzątają głowę myśli, kiedy poczuję te ruchy maleństwa...Nie wiem jakoś nie potrafię odróżnić tych "bąbelków", a znów to już 18 tydzień, ale też chyba za wcześnie by się martwić mam nadzieję :-)

    oar83e3kc1hhabc4.png

    Ja w pierwszej ciąży czułam jakoś w drugiej połowie 19 tygodnia, ale to nie ma reguły, do 20 tygodnia będziesz czuć na bank :)

    No Ja mam taką nadzieję :-) A jak się właściwie czyta , że każda już czuje to tak mi jakoś dziwnie :-)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayusia oj zazdroszcze tego basenu :) Ze starsza nie chodziłam, bo nie było na to czasu ani samochodu wtedy nie mieliśmy, więc spore utrudnienie jeśli idzie o basen z niemowlakiem. Teraz z kolei czasu miałabym w ciul, mi samej basen zalecany jest a z kolei na najbliższy mamy 60km :/ bo w naszym mieście nie ma -.-

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Dora wrote:
    Uwielbiam pływać i postaram się zachęcić do tego moje dzieci. Na naszym basenie są zajęcia już dla 3 miesięcznych maluszków:-) Duzo tatusiòw na nie przychodzi i śpiewają piosenki:-)

    Polecam te zajęcia! My chodzimy z L od 4 m-ca. Podejrzewam, że tez przez to nie mamy problemów z wieczornym kąpaniem małego. On dzielnie stoi pod prysznicem, woda leci mu na głowę, do oczu i on nie ma nic przeciwko temu ;) A wiem, że dzieci często nienawidzą mieć mokrą głowę (stąd ogromne problemy z myciem ich włosów).
    Poza tym uczy się utrzymywać na powierzchni wody - w razie zagrożenia wie jak położyć się na wodzie - zrobić tzw. "meduzę" ;) - żeby nie tonąć. Więc same plusy (oczywiście wielu nie wymieniłam)!

    Jakbyśmy mieszkali w mieście,gdzie takie zajęcia są to chętnie chodziłabym z chłopakami...a tak, to zostaje nam organizacja we własnym zakresie zajęć na basenie,a wiadomo,to nie to samo :( Ale może kiedyś nadrobimy :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę raczej sama "organizować" takie zajęcia, bo to moj fach:-) Obserwowałam te najmłodsze grupy nie raz, a teraz bede to robić jeszcze wnikliwiej. Poki co oni tam głownie chodą kółku, śpiewaja i lekko zanużają maluszki:-)

    mauysia lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ja będę raczej sama "organizować" takie zajęcia, bo to moj fach:-) Obserwowałam te najmłodsze grupy nie raz, a teraz bede to robić jeszcze wnikliwiej. Poki co oni tam głownie chodą kółku, śpiewaja i lekko zanużają maluszki:-)

    Że też Cię Dora nie znałam rok ani dwa lata temu, gdy spędzaliśmy wakacje na Pomorzu (i nawet w Trójmieście) na bank namawiałabym Cię na lekcje dla Młodego :D

    Dora lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga może jeszcze będzie okazja:)

    Mała a Ty już zakończyłaś leczenie?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Shagga może jeszcze będzie okazja:)

    Mała a Ty już zakończyłaś leczenie?

    Kto wie,może uda nam się ZNÓW jechać w tym roku...tym razem wchodzi w rachubę tylko czerwiec :D

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam zamiar jeszcze trochę pojeździć z m. po naszym pięknym kraju zanim urodzę:)

    Powiedzcie mi jak to jest z tą glukozą- wyznaczają konkretny dzień na to? czy można sobie iść jak na zwykłe badanie krwi?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ja też mam zamiar jeszcze trochę pojeździć z m. po naszym pięknym kraju zanim urodzę:)

    Powiedzcie mi jak to jest z tą glukozą- wyznaczają konkretny dzień na to? czy można sobie iść jak na zwykłe badanie krwi?

    Ja poszłam kiedy chciałam z własną glukozą of kors :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że mówisz Shagga, bo to znaczy, że będę mogła to sobie tak dopasować dzień, żeby m. ze mną tam rano siedział i odwiózł mnie do domu. Boje się, że mogę kiesko się czuć.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Dobrze, że mówisz Shagga, bo to znaczy, że będę mogła to sobie tak dopasować dzień, żeby m. ze mną tam rano siedział i odwiózł mnie do domu. Boje się, że mogę kiesko się czuć.

    Ja poszłam na to badanie ze Starym, a w sumie nie wiem czemu, czy Ktoś mi tak radził, czy nawet Ginka...ale w sumie nie był potrzebny...ale podobno różnie bywa :)

    Dora lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Dora wrote:
    Ja też mam zamiar jeszcze trochę pojeździć z m. po naszym pięknym kraju zanim urodzę:)

    Powiedzcie mi jak to jest z tą glukozą- wyznaczają konkretny dzień na to? czy można sobie iść jak na zwykłe badanie krwi?

    Ja poszłam kiedy chciałam z własną glukozą of kors :)

    Sha, a czemu z własną glukozą?

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też trzeba mieć własną glukoze. , ale w pierwszej ciąży i potem jak miałam 2gi raz krzywą w przychodni jak diagnozowaną miałam tarczyce to nie musiałam... co laboratorium to inaczej

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ